Babam kredi alıyorsun artık sana harçlık vermeye gerek yok diyor?

arkadaşlar toplamda babamdan 850 lira para alıyordum 450 eve gidiyor (faturalar kira)) falan bana 400 kalıyor şimdi kredi çıktı bana ben Çanakkale de sevgilim İstanbul da onu daha çok görüp daha rahat gezebilmek için kredi çektim aileminde haberi var sevgilimden ama babam bana şimdi senin sadece kirani falan göndereyim yeter diyor yani 450 lira durumumuz kötü olsa neyse ama 4 bin küsür para giriyor eve ben sevgilimi görmek gezmek isterim 400 lira ile kendime mi yemek alıyım İst gideyim napayım sizce kim haklı arkadaşlar?

Güncellemeler:
milletin ailesi ohoo oğlumun sevgilisi olmuş al şu parayı der bizimkisi parayı keser
Arkadaslar haksiz miyim?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Baban amma cümriymiş :))

0|0
    0|0
    • valla ya insan der sevgilisi var daha fazla para göndereyim der bir de 5 bin liraya yakın para alıyor 750 800 lira para göndermiyor

• söyledim dinlemezler ki dedim ist giderim çanakkale de dururum diye ama hiç acımazlar

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın babana söyle bu şekilde anlayacaktır heralde

0|0
    0|0
    • Söylerim anlamaz ki insan der bu çoçuğun sevgilisi var gezsin tozsun daha çok gönderir bizimkiler tam tersi zaten krediyi ben ödiyeceğim hem konuştum babamla olmaz öyle şey diyor

• ben kredi filan alsamda söylemem yani çünkü babalar genelde böyle :D işe girebilirsin

• onu yapıcam artık iş bakıcam kendime

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim babamda aynisini yapmisti krediyi biraktim mecbur

0|0
    0|0
    • ayda ne kadar gönderiyorlar ki sana?

• Ailemn yanimdayim 500 aliyorum

• Sen ailenin yaninda oldugun halde 500 aliyorsun ben canakkaledeyim 450 aliyorum ise bak

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğru demiş adam kredi çekecek kadar erkekleştiysen çalışıp kazanmayı da öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • Calisayim da derslerimden mi geri kalayim milletin cocuguna para akar bizimkiler parayi keser

• Bizi güçlü yapan da bu zaten.

• Sen haklısın babanı ikna etmeye çalış😃

0|0
    0|0
    • Durumumuz kötü olsa neyse hadi almıyayım ama 4 bin kusur bazen 5 bin liraya yakın para alıyor 300 350 lira harçlık verecemiyor milletin babası ohoo oğlumun sevgilisi var alın şu parayı gezin der bizimkilerde nasıl bir kafa varsa parayı keserler

• Ailesine kredi aldığını söyleyen gencin dramı

0|0
    0|0
    • almadık desek ondan sonrada niye yalan söylüyorsun olur

• Dert ettiğin konuyu skyım.

0|0
    0|0
    • Senin ne derdin var?

• Ne kadar para o kadar gider oluyor aile olduğunda bir okuyan çocugun olsun kardeşin var mı

• var ama kyk kalıyor ayda 210 lira yemek içmek yurt parası veriyor birde 2 yıllık bölüm okuyor sağlık sektöründe seneye çalışacak zaten staj parası da alıcak harcagıdı 1.600 1.700 hala onu bile azaltmaya çalışır

Yükleniyor...