Dünyanın sizin için önemi nedir?

Herkes için bu dünya elbette önemli. Kiminin ailesi, kiminin işi, kiminin dini herkes kendisi için önemli olan değer kadar başkalarının değerlerine önem verir mi? Kimin değeri başkasınkinden daha önemli, insanın farkı burada yatıyor. Düşüncelerinizi bekliyorum

4|0
3622

En İyi Erkek Görüşü

• Asıl dünyamın tarlası. biçmek istediklerimi ekebilcekmiyim o yönden önemli. yoksa ne dünya ne dünyadakiler kalmıcak

0|1
    0|0
    • Burdaki yaşayışa göre o da

• İnşaAllah cümlemizin sonu hayır olsun. bir kendim için istemiyorum istiyorumki herkes anlasın dünyanın geçici olduğunu aldatıcı olduğunu

• Kiminin gözü bunları göremeyecek çabaları hissedemeyecek halde

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• Dünyanın benim için önemi mükemmel doğası. Kıymetini bilmediğimiz zenginlikleri her karış toprağı mafediyoruz. Daha duyarlı olmalıyız elimizdeki bir çöpü bile sokağa atmamayi bile beceremeyen ama beynini kullanabilen canlılar olduğumuz için üzgünüm. Ayrıca sadece biz yokuz başka insanlar ve başka canlılar var her koşulda birbirimize iyilikle yaklaşabilmek daha mutlu bir hayatı getirecektir bence. Bu nedenlerden dolayı öğretmen olup bir nebze duyarlılık uyandirabilirsem birkaç kişiye ben mutlu olurum.

0|1
    0|0
  • Ölüme kadar vakit geçiriyoruz işte.

0|2
    0|0
  • Dünyanin en önemlisi benim için annem Allah onu başımdan eksik edip beni onsuzlukla sinamasin inşallah üzüm yollar daha beraber oluruz

0|1
    0|0
  • Yolculukta bir mola hükmünde olan dünya Rabbimin benim için seçtiği bir sınav salonu. Cevapları bildiğimce yazar çıkarım. Rabbim hayat sınavını başarmayı nasip etsin.

0|1
    0|0
  • Kendimden sonraki insanlara daha yasanilir bir yer bırakmak amacıyla, elimden gelenin en iyisini ortaya dökmek. Bu arada kendimi geliştirmek , dünyanin uçsuz bucaksız ilmine mazhar olmak. Ve tabii hedeflerim de var ama onlar da bende kalsın... 😉😉😉 Sonuçta bu dünya hiçbirimize kalmayacak. Ne para , ne pul , ne ev , ne de araba... Bunların hiçbirini mezarimiza goturemeyecegiz. Tabii ki bunlar , hele de günümüz kapitalist dünyada insanlara yardım edebilmek icin çok önemli , bu dünyada parasız su bile alamıyoruz. Ama bunlar, hiçbir zaman ilk sırada olmamalı. O yüzden bence ilk öncelikli hedefimiz , kendimizden sonraki nesile daha iyi bir yer bırakmak olmalı...

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimin varlığı beni bu dünyaya bağlıyor♥♥onun dışında da bir önemi yok benim için.

0|3
    0|0
  • dünya aslında önemsiz bazen çok boş yaşadığımı düşünüyorum benim gibi düşünenler Sevdim butonuna çök :)

0|1
    0|0
  • Guc bende herkes bana pervane

0|1
    0|0
  • Çok bir önemi yok ya

0|1
    0|0
  • Onemi. yok

0|1
    0|0
  • hiç bir önemi yok beni bu dünyaya bağlayan hiç bişiyde yok öteki dünyaya da hiç bişeye inanamıyor ve bağlanamıyorum

0|1
    0|0
  • Ailem

0|1
    0|0
  • Ailem ve dinim önemim birde çok kıymetlim arkadaşlarım ve kuzenim

0|2
    0|0
  • Ailem (emin degilim), arkadaslarim ve muzik. Din min pek taktigim soylenemez fakat bu baskalarinin dusunce ve degerlerine saygi gostermeyecegim anlamina gelmez.

Herkesin kendi bir dunyasi var.

0|1
    0|0
  • Bu dünya geçici bir onu biliyorum ben

0|2
    0|0
  • Kanka soru güzel de anlatacak derman yok

0|2
    0|0
  • Babam. Kendisi bunun farkında olmasa da babam için yaptıklarımı kendim için yapmadım.

0|1
    0|0
  • İçinde yaşıyoruz tabi onemli

0|1
    0|0
  • pek bir önemi yok kanka

0|1
    0|0
  • bir önemi yok

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam