Hakli degil miyim?

Ben surekli aile baskisi gordum , ustume cok gelindi , ben agladigim zaman onlar gulduler , beni hep basarisiz olarak gorduler , sen neden diger evlatlar gibi degilsin dediler , bak diger ailelerin evlatlarina dediler , beyinsizsin dediler , ve annem bugun istenmedigim bir yerime dokundu. Cekil diyecegine saka olsun diye kalcama vurdu. Ben cok sinirlendim. Resmen bu hareket istismardir ya , terbiyesizliktir. Annem bile olsa terbiyesizliktir ya. Benden izinsiz benim bedenime bile dokunamaz. Cidden cok sinir oldum ya. 2 gundur hicbirsey yemedim. Zaten o kadar cok sey yasadimki cektim annemi karsima konustum. Hakaret ettim ve agir sozler soyledim. En sonunda sustu ve gozunden yas geldi ama ben yinede pisman degilim. Ve ona fiziksel siddet uyguladim. Vurdum yani. Pismanda degilim. O an biraz acidim ama yinede hakli oldugumu dusunuyorum. Cunku benim yasadiklarim onlardan fazla., surekli agladim ve bende cok aci cektim. Ama onlara daha cok sey yapacagim.. akillari başlarına gelsin biraz. Ve zaten ailem egitim gormemis. Ya birazda pismanlik var icimde ama sizce bende hakli degil miyim ya? bugünde annemden çok utanıyorum.. sizce bana karşı soğuk davranır mı? aramız açılır mı?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardimcin olsun sabret

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cennet annelerin ayaklarin altindadir Annene sidder uygulamaya hic girmiyorum bile.

ben tartisinca odama cekilirdim karsimdakini kirmamamk icin

aynisini cocuklarin sana yapmadan ölmiyceksineline geleni ardina koyma..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bişey diyimmi. sen 1 numaralı sütlaçsın ve canım kezbanın birisin. kötü yola düşersin yakında zaten yolunu bulmuşsun allah annene babana sabır versin

0|0
    1|0
  • Acıma yetime demişler. Annen de olsa ezdirme kendini.

1|0
    0|0
  • Yaş 25-29 olduğuna eminmiyiz.

0|0
    0|0
  • Şu kızların ergenlik dönemi çok ağır geçiyor ya , anneye vurulur mu ap tal.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ailenin sana yaptığı haksızlıklar senin yaptıklarını haklı kılmıyor. Bu yaptığın seyler onlardan hiç bir farkın kalmadı su an sadece kendini savunmak Veya vicdanına rahatlatmak adına konuşuyorsun.

1|0
    0|0
  • Anneye vurmak bu ne yaşamış olursan ol çok ağır. Ve bence asıl şimdi haksız oldun

0|0
    0|0
  • Annen sana vursa da sen ona vuramazsın. en fazla elini tutar kendini korursun. yaptığın büyük saygısızlık. ekmek veren eli ısırmak gibi bişey. anne olsam böyle nankör evladım olsun istemezdim. ve emin ol ki ceza verirdim.

1|0
    0|0
  • aranız kaldımı sence tabıkı soguk davranır

0|0
    0|0
Yükleniyor...