Kapınızı çalıp "tesisatçıyım" diyen adamı eve alır mıydınız?

Az önce oldu, alt kata su gidiyormuş falan ama evde annemle ben varız erkek yok, çekindim ben açıkçası. Yatak odasını gösterdi oraya girebilir miyim dedi, giremezsiniz dedim, akşam amcam gelince gelin bakın dedim. Erkekten korkuyorsanız ne evleniyorsunuz da bilmem ney de iki saat bağırdı adam. Çok mu haksız davranmışım? Tesisatçı olduğu bile belli değil kim olduğunu bile söylemedi ilk başta.

0|1
23|41

En İyi Erkek Görüşü

• Alt katta ki komşuyla gelseydi keşke. Ayrıca bir şey yapacak adam yatak odasına girmeden de yapardı, demek ki oradan su kaçağı varmış ki oraya girmek istemiş, cidden garip bir tepki vermişsiniz.

Ama tesisatçı da saçmalamış.

Yani siz boşuna korkmuşsunuz, adam da alınmış cidden. Adam sadece apartman borularını için gelmiş, yoksa size boru döşemek gibi bir amacı yokmuş belli ki :)

1|0
    0|0
    • Ha bu arada yatak odası olması falan farketmez, öyle kafasına göre odaya girmeye kalkıştıysa yanlış yapmış, ben de istemem öyle birşeyi.

• Boşuna korkmussunuz diye bir şeyi ben açıkçası kabul edemem. Adamın tesisatci olduğunu nereden bilebiliriz ki? Önceden komşunun gelip haber vermesi gerekiyor bence ya da bize söylemesi gerekiyor siz bulun trsisatci diye.

En İyi Kız Görüşü

• Doğru yapmışsın.. Ben anlatayım bir olay.. Biz üç kız kardeşiz.. Biz küçükken babam Bursaya gitmek üzere yola çıktı... Annemin ise kısa süreliğine dışarda işi vardı.. Biz de evde yalnız kaldık.. Kapıyı üstten kitledik, yani yarım açılıyordu.. Babamların hemen ardından kapı çaldı. Beni babanız gönderdi banyonuzun ışığı bozulmuş diyen bir tesisatçı geldi.. Küçük kardeşim konuşuyor tabi kapı arasından.. Ablam hemen o ara gitti ışığı kontrol etti.. ışıkta sorun yoktu.. kardeşimi kapıyı açmaya ikna etmeye çalışıyordu adam.. Biz tabi normal konuşuyoruz ama kapıyı açmaya pek niyetli değiliz.. Ablam bu sefer babamı aradı.. Babam hayır ben çağırmadım tesisatçı falan dedi.. Sonra adamı gönderdik... Babam amcama haber verdi amcam bize geldi...

adam daha sonra tutuklanmış haberlere çıktı ://// maltepe tesisatçısı diye. Katil tecavüzcü ://

1|0
    0|0
    • Ablan akıllı davranmış valla Allah korusun ya açsaydınız :/ Annem aldı adamı içeri ben de dinliyorum içerden baktım buzdolabını vs kaldıracak gittim, en son mutfağa gitsem de elime bıçak falan mı alsam diye düşünmedim değil hatta :/

• Verilmiş sadaka varmış işte, Allah korudu.. Dikkatli olmak lazım hakikaten

Erkekler Ne Diyor 40

• Vay sıgir onane sanırım onun ailesi önüne geleni eve alıyor saygı duymak zorunda size işine gelmiyorsada yallah kapıyı göster gitsin size hiç bir şekilde bağırmaya hakkı yok siz haklısınız

1|0
    0|0
  • Erkekten korkuyorsanız ne evleniyorsunuz kadar ağzı laf yapan tesisatçı mantıklı gelmedi. İyi etmişsin.

3|0
    0|0
  • Ne demek ya öyle kafasına göre giremez insanlar evime. İyi yapmışsın. Erkekten korkuyorsanız neden evleniyor musunuz iyice saçmalamış insanın eşiyle kapının dış mandalı tesisatçı bir olur mu ya.

1|0
    0|0
  • En doğrusunu yapmışsın ayrıca o pzevenge söylediği lafları yedirmek lazım.

1|0
    0|0
  • Ona iyi bir boru döşemek lazım...
    Hayvana bak.
    Kendi anası bacısı eve, yatak odasına tanımadık bilmedik adam alıyor muymuş?
    şeker şey yaaaa..
    O tesisatçıyı kim çağırdıysa o kişiyle tartışın ve şikayet edin bu durumu.

1|0
    0|0
  • Haklı haksız yok bence olarbıler byle seyler kanks

1|0
    0|0
  • Ben alırım ablacım. Bana bir şey yapmak istemez diye düşünmekteyim. :D
    Hakikaten de tesisatçıdır yüksek ihtimalle, neticede yatak odanızdan da boru geçiyordur.

1|0
    0|0
    • Öyle olabilir. Ama gidip şak diye giremez öyle insanın yatak odasına.

• Peki, sen insanlara tamamen güvenmeye devam et. Umarım ağır şekilde boşa çıkarmazlar bir gün ne diyeyim.

