Otobüste karşı cinse yer verir misiniz?

Ben kore dizilerini çok seviyorum ve dizilerinde zorbalık, dışlama gibi durumları işlemeleri çok hoşuma gidiyor. Yine bir dizisinde koreli erkeklerin güzel/çirkin ayrımına dikkat çektikleri bölüme takıldım. Karşıdaki kişi güzel, alımlı bir genç kız olunca erkeler büyük bir centilmenlik gösterip yerini veriyorlardı fakat çirkin, şişman bir kadın için aynı şey geçerli değildi. Sizinde centilmenlik yaparken bazı"Kriterleriniz" var mı?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlı
    Hamile
    Cocuklu anne
    Hasta

Bu saydigim gruba dahil olmayan hicbir allahin kuluna yer vermem. Hocam falan biner otobuse o ayri

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• ben centilmenlik yapıyorum ama Türk kızları sağ olsun Allah benim belamı versin ruh haline sokmayı başarıyorlar insanı o ruhsuz takındıkları surat ifadeleriyle. Biraz teşekkür nedir öğrensinler. Kapıyı açtık veya ön verdik diye fikecek değiliz sizi oracıkta.

1|0
    0|0
  • Bilakis güzel, çekici kadınlara hiç yer vermiyorum. Önceliğim elbette yaşlılar ve çocuklu/gebe kadınlar. Hele kendinden bile genç kadınlara yer veren embesillere kıl oluyorum. o kız seni bir daha yolda görse hatırlamaz, kendini niye kullandırıyon, cibiliyetsiz?

1|0
    0|0
  • Tabikide yer veririm ama ben verirken güzel miş çirkin miş diye bakmam bazı yaşlı teyzelerimiz oluyor ayakta duracak halleri olmuyor bazı hamileler oluyor dayanamıyorlar ayakta durmaya engelliler oluyor onların daha çok ihtiyacı olur oturmaya bunlar varken insanın yer vereceği kişiyi güzel çirkin diye yorulması yanlış kime vermesi gerekiyorsa ona vermeli

0|0
    0|0
  • Ayırt etmeden yer veriyorum. Yaşlılar için biraz daha hassasım

1|0
    0|0
  • Yaşlılar haricinde yer vermem

1|0
    0|0
  • En son bir kıza yer verdim diye bana aynen şunu dedi.

Sen bana yer verdin şimdi benden karşılıkta beklersin öyle ya bana yer verdin dedi.

O olaydan sonra daha hiçbir kıza yer vermiyorum.

1|0
    0|0
  • Karsi cinse sadece 2 kere yer verdim oda kizcagiz erkeklerin arasinda kaldiydi rahatsiz oluyordu. Yoksa sadece yasli hasta hamilelere o kadar.

1|0
    0|0
  • Yok benim için farketmez güzel veya her neyse çirkin dediginiz şey benden fazla ihtiyacı varsa yerimi veririm ve kendimi iyi hissederim böyle bir şey yaptığım için

1|0
    0|0
  • Benim yaslarimda kim olursa olsun güzel cirkin ayakta kalsin banane. Ama benden büyük olanlara kim olursa olsun seve seve yer veririm

1|0
    0|0
  • Benle aynı yasitsa vermem anca yaşlılara veririm

1|0
    0|0
  • ben yaşlı engelli çocuklulara yer veriyorum

1|0
    0|0
  • muhakkak böyle sırmalı şirin saçlarıyla ayağında pofidik botlarla belinde çanta elinde telefonn kıyamıom öyle ayakta durmasına :) sallanıp duruoo birde narin narinn oyyhh oyhh cigerim parçalanıo sanki :( hemen veririm yer. bir kere kalkmadım hala vicdan azabındayım yeminle. elimde olsa ferrari alır taşırım onu

0|0
    0|0
  • Centilmenlik yaparken hiçbir kriterim yok.

Yer verme kriterlerim otobüs, metronun camlarına yapışan kağıdın üzerinde yazıyor.

0|0
    0|0
  • Hasta yaşlı sakatlara yer veririm sadece birde bir kere bir kıza yer verdim taciz edilme riski vardı iki tarafında pek hoşuma gitmeyen 2 tip vardı

0|0
    0|0
  • Tam Koreliyim evren carpsin :D

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • yani duruma bağlı

0|0
    0|0
  • Hayır, kadın, kız, yaşlı, çocuk fark etmiyor. 🙂

0|0
    0|0
  • Hamile, küçük çocuklu ya da yaşlı dışında vermem. İsterse dünya güzeli olsun.

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok be erkege nie yer verim ki vermisimdir bakma ahahah

1|0
    0|0
  • Hayır ciguli de gelse brad pitt de gelse yerimi vermem.

1|0
    0|0
  • Hangi dizi 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...