Kapat

Dayanamiyorum artik katil olucam?

Annem depresyonda ve bana sariyor. Geliyor hicbir ise yaramiyosun baskalarinin kizina bak sana bak diyor durduk yerde gelip kollarimdan tutup cik git odana diye bagiriyor bende cok sinirlendim az once tuttum kolundan yeter artik senin depresyonunu cekmek zorunda degilim diye bagirdim girdim odama hala bagiriyor son ses muzik actim duymamak icin kollarim aciyor artik hergun ayni seyi yapiyor biktim artik napiyim bilmiyorum

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eve cik.

0|0
    0|0
    • Bu yasta ne evi ya

• Tekim ben bu evde kimse bu kavgalarda beni tutmuyor. Arkamda olan gilan yok. Baska. bir eve nasil cikicam ogrenciyim

• O zaman ekonomik ozgurlugunu kazanana kadar idare etmen lazim bir sekilde.

En İyi Kız Görüşü

• Annen ile ilgilen biraz arkadaş olmaya calis. Anne kız günü yapın beraber gezin sinemaya gidin çareyi gidin veya evde beraber birşeyler yapin. Annen çalışmıyorsa eğer bunalıma girmiştir çalışıyorsa stressen bunalım geçiriyordur. Baktın kötüye gidiyor psikoloğa göndermeye çalış. Veya onu rahatsız eden birşey vardır kendince sorguluyordur kimseyle konuşamadığı için içine attığı için depressiv davraniyordur..

0|0
    0|0
    • Zaten arkadas gibiydik sonradan boyle oldu. Sinemaya filan gitmez o tek gidicegi yer alisveris merkezlerindeki belli basli magazalar, marketler filan. Psikologada gitmez menopoz buyuk ihtimalle ama alttan almada biyere kadar sinirli biri yapti beni onun davranislari

• Artik konusmamaya karar verdim bir kac gun konusmayacagim sonra ne olur bakicam artik

• Sen bilirsin de bence aranızı acmayin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• eve kedi kuş al
    dr a git görüş (kendisi gitmiyorsa) ona ugun ilacı al ver içsin içmezse içmesinin yolunu bul..

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun oncelikle, anneene sahip cik ona yakin olmaya calis, tipbi olarak destek aliyorsa dr siyle konus.

0|0
    0|0
  • Olma katil

0|1
    0|0
  • menapozdur belki normaldir veya babanla cinsel sorunlarıda olabılır bunu bılemezssin sorsaydın gerçi anlatmaz gözlem yap bakalım sonu nereye varacak.

0|0
    0|0
    • yaşı kaç annenin ?

• Onada atar yapiyor babamda bisey demiyor takmiyor daha dogrusu bosver diyor

• boşver olmaz abi nasıl boşver karısının sorunu bilmez mi adam bilir sana soylemez bence babanı bişekilde aklına gir öğren derim.

• anne bişey yapamassın senin bu zamanlarda ona yardımcı olman ve onunla konuşarak onu anlayarak bunu çözmelesin

0|0
    0|0
  • Sen hiç bir işin gücün yokken otursan bile komşunun çocuğu senden daha güzel işsiz güçsüz oturuyordur.

0|0
    0|0
  • aptallasma lan kadin senden nefret etmis iste sen em iyisi evden 1 gun uzaklas habrr vermeden sonra el bebek gul bebek olursun 😊

0|0
    0|0
    • Babam oldursun sonra ayrica hayir hicbisey degismez beni gormeye tahammulu yok

• Çık dışarı gez kafa dağıt kansk

0|0
    0|0
  • başkalarının kızı. rspu oluyor bendemi olayım de

0|0
    0|0
  • Sende onu dov

0|0
    0|1
  • Diri diri kendini göm kurtul

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Anneler ahh ahh

0|0
    0|0
  • Annenin basindan ne gecti?

0|0
    0|0
    • Hicbisey gecmedi sadece saglik sorunu vardi oda onemli bisey degil gecti

• Ne manyakk analar varmis be bana boyle davransa heralde evde cinayet cikardi coktan

0|0
    0|0
  • yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Takma anneni geç odana kilitle muhattapın olmasın

0|0
    0|0
  • oturup konuş şiddetle o da sen de bişey halledemezsiniz

0|0
    0|0
  • Belki menepoza giriyodur alttan al

0|0
    0|0
    • Hep alttan aldim ama dayanamiyorum artik beddua ediyor hergun

• Mumkun degil. Ben evde takilmayi seviyorum oda markete pazara filan gidiyor zorla benide goturmeye calisiyor herkes kiziyla gidiyor diyor asosyal diyip bagiriyor

• Kotuymus ya Allah dayanma gucu versin kardesim dualarim seninle😇😕

Yükleniyor...