Hiç, insanlık için yapmak istediğiniz faydalı bir düşünceniz veya hayaliniz oldu mu?

Bu bilimsel bir gelişme, teknolojik bir ürün, viral veya kanser gibi hastalıkların tedavisine olanak sağlayan bir yöntem, kültür ve sanat alanında faydalı bir eser... olabilir. Buna benzer bir düşünceniz, hayaliniz, ümidiniz veya çabanız oldu mu?
Hiç, insanlık için yapmak istediğiniz faydalı bir düşünceniz veya hayaliniz oldu mu?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Otizm li çocuklar için yaz spor kampları hayal ediyorum. Her yaz bağımsız olarak en az 10 gün süresi ile kalabilecek güvenli bir ortam. Normal ve otizmli çocukları karışık bir ortam.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyayı Kutup Ayılarının Yönetmesini İstiyorum
    6 ay uykudasın :D
    ahaha tamam tamma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• vlla henuz matematikci adayiyim

0|0
    0|0
  • Evet mesela israili havaya uçurmak

0|0
    0|0
  • Hayir olmadi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olmadi. Bensizde ilerliyo zaten insanlik

0|0
    0|0
  • Parası olmayan ama şehvet dolu gençlerin kullanabileceği ücretsiz bir otel düşüncem var, ama param yok henüz :)

0|0
    0|0
  • hitlerin yarım bıraktığını tamamlamak insanlık adına yapılacak en güzel şey aslında

0|0
    0|0
  • Kitap yazmayı düşünüyordum bir zamanlar olmadı şimdide şiirleri topladığım bir defter yazıyorum şairlerin

0|0
    0|0
  • yok olmadı

0|0
    0|0
  • Olmuştur ama hatırlayamadım

0|0
    0|0
  • Dini yaymayı çok istedim ve cevrmdekilerden başlamayı denedim ama onlar anlamynca pes ettm :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...