Hapishanede telefon görüşmesi nasıl yapılır?

Bilgisi olan yardım etsin. hapishanede telfon görüşmesi nasıl olur bir yakınım hapse girdi lütfen yargılamayın ciddi cevaplar istiyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• oncelıkle gecmış olsun ınşalllah bır an once cıkar yapman gereken bunlar cezaevınde gırışte yanı telefon goruşmesı ıcın bır kac evrak ıstıyorlar oyle basıt evraklar onları tamamlamalısın sonra ıcerdekı yakının senın ev sabıt telefonu ıcın dılekce vermesı lazım haftada bır gun arıyorlar 10 dakıka goruşebılıyorsun ayrıca bu evraklar ıcın cezaevıne telefon acıp oraya gıtmeden ogrenebılırsın yakının en fazla ıkı adet telefon numarası dılekceye yazabılıyor cep telefon numarasıda yazabılırmesela senın cebını yazıp dılekce verebılır butun bunlar bır hafta ıcınde sonuclanıyor goruşmeler genelde pazar gunlerı oluyor

0|0
    0|0
    • mesela benim cebimi verirse babam öğrenmez dimi sonuçta orda kayıtlı olucak inşallah mesaj gelemz

• gelmez

• hayır ogrenmez nerden bılecek baban

Erkekler Ne Diyor 4

• Yakınının telefonla görüşmek için ceza evi müdürüyle görüşmesi ve onay alıp dilekçe yazması lazım süreç 2 hafta kadar uzayabilir. Tabi bunu haketmesi lazım. Tutup da içerde milletin huzurunu bozarsa bırak telefonu yumuşak oda da bir damla güneşe hasret bırakırlar yakınını. Çoğu zaman sadece tutuklu ya da mahkumun müdürle görüşmesi yeterli olmaz aynı anda dışardan ayilenin de müdürden ricacı olması lazım. Ama tekrar söylüyorum akrabanın içerde rahat durup örnek mahkum olması lazım. Müdür tipine baktığı zaman biraz içi açılması lazım. Şer suratlı madde bağımlısı ona buna sataşan gardiyanlara küfür eden tiplerin telefon hakkı olamaz.

1|0
    0|0
    • Aklıma gelmişken açık veya kapalı görüşlerde her mahkumun 8 ziyaretçi hakkı olur. Siz illa 8 de 8 yapmak zorunda değilsiniz. Sırf hak boşa gitmesin diye enişteleri askerlik arkadaşlarını ya da teyze çocuklarını çağırıp da adamları işinden gücünden etmeyin. Ziyaretçi sayısı ne kadar az olursa gardiyanların üst arama işi o kadar çabuk biter ve o kadar hızlı ziyaret yaparsınız. Bir de zavallı gardiyanlar size sıraya girin adam gibi durun diyorsa durun kardeşim o adamlar size kıllık olsun diye yapmıyorlar üst aramasını ; sizin katil hırsız dolandırıcı veya uyuşturucu satıcısı çok kötü akrabalarınızın koğuşuna bıçak girmesin birileri onların gırtlağını kesmesin diye uğraşıyorlar.

• yanlışlıkla oldu

• Elbette var mesela 7 kişinin katiline telefon hakkı vermek pek akıl karı değildir ya da uyuşturucu ticaretinden girmiş birine telefon hakkı verilmez.

• Hapisane kartlari var o arayabilir sen arayamazsin belli gunlerde

0|0
    0|0
  • O sseni arar ya akrabaansa görüşmeye felan git

0|0
    0|0
    • görüşmeyi gidemem peki ne zaman arar 1 ay sonra filan mı 23 gün oldu hapse gieli bir de orda telefonlara el mi koyuyorlar

• anlamadım illa birinin olmesi mi lazım normal zamanda görüşemicek miyiz

• Görüşürsünüzz ssanrm yıl başı bayramlar felan

• O arayabilir sadece

0|0
    0|0
    • telefona devlet el mi koyuyo

• bilmiyorum hem bunların bir önemi var mı

• bana telefonda dedi mehkemem var diye

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...