Hayvanlara karşı duyarlı mısınız?

Sokak hayvanlarına karşı duyarlı mısınız? Ne gibi fedakarlıklar yaptınız?

Güncellemeler:
Yorumları okudukça yalnız olmadığımı hissediyorum, iyi insanlar hayvanseverdir ben bunu destekliyorum, iyiki varsınız.

0|0
19|18

En İyi Kız Görüşü

• Duyarliyim ama yeterli degil!!! 9 tane sokak kopegim var surekli sabah aksam besleyip aylik kontrollerini ve banyolarini yaptirdihim, bazi geceler mama cuvalini bagaja atip mahalle aralarinda geziyorum parca parca mama vermek icin, barinakta gonullu calisiyorum ve cevremde yetim kalan hayvanlara yuva edindirmeye calisiyorum, yetmiyor!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sivildeyken çarşıda fast food olarak kendime ne alıyorsam bir o kadar da bir köpeğe alıyordum. Anneymis yavrularını besleyisini gördüm. Sırf yavrusu var diye ona daha çok yiyecek alıyordum. Anne oda iste hayvan da olsa. Çoğu insandan daha çok saygıyı hak eden bir hayvan.

#sokakhayvanlarinidaunutmayalim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Hayvan ayrımı yapmam böcek hariç hepsini severim en son pazar günü unvye giderken arkadaşlarımla bana 4 tane poğaça aldım durağa gittim otobüse binmek için 2 tane köpek yolda araba kovaliyor cok da sevimlilerdi :) yanıma çağırıp pogacayi koparıp koparıp yedirdim birazı kaldı unvye gittim orada da 2 köpek buldum kalanını da onlara verdim sonra arkadaşlarla poğaçalari paylaşarak yedik hepimiz 1 tane yemek zorunda değiliz :)

0|0
    0|0
  • Duştayken su ile yere yapışan sinek ölmesin diye köpüklüyken suyu kapatıp sinegin etrafındaki suyu arıtıp uçmasını sağlamışlığım var.

Hayvanseverlik kedi köpek beslemekle olmuyor. Hepsi eşit

0|0
    0|0
  • Sokak hayvanlarını çok seviyorum elimde yiyecek varsa hemen paylaşıyorum ya da yardıma ihtiyacı varsa eve götürüp ihtiyacını karşılıyorum hiç korkmam o da cana yakınsa severim onu konuşurum onunla Aramda güçlü bir bağ var onlarda sever benii☺

0|0
    0|0
  • Hayvanlari sevmem , etrafimda istemem

Ama kiyamam asla elimden geleni yaprm hissediyorlar peşimi bırakmıyorlar 😐

0|0
    0|0
  • annesiz kalmış kedi yavruları beni her zaman çok üzmüştür ve hep yardım etmeye çalıştım çocukluğumdan beri. şimdi de 2 kedim evde var. dışarda da kuru mama verdıklerım var. apartmanın önünde beslıyorum sularını da günlük değiştiriyorum. kumburgazda çocukların elinden iki kez köpekleri kurtarmıştım. çocuklara eğitim verilmezse çok vahşi olabiliyorlar. onlara nefislerini dizginlemeyi öğretmelisiniz.

0|0
    0|0
  • Okulca para toplayıp mama falan almıştık baya

0|0
    0|0
  • Her hafta sonu yem götürür yediririm. Benim fedakarlık bu kadar

0|0
    0|0
  • duyarlıyım evde ne varsa gider çöp kovasının yanına koyarım onlarda yesin ama böcekleri sevmem

0|0
    0|0
  • Aşırı derece de duyarlıyım

0|1
    0|0
  • elbette

0|0
    0|0
  • Yaralı hayvan gördüğümde tedavi ettiriyorum

0|0
    0|0
  • Evet duyarliyimdir. Onlari besler, yemini suyunu veririm.

