Yardım yardım yardım lütfen (: ?

Yardım yardım yardım lütfen (: ?Bu ponçiği biraz önce dışarıda buldum. Aşırı korkmuş bir haldeydi. Eve getirdim, biraz oyalandı su verdim şimdi uyuyor.

Şimdi bana biri yardım etsin neler yapabilirim ben bu minnaka?

Ne yedirebilirim? Çişi falan gelirse ne yapabilirim? Sabit bir yere öğrensin istiyorum? Bir de isim önerisi istiyorum? İlginç, değişik isimler?

Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler (: (:

Güncellemeler:
Yardım edecek yazsın ! Eleştirmek için yazmayın! 😤😤😤😤

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Günün belli saatleri dışarı çıkarman şart evde olmaz o çiş işi ancak şöyle bir şey yapabilirsin evin içine ederse ensesinden tutup kafasını çişe bastırıp bir gazeteyle başını biraz döv azıcık canı yansın ki oraya bir daha yapmasın. Dışarı çıkarıdığın zaman da tek seferde yapmasını bekleme parça parça yapıp mesaj bırakıyor diğer hayvanlara. Yemeklerine çok dikkat et ya mama felan al ya da pişmiş yiyecekler yedir. Çiğ et verirsen ileride sıkıntı olur. Bir de top al oynaması için kemirmesi içinde oyuncak kemik felan.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim (: Hayır dediğim zaman anlıyor şimdilik olumsuz bişey olduğunu elimi ✋ yapıp hayır dediğimde duruyor biraz üzülüyor ama öğrenmesi şart (: internette okudum güvenli bölge yaratmam gerekmiş şimdi ona kocaman bir kutuda ev yaptım ve hani şu hasta bezleri var ya internette ondan tavsiye ediyordu Allahtan evde vardı (: onun içine onu koydum ilk başta biraz ağladı, daha sonra sütünü de evin içine koyunca onu içti ardından bir köşeye çişini yaptı ordan uzak bir yere de yattı uyuyor şimdi (:

En İyi Kız Görüşü

• yaa bu cok guzel😊 bir kenara gazete koyup oraya alistirabilirsin ama bastan soyleyim zor alisiyorlar😏 hergun disari cikarmalisin😐 adi da simokin olabilir, uyumlu gibi😄

1|0
    0|0
    • Aaaaaa olabilir teşekkür ederim olsun zor alışsın sorun değil ;)

• bence ona 1 gun sure ver, yarin yikarsin. sokaktan buldugumuz bir kopegi bulur bulmaz veterinere goturduk, takside kustu basimiza baya is acti. ardindan veteriner haftaya getirin size alismis olsun oyle baslayalim muayenelere dedi. bilmiyorum her veteriner boyle midir ama bizde oyle oldu😊 bir de bize alismadigindan kusmus yolda, korkmus😏

• Anladımmmm (: Tamam (:

Erkekler Ne Diyor 5

• İsim:Haylaz benim alman kurdumun ismiydi. Bakamayacaksanda internete yok sahiplendirmek istiyorum yaz

1|0
    0|0
  • Tatlı ve temiz. evden mi kaçmış acaba

0|0
    0|0
  • Sana küsmüş dostum :)

0|0
    0|0
  • Zaten fakirmişsiniz boş ver köpeği

0|0
    2|0
  • Bitlenceniz ailecek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gazeteye alistir cisini. Yemeginide kuru mamaya alistiir. Asilarini falanda yaptirman lazim yoksa hasta olup olebilir :) cok tatliymis masallah

1|0
    0|0
  • Çok tatlıymış :)

1|0
    0|0
  • Ilk önce veterinere falan götür baktır aşı falan yaptır

0|0
    0|0
Yükleniyor...