Bir erkek bir kıza zayıflarsan çok güzel bir kız olursun demişse erkeğin düşüncesi nedir söylediklerinin derininde?

evet özellikle erkek arkadaslardan bu konuda fikir bekliyorum bunu söyleyenler bile vardır muhakkak. ne demek istedi tam olarak?

Güncellemeler:
zayıfla demek istediğinin farkındayım zaten

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet açık değil mi? Lafa geldi mi; "Erkekler çok düz mantık" diyorsunuz. Adam söylemiş işte "Zayıflarsan seni daha çok beğenirim, kilo alma" demiş. Havai fişeklerle gökyüzüne mi yazmalıydı?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belin kalin bacaklarin kalin genis birisin biraz fazlan var demekkk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• zayıfla diyebilir seviyordur.

1|1
    0|0
  • güzelsindir yüzün güzeldiir zayıflasan hoş narin bir kız olursun demişlerdir yanı senın ıcın :) sadece kendını ortaya cıkarırsın demek bu fit olursun gibi :)

1|0
    0|0
  • Adam kısaca kilodan hoşlanmıyorum zayıfla demiş, yoksa beni kaybedersin demek istemiş.

1|0
    0|0
    • Kazanmis veya kaybetmis degilim ki yakin arkadasim

• Bu düşüncenin derinin de kızın tombul olarak daha tipsiz olduğunu dile getirmek de

1|0
    0|0
  • Hemen cevabını vereyim, herif sana alenen.
    Bak hatun ambalaj benim için çok önemli. Ya kendine gel ya da bize gidelim. Demiş 👍🏻

1|0
    0|0
  • sana ilgisi var

1|0
    0|0
  • Az ye ayı diyor işte neyini anlamadın.

cayırt

1|0
    0|0
  • seni beğeniyorum ama arkadaşlarımdan çevremden utanıyorum seninle görülmekten demek istiyor ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne diycek? Zayıflarsan seninle olabilir diyor.

1|0
    0|0
  • zayıfla demiş canım beğeniyo yüzünü ama kilon var demek işte arapça dememiş ki anlamışsın işte :D

1|0
    0|0
  • zayıfla demiş daha ne anlam arıyosun

1|0
    0|0
Yükleniyor...