• Teşekkür ederim güzel dileklerin için. ^^

• ben eve asla almam bunun erkek veya kadın olmakla alakası yok adam silahla saldırsa hiçbir şey yapamam

1|0
    0|0
  • Alırdım pikachu

1|0
    0|0
  • kesin bizim komşuya gelmiştir çok kaşar bir kadın yanlış oldu heralde abi der gideceği adresi gösteririm

1|0
    0|0
  • eğer eğildiği zaman çatalı görünüyorsa inanırım onun tesisatçı olduğuna ve eve alırım ehehe

1|0
    0|0
  • ben senin kim olduğunu nereden bileyim deseydin, bu sizin zeka yoksunu komşunuzun suçu. adamı getirip durumu anlatması gerekirdi öncelikle. ve çalışacağı süre boyunca ona eşlik etmeliydi

1|0
    0|0
  • Almam

1|0
    0|0
  • Doğru yapmışsın, Yatak odasından ne suyu gidecek, Bahane gibi geldi.

1|0
    0|0
  • Eğerki alt katınıza su sızıyorsa komşunuz size bunu söylemeli sizde kendiniz tesisatcı çağırmalısınızki, yani siz haklısınız birden bire ben tesisatcıyım evinize girip bakıcam diye birini eve almamanız gerekir, hırsız falanda olabilir

1|0
    0|0
    • Kaç kere çağırdık tesisatçı, evin altını üstüne getirdik resmen hala duvarda kocaman bir delik var, bizden gelen bir şey değil yani neyi zorluyorlar hala anlamış değilim.

• Hmm banyodanmı sızıyor su?

• eee o zaman hak etmiş yani baştan sana söyleseydi ama birde şu var kim çağırdı sizmi çağırmıştınız eğer siz çağırmıssanız bence adama haksızlık etmişin bile bile

1|0
    0|0
  • Sen doğru davranmışsın. Türlü türlü insan var. Herkese bu devirde güvenilmez. Almamakla doğru olanı yapmışsınız, üzülmeyin.

1|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşama sendromu zaarrrr.

1|0
    0|0
  • almam...

1|0
    0|0
  • Haklısın empati kursa halinizden anlayabilirdi

1|0
    0|0
  • yerınde bir davranış

1|0
    0|0
  • Doğru olanı yapmışsın. İnsan olsa idi, düzgün bir şekilde konuşurdu zaten.

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın.

1|0
    0|0
  • sizmi çağırdınız

1|0
    0|0
  • Kadın olsa alabilirim 😃

1|0
    0|0
  • haklısınız
    baban vefatmı etti allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
    • Tipi de at hırsızına benziyordu, akşam laf ederse söylerim ama tipiniz düzgün olsaydı alırdık diye, iyice mi ayıp olur 🙈

Evet.

• ayıp olurda akşam geliceğini sanmıyorum kekonun :)

• Yok, ev sahibi bu işi halletmezsek bizi mahkemeye verip kirayı bizden alacakmış 😂 gelirler o yüzden.

• "Erkekten korkuyorsanız ne evleniyorsunuz" yok artık bunu diyen bir insan. Kesinlikle iyi yapmışsın.

1|0
    0|0
  • Sana benim evlenmemden deseydin. ya ne mal adamlar var neticede bayan odası müsait olmayabilir. Bence çok iyi etmişsin dostum.

1|0
    0|0
  • o ne biçim tesisatcı be :D

1|0
    0|0
  • Hayir.. Sirketten haber ederlerse ozaman eve girebilir normal insani sokmuyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 22

• alamam he mıyım.

1|0
    0|0
  • Çok doğru yapmisşin, ben olsam bende aynı seyi yapardım. Bagırmasida cok ironik olmuş.

1|0
    0|0
  • Çok iyi yapmışsın bence

1|0
    0|0
  • o kim ki bağrıyor hayvan ya önde gideni... ister alırsın ister almazsın ne demek evleniyorsunuz da korkuyosunuz da filan? resmen saygısızmış.
    az bile yapmışsın ben neler yapardım kafasında döküm demir tava kırılasıca herif.

1|0
    0|0
  • Gayet doğru davranmışsınız. Eve de almasaydınız hiç.

1|0
    0|0
  • Bosver, iyi yapmissiniz almayin eve

1|0
    0|0
  • Ben acmam

1|0
    0|0
  • Tesisatci cagiran komsunuzla birlikte gelip bakmasi gerekir

1|0
    0|0
  • Sen yine yapmışsın ben tanımadığım kimseye kapıyı açıyorum

1|0
    0|0
  • Ben kapiyi bile acmazdim. Bilgimiz disinda boyle bisey olmaz zaten. Tanimadigimiz usta da gelmez o halde eve giremez

1|0
    0|0
  • almam eve

1|0
    0|0
  • Hayir tabiki :D

1|0
    0|0
  • Öyle çıkıştıysa kesin başka bir durum var. Yoksa gerçekten işini yapan bir adam neden bağırsın çağırsın. Bence iyi yapmışsın hatta hiç kapıyı bile açma bunlara.

1|0
    0|0
  • Ne alicam canım almam tabi. bir sorun varsa zaten haberim olur ya ben cagrms olurum ya komsu ama konusulmus olur haberim olur

1|0
    0|0
  • Almazdım. İyi yapmışsın boşver.

1|0
    0|0
  • haklısın boşver en doğru olanı yapmışsın.

1|0
    0|0
  • Almam neler duyuyoruz haberlerde

1|0
    0|0
  • Hayatım tesisatçı gelmiis bakarmisin diye eşimi cagiriirm o güzelce bir bakar 😂

1|0
    0|0
  • doğru olanı yapmışsın güven olmuyor öyle adamlara

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın bence :)

1|0
    0|0
  • Başta almasaydın keşke. Almam asla, ben çağırmadığım sürece.

1|0
    0|0
  • Ay yok sapık falan olur ben kapıyı çalana kapı açmıyorum zaten herkesin anahtarı var :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...