7 senelik arkadaşım ikimizin de elinde olmayan bir nedenden bana darıldı hani küs bile değiliz ne yapmalıyım?

Benimle tanıştığı için pişman olduğunu söyledi darılalı 24 gün oldu canım çok yanıyo yanına gidip özür dilemek beni sadece düşürür nasıl desem çok iyi bir insan fakat dağıldığı kişiyi aşağılar tarafsız bir kişinin tavsiyesine ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

• Sadece izle
    100% (8)50% (1)90% (9)Oy Ver
  • Yalvar
    0% (0)50% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Özür diledin diye niye aşağılasın? İlla yalvarman şart mı? Bir hatan var ise kabul et.

Yaş 18 olunca mantıklı düşünemiyorsun heralde, bu kadar kibir insana fazla, görünce seni aşağılayacaksa bu nasıl iyi insan?

Sami Reis'in üslubu ile sormak gerekirse, nasıl iyi insan? Yol mu yaptırmış, okul mu açmış, camii mi yaptırmış, nasıl iyi?

0|0
    0|0
    • Şöyle söyliyim eyvallahsız yani yaşadıkları ona unursamamayı öğretmiş ben suçlu olduğumu düşünmüyorum eğer suçum oldüğunu düşünseydim zaten kabul ederdim

• Yasin fazla genc. Boyle hassas falan olma. bir de etrafinda gorup sevdigin herkesin a iden olebilecegi ihtimalini sindir. Oyle her kayipta yikilma.

• Teşekkür ederim umarım başarabilirim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...