Baris isteyen akademisyenler hakli degil mi?

Sizce de baris isteme haklari degil mi?

Rte yine cogunu evinden aldirtmis sasirmadigimiz gibi. Zaten rte bir sey yapiyorsa onun aksi kesinlikle dogrudur.

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Barış herkesin hakkı, yaşamak herkesin en doğal ve zorunlu hakkı. Sokaklarda koşup oynamak, uçurtma uçurmak, öğrenim hakkı çocukların en temel hakkı..

Kimse teror tırmansın demiyor, barış olsun diyor. Operasyonları bitirin diyoruz çünkü daha fazla masum ölmesin siyasi emekller için, biz bu vatanın evlatlariyiz kürtler, türkler, lazlar beraber Kanımız döküldü bizim bu vatan uğruna.

Şimdi bir türk olarak benim kurt kardeşlerimi, bakın bölücü babaları anaları olsada masum olan bebeleri savunmak en doğal hakkım.

Kaldiki gıdım entelektüel birikimi olmayan birisi akademisyenlere cahil derse ne beklersiniz ki? Çok ayıp ve kınanması gereken bir durum ama kime neyi anlatacağız efendim..

Müslümanlığın ne oldugunu bilmiyorlar, yanlış yorumluyorlar, ama hala halife olma pesindeler.. Ahh paşam bu cumhuriyet.. Bu kadar yıl sonra.. Allah sonumuzu hayretsin.

0|0
    0|0
  • Silahlarla, taşlarla, sopalarla barış istemek ne büyük ironi...

0|0
    0|0
    • Ma. l ma. l konusma akademisyenler ne zaman tasli sopali eylem yapmislar. Senden cok daha zeki adamlardan bahsediyoruz mnkym

• Kamu malına zarar var ortada. Benim verdiğim vergilerle yapılan yerlere taş molotof atan beyinsizler.

• Doğudaki PKK ile Gezi parkındaki soysuzların hiç bir farkı yok gözümde. İki tarafta bu ülke zarar görsün istiyor. Güya RTE ile düşmanlar ama kendi halklarına zarar veriyorlar. Mücadele dediğin böyle olmaz! Barış dediğin hiç olmaz!

• Pkk ile ilgili tek kelime edemiyor akademisyenler.

0|0
    0|0
    • Baris istiyorlar. Cozum surecine gidelim istiyorlar tekrar. Saolsun rte secim hirsi icin sureci bozmustu

• Dağdan şehre inen, şehirleri silah deposu yapan kimdi acaba.

• Gücün yetiyorsa bunu cevapla şerefsiz herif! Benim görüşümün altında küfretmeyi biliyorsun!

Yükleniyor...