Kapat

Hanefi Mezhebi'ndenim Hz. Ali'nin kılıcını (Zülfikâr) boynuma takmam da sorun olur mu?

Hanefi Mezhebi'ndenim Hz. Ali'nin kılıcını (Zülfikâr) boynuma takmam da sorun olur mu?

0|0
78

En İyi Kız Görüşü

• O kılıcı ona veren peygamberimizdi. Ayrıca Hz. Ali ehlibeyttendir ne sorun olabilir. :)

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dinden çıkarsın mazallah alevi olursun takma sakın haram cinayetten bile günah mı dememizi bekliyorsun

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende seviom hac da seviom ama insanlar yanlis dusunur die takmiom

0|0
    0|1
  • Seni alevi sanarlar bir sorun olmaz

0|0
    0|1
    • Bundan büyük sorun mu olur? Adamı mum söndücü sanacaklar

• @sancak1453 iste senin gibileri etrafta insanım diye geziniyor ya bende daha ne diyim hz alinin hz muhammedin akrabası olduğunu unuttun galiba rezil insan

• lâ seyfe illâ zü'l-fekaar ve lâ fetâ illâ alî demişler tak

0|0
    0|1
  • Her müslüman ibadetini yerine getiriyor mu ki böyle ince düşünme

0|0
    0|1
  • bakın. o kolyeyi takarsam beni alevi sanarlar falan diye düşünüyorsan yanlıyorsun varsın sansınlar. ne saçmalık bu aleviliği bilmeden kötü düşünen insanlar var hala şaşıyorum. alevilik kötü bir şey değil. hz Ali Hz peygamberimizin damadı. aleviliğin piri. alevilerin hz. Ali yi peygamber olarak gördüklerini sana çok insan var. tövbe tövbeee haşa. tek peygamber Hz. Muhammed.(s. a. v)

0|0
    0|1
  • Takanlar var. Benim gözüme bile çarpmıyor dikkatsiz olduğum ıçin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• niye ali senın halıfen degılmı? ımamın degılmı? peygamberının damadı degılmı.. alıde bızım muhammedde yapmayın! dını karıştırmayın! vebalını kaldırmazsınız! o günahı taşıyamazsınız!

3|0
    0|0
  • Zulfikar Aleviler tarafından putlaştırılmıştır bu yüzden takma günaha ortak olma.

0|0
    0|1
  • Niye sorun olucak hz muhammedin damadı hz ali kızını vermiş hz aliye sen niye zülfikar kolyesi taksan sorun olucak?

0|0
    0|0
  • O kilici ona kim verdi onu araştir derim ( ;

0|0
    0|0
  • tak tabii

0|0
    0|0
  • Vahhabi'ler hakkında kötü düşünür başka bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • özentilik başka bişey değil

0|0
    0|1
Yükleniyor...