Arkadaslar sizce napmaliyim bu konuda detaylar?

Cuma gününe sinif arkadasim program yapmış pizzaciya gidelim diye ben aslında kabul edicektim zaten sinifta 5 kızız diye ama alt sınıftan arkadaşım var onla braberiz diye o tek başına kalmasın diye gelemem yazdım sonra diğer arkadaşım ok gelme falan yazdı sonra bende emin değilim Bilmiyom falan yazdım sonra tamam gelme sen işlerini hallet biz zaten planı yaptık falan yazdım sonra planı kuran arkadasima attım mesaj cevap vermiyor gordugu halde alt sınıftaki arkadasima sordum gidiyorsan git dedi bende gitmiyom zaten seni yalnız birakmam sen gitcekmisin biyere dedim kesin bisey söyleyemem dedi not:alt. sınıftaki arkadasima laf söyleyen var bizim sınıftaki bitane kız onla kavga etmesin diye gitmiyorum yoksa cagirirm. Onuda şu an bana tafralilar hepsi yine yalnız basıma kaldım gruba da yazıyorlar tamam. sigarayida alırız falan plan tamamdır. Kızların diğerleriyle diye şu an dislandim ama bu durumu nasıl guzeltebilirim

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşver

0|0
    0|0
    • Sinirlerim. Bozuldu cidden ya sence napmam lazım şimdi sınıfa girsem günaydın desem bizle konuşmak için yapıyor dicekler demesem yine dislancam

Yükleniyor...