Erkekler neden poponuzu temizlemiyorsunuz?

neden temizlenmiyorsunuz beyler ya, çoğunuzun poposu kirli biliyorum bunu. sevgiliminki de öyle hatta kokuyor yaaa

0|1
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• Asıl sizin gibiler pis be... Abdest nedir, taharet nedir, istimna nedir bilmezsiniz... Bizim kadar temizini bul da ondan sonra konuş manyaga bak... 5 vakit butun uzuvlarını yıkayan, her tualetten sonra bol suyla taharet alan, sadece büyük abdest de değil, küçük abdestini bile üstüne basina sicramasin diye oturarak yapip istimnasini guzelce alan temizliğine çokca dikkat eden niceleri var bizim gibi... Sen önce o kokusmus agzini gunde 3 kere fircala da ondan sonra konus...

7|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• s22.postimg.org/d2d08z3qp/5178177115_m1d96.jpg

Kaç Erkek İle Tecrübeniz Var?

#Bkz. Hatun Göötçü Ayık Olun..

1|5
    0|0
  • Nerden biliyorsun lan.. Pis herifin tekine denk geldiysen biz napalim

5|2
    0|0
  • halt etmıssın sen.. keşke onda dokuzunuz benım kadar temız olabılsenız.. kadının temızlık anlayışı sadece dılde.. ve gosterıste.. cogunuz tahret almayı bılmıyorsunuz be.. beyaz camasır gıyme cesaretınız yok:) cogunuz dedım! lütfen herkeşş diiiil demesın kımse..

0|1
    1|0
  • Ya gidiyorsunuz nerede pislik adam var onlarla çıkıyorsunuz yetmiyor bir de lafı bize kadar geliyor. Pes yani

2|0
    0|0
  • Sevgilin pis diye bizim suçumuz ne?

4|1
    0|0
  • Bu nasıl bir hakarettir ya? Sen kendi popondan sorumlusun diğerleri kendisininkinden Bu nasıl bir iftiradır?

1|0
    0|0
  • Gidip leş gibi adamlarla beraber olup burada çemkiriyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Kadınların kendisi bile kadınlarınkinin pis olduğunu söylüyor; delili de tuvaletler. Her zaman erkek tuvaletleri kadınlarınkinden daha temizdir, birde erkeklerin kullanım oranları kadınların 4-5 misliyken...

0|0
    0|0
  • benim ki tertemiz, bebek poposu gibi

1|0
    0|0
  • :) Keşke gösterme imkanım olsa.. ;) :D

2|0
    0|0
  • Götümü gördün mü de konuşuyorsun? popom.

3|1
    0|0
  • popo muzu nerden gördün mübarek :d kaldı ki benim totom cok temiz taharet alıyoruz hamdolsun :)

1|2
    0|0
  • Millete fok atma. Sevgilin gotu bokluysa napalım. Taharet almak denen bişi var. İnternetten açsın okusun.

1|0
    0|0
  • Benimki kokmuyoe tamam mi :(

0|0
    0|0
  • Çoğumuzun poposunu nasıl gördün merak ettim...

0|0
    0|0
  • Kim demiş, kalıp sabunla yıkayıp bağdem yağı ile bakım yapıyoruz.
    sevgilinin hatası o bize bulaştırma

0|0
    0|0
  • Biz temizliyoruz sen onu sefgiline söyle.

0|0
    0|0
  • iğrençsin bide kokladın mı? ben temizliğe önem veririm ve herzaman temizdir

1|0
    0|0
  • O sevgilinin hayvanlığı temizlik imanın yarısıdır sevgilinin sudan sabundan haberi yok galiba bari sen söyle he olmadı götür hamama kese parasını da ver genelleme yapma...

0|0
    0|0
  • İşi gücü bırakıp çocuğun kıçınımı kokluyorsun :D

1|0
    0|0
  • Bu genelleme neden? Pek çoğunun poposu ile muhattap oldun sanırım

0|0
    0|0
  • Temizliğime dikkat ediyorum.

0|0
    0|0
  • Iğrençsin he mal eflatun

0|0
    0|0
  • Gizli kullanıcılar

0|0
    0|0
  • Popo temizlemek sıkıntı diğer bölgelere göre

0|0
    0|0
  • kişinin temizlik anlayışına göre değişir... av köpeğisen gel kokla bari

0|0
    0|0
  • Siz regl olduğunuzda koku 100 metreden üfür üfür vuruyor mübarek bozulmuş turşu gibi biz bişe diyormuyuz:)

3|1
    0|0
  • doğru söylüyorsun.. çoğu erkek özen göstermiyor temizliğine... ama kızlarda da var...

0|0
    1|0
  • Açığ burnunumu dayadın?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaş narkotik köpeği galiba

3|10
    0|1
  • Kaç erkekle yattın da biliyosun bacım sdkfjhsdf

1|2
    0|1
  • Pislik oldukları için @Aryeol sen ne düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • soruyu okuyunca saniyelerce güldüm :D ya bu millet harbi harbi işsiz hee soruya bak jsjsjsj
      sevgilisi pisin teki çıktı diye herkesi bir kefeye koyuya ya dicek söz bulamadım :D

• @Aryeol yaaa bütün erkekler için geçerli değil temizlemeyen pisliktir sadece :D :D soru gerçekten saçma olmuş :D

• Senin sevgilin pisse diğerleri napsınlar

0|0
    0|0
  • Ay ne demek o

0|0
    1|0
  • av kopegı gıbı popo mu kokluon sen

4|7
    0|1
    • bunu eksıleyen koklatmıs heralde :)

Yükleniyor...