Kendinden büyük olan birisinden hoşlananlara ne denir?

kendinden küçüklere bakanlara sübyancı denir. peki örneğin 10 , 14 veya 9 yaşındaki bir çocuğun 17 veya 32 yaşındaki adamlardan hoşlanmasına ne denir ? burada sübyancıları savunmuyorum , sadece merakımdan soruyorum arkadaşlar.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir anlık heyecana kapılıp saçma sapan şeyler yapıyolar biraz mantıklı düşünseler hata yaptıklarını anlayacaklar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• onlar kendi içinde tanımlayamayan hoşlantılardır... bir gerçeklik doğruluk derecesi yoktur sadece, var olan anı yaşayanlardır.. diğer belirtilene göre farklıdır... büyük bir erkeğin yaşça küçük bir insana bakması ahlaki kişilik eksikliğidir , bu kabul edilemez... tam tersi için küçük yaştakiler onlar , duyguları ve düşünceleri yeterince olgunlaşmamış insanlar için farklı sebepler vardır bu anlaşılabilir... teşekkürler

0|0
    0|0
  • Çocuk oyun oynuyor denir

1|0
    0|0
  • hayranlık denilebilir. örneğin erkeklerin yüzde 99.9 u küçükken taş gibi mankenlere iç geçirmiştir.

1|0
    0|0
  • ya bir şey denmesi gerekiyorsa eğer mutlulık de fantazi de

1|0
    0|0
  • çoğu zaman ergenlik denir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İlişkilerde aralarında 9 10 yaş olunca ne alaka subyancimi iki tarafta olgunlaşmissa mesela 19 29 20 30 yyaslarindaysa gayet normal ama 14 20 15 22 felan bu garip olabilir ama diğer türlü gayet normal bence

1|0
    0|0
  • bir sey denmez o yastaki bir cocuk kendinden buyuk birini begenip hoslanabilir cocuk sonucta daha ilerde dusunculeri degisir

1|0
    0|0
  • bence çok fazla yaş olmadığı sürece sorun yok benim sevgilimle aramda 3 yaş var mesela

1|0
    0|0
  • Hayranliktir

1|0
    0|0
Yükleniyor...