Babam bize kufur ediyo tum apartmanda duyuluyo cok utaniyorum?

En ufak birseyde sizin bem agziniza s. cayim sizin gibi insanlar olmaz olsun biktim yeter diyip duruyo. Bu sefer ki neden eve internet istememizdi kapinin onunde kufur edip durdu yine herkes duydu. Cok utaniyorum aglayip duruyorum apartmanda kimsenin yuzune bakamiyorum napicam arkadaslar cok utaniyorum annemle aglayip duruyoruz

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sakin olun. Lütfen gözyaşlarınızı silin. Bu sizin suçunuz değil.
    İnsan ne olursa olsun kendi kızına ve eşine küfretmez. Çok yanlış bir davranış. Bu utanç size ait değil. Bizzat babanızın. Bunu unutmayın lütfen. Her meseleyi çözmenin bir yolu vardır. Bağırıp küfür etmek mi çözüm? Kendinize hakaret edildiği, annenizi kötü duruma soktuğu için ağlıyorsanız da lütfen ağlamayın. Tam tersine annenize sarılın. Aradığınız güç annenizin kollarında. Annenizin ihtiyacı sizsiniz. Birlikte hareket etmelisiniz. Bu işten beraber kurtulacaksınız. Eğer birlik olmazsanız dağılırsınız. Evi terk edecekseniz de bunu beraber yapacaksınız. Durumunuzu bilmiyorum. Ama bütün olasılıkları valide hanımızla birlikte değerlendirip bir karar vermeniz önemli. Ayrılmaksa ayrılmak, dişini sıkıp sabretmekse de beraber.
    Durumunuz için üzgünüm.

Umarım daha güzel günleriniz olur en kısa sürede.

1|0
    0|0
    • EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Ağladığınız günlerin sona ermesi dileğiyle.

En İyi Kız Görüşü

• O babanın ayıbı hiç bir zaman bundan utanma!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• görmemezlikten gelin , internet felan bahane, bazı tipler konuşmayı bilmediği için küfürle herşeyi söylerler, ama babana özel durum değil bu vatanın çoğu cahil olduğu için hep küfre başvururlar, ama bu durum böyle gitmez annnen keşke maaşlı bir işte çalışsa idi boşansın derdim ama zaten annen maddi yönden güçlü olsa idi o düşüncesiz öyle küfür edemezdi. Allah senin ve Annenin yardımcısı olsun ama boşanırla bile nafaka ücreti geçiminizi sağlamaya yeter, nereli olduğunu söylersen daha çok yardımcı olmaya çalışırım bu sorun bazı durumlarda ilden ile değişiyor kadın sığınma evi felan gib kurtuluş yollarıda var bide şiddete başvuruyormu

0|0
    0|0
  • Oturup konuşun gerçekten ciddi ciddi bu durumu ona anlatın. Rezil oluyoruz de apartmandan şikayet geliyor de ama sinirlendirmeden huyuna gidin

0|0
    0|0
  • ne yapıp çıldırtıyonuz?

0|0
    4|0
    • Universiteye hazirlaniyorum dershaneye falanda gitmiyorum sorularimin cozumlerini dinlemek icin eve internet istedim cildirdi

• Yemin ederim. Para yok diyip duruyo ustelik durumumuz iyi oldugu halde

• bir uzmana götürün

• sonucda bı aılesınız her aılede boyle seyler yasanabılır ayırca sızın utanp sıkılcagınız bı durumda yok utanması gereken varsa o da baban fakat ofke anıyla soylendıgı ıcın bunu da hos gorun

0|0
    0|0
  • Bu da bir şiddettir. Polise gidip evden uzaklaştırabilirsiniz sözden anlamıyorsa.

0|0
    0|0
  • Ben bir kizim olsun en buyuk hayalimdi millette var aglatiyor arkadas insan kizina karisina kufur edermi ya bence yüzüne vuruun utanır belki

0|0
    0|0
  • Anne'nin ayıbı. O utansın bence.

0|0
    0|0
    • Babanmış küfür eden, başlığı görmemişim, özür dilerim. Baban utansın diyerek yorumumu düzeltiyorum

• Gercekten babanda adamlik yokmus 😠😠

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum , abiniz filan yok mu karşısında duracak?

0|0
    0|0
  • İnternetle buralarda vakit geciriyon, annenide mi gecittireceksin.
    Adam kötü mu etmiş utanin. adam bir yere kizmamis. Karısını kızını uzak tutmak istemiş daha ne

0|0
    1|0
  • Annenle sorunları olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o nasıl baba ya. Allaha sabır versin

2|0
    0|0
  • Her ailede olur öyle şeyler utanmana gerek yok.
    Onunda kendine gore dusunceleri vardır elbet
    Duymamazlıktan gelin

0|0
    0|0
  • Benimkide aynı babanın ağzına zçayım der durur
    kendine küfür ediyorsun derim sus pohyenin kızı der.
    benimde hoşuma gitmiyor kimsenin gitmez
    lakin ağlayacak birşey yok duymamazlıktan gel
    onu öyle kabul edeceksin

0|0
    0|0
    • Apartmandakilerde hep boyle saygin insanlar babam boyle olunca cok utaniyorum ondan nasil bakicaksin diyorum o insanlarin yuzune bir tane bile senin gibi olan var mi diyorum o zaman akli basina geliyo cabuk parliyip cabuk sonuyo

• allah ıslah etsin dua et bol bol

0|0
    0|0
  • Üzüldüm.. baban ile konuşmayı dene belki bir faydası olur.

0|0
    0|0
  • işte öyle babalardan nefret ediyorum insan çocuğuna küfür eder mi ya?

0|0
    0|0
Yükleniyor...