0|0
    0|0
  • Her hafta en az bir gün onlarla ilgilenir beslerim

0|0
    0|0
  • evet duyarlıyım şunu bunu yaptım demeye gerek yok

0|0
    1|0
  • Sürekli sokaklara mama su koyarım. Zaten bir sürü hayvanm var

0|0
    0|0
  • Duyarlıyımdır çok severim kendilerini. Fedakarlıklar o kadar çok ki birkaçından bahsedeyimm😊 Sosis ekmek almıştım tam oturdum yanıma yavrucuk geldi böldüm yedi baktim o kadar aç ki hepsini bölüp vermiştim sonra tekrar gidip kendime almıştım. Bir günde çöpün köşesinde dolu kedicikler var miyavlıyorlar koşarak marekete gittim ve salam alıp hepsine yedirdim. Geçen sene kışın sokak köpeği 5 tane yavrulamıştı kışın bir de karlı hava.. Biraz yabanilerdi korkaklardı sadece sabahları yemek arayışında görürdüm. Kış boyunca her gün ılık su ve bir tencere makarnayla, ekmek içleriyle doyurduk maalesef bu sene kaybolmuslar göremiyoruz hiçbirini😕 Hayvanları sevmek o kadar güzel şey ki. O masumlukları içini ısıtıyor.

0|0
    0|0
  • Evet duyarlyim

0|0
    0|0
  • Evet duyarliyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayvanlarin olmadığı dünyada nefes bile alamayız (arilarin yok olmasi bile neslimizin tükenmesi demek) fakat işin trajikomik yani hayvanlar bizsiz yasayabilir hatta dünya daha yasanabilir hale gelir...
    Bu açıklamam Hayvanları seven sevmeyen herkese gelsin...

1|0
    0|0
  • Duyarlıyım ama extra bir fedakarlık yapmadım. Yapmamda sadece zarar vermemeye çalışırım bilerek ya da bilmeyerek. Kişisel olarak hayvanseverlere de karşıyım. İnsanların açlıkla ölümle cinayetle şiddetle iç içe yaşadığı bu dünyada tek derdi hayvanları kurtarmak olanlara özellikle.

0|0
    0|0
  • En azindan eziyet etmiyorum. onlara karsi vicdanli ve merhametliyim

0|0
    0|0
  • Evet cok

0|0
    0|0
  • Elimden geldiği kadar

0|0
    0|0
  • Sokaktaki yavru kediyi evime alıp büyüttüm.

0|0
    0|0
  • fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Bu konuda pek bir işlevim yok gördüğümde yardıma muhtaçsa ilgilenirim o anlık

0|0
    0|0
  • ekmek almaya giderken mama da alıyorum yol kenarlarına döke döke eve geliyorum tabi şu sıralar param bitti hdhdh yapmıyorum

0|0
    0|0
  • çok duyarlıyım...

0|0
    0|0
  • Hayır değilim

0|0
    0|0
  • sokak hayvanlarına karşı duyarlıyım hatta hayvanları çok severim defalarca hayvan besledim fakat ailemde bir tek bu sevgi bende olduğu için artık işten güçten hayvanlarla ilgilenemez oldum.

0|0
    0|0
  • Evet duyarlıyım

0|0
    0|0
  • 3 tane evde kedim var 15 20 tane sokak kedisi ve 10 a yakinda sokak kopegine bakiyorum canlarım benim

0|0
    0|0
  • Duyarlıyım ve duyarlı olmanın bir ayrıcalık değil, düşünebilen bir canlı olarak hepimizin mutlaka ve mutlaka sahip olması gerektiğini düşündüğüm bir özelliktir. Fedakarlık olarak görmesem de, mümkün oldugunca beslerim onları

0|0
    0|0
  • elimden geleni yaparım dilsiz ama canlı

0|0
    0|0
  • Vallahi kardeşim ben duyarsızdım ne yalan söyleyeyim tiksindirdim hatta yolda gördüğüm birkaç kediye tekme bile atmışlığım vardır ama bu geçen hafta bir sokak köpeği gördüm bizim sitede O kadar çok üşümüş ki bir kenara geçip sanki ağlıyordu içim cız etti onlarında canları olduğunu anladım gittim marketten et aldım mama aldım felan şu an bir haftadır bizim yangın merdiveninde uyuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...