Bıktım artık cidden?

Okulumda aynı sınıfta okuduğum bir kız var. Bu kızla malesef ki hergün birbirimizi görüyoruz. Arkadaş ortamı malum istemesekte görüyoruz nerdeyse ben ne desem tersini söylüyor görüşlerime saygısı yok kısacası patavatsız kaba birisi. Bir kaç gün önce de okulda kavga ettik zaten. Bana iftira attı neymiş onun eşyasını çalmışım ben asla hırsızlık yapmam bunu ancak şerefsizler yapar o an kendimi kaybettim kavga ettik. Halen arkadaşlarıma beni kötüleyip dedikodumu yapıyor. Ben bu kızı ne yapayım şimdi? Arkadaşlarımla aramı bozmaya çalışıyor. Ki benim çalmadığım ortaya çıktı özür dilemedi. Dövesim geliyor sabrım taştı artık. Ağzını açsa dalıcam o derece. Aldırma, kaale alma diyeceksiniz onu da denedim lakin fayda etmedi hala laf sokuyor. Ben bu kızı dövmek istiyorum ne yapabilirim?

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kıskançlığından yapıyor onun derdi zaten seninle kavga etmek onun istediğini neden eline veresin ki? Tek yapman gereken görmezden gelmek çok kızdırırsa gülümse suratına acıyarak o alır cevabını iyice delirir. benimle de çok uğraşırlardı lise yıllarında kıskançlıktan yapıyolar hiç oralı olma. Eğer onunla tartışırsan kavga edersen o istediğine ulaşmış olur

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Dov gitsin

1|0
    0|0
  • döv tatlım..

1|0
    0|0
  • Git dal dişi kurt (:

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çarp bir tane ağzının ortasına. İnsanlara iftira atmak da neymiş vay adı kiz

1|0
    0|0
  • Yazıl ağzına bitane hiç gelemem öyle iftiraya falan

1|0
    0|0
  • Döv gitsin be g. rizekalıyı

1|0
    0|0
  • Geç bile kalmışsın bidaha bişey söyledi mi aniden saldır üstüne saçına asıl yere indir yüzüne tokat at korkar senden sonra zaten. Böyle kızları liseye ilk başladığımda çok gördüm en başlarda çok tuttum kendimi de sonra dayanamadım keşke herkesi dövseymişim diyorum şimdide. ama artık ygsye hazırlanıyorum dövemiyorum. çok uzattım herhalde ama neyse sen dövvv dediğim gibi 😃

1|0
    0|0
Yükleniyor...