Sokakta gezerken kimsesiz çocukların sattığı balonlardan alan, onlarla sohbet eden hatta onlara hediye dağıtan ve aynı şekilde sokak hayvanlarına da yiyecek veren bir kızı/erkeği görseniz tepkiniz nasıl olur?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• sokağımızda bulunan kedilere özel mama alıyoruz... aslında bir kutunun içine havlular koyup onlar için bir ev yapmıştık ama kutunun içerisindeki havluları çalmışlar... daha sonra da kutuyu bulamadım onu da almıslar... dün suriyeli çocuğa flüt çaldığı için bahsis vermiştim :P

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelde gördüğüm zor durumdaki hayvanlara yakında petshop / market bulabilirsem mama almaya çalışıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• iyi olan ve iyilik yapan her insana dua ederim görsem de görmesem de. fakat görseniz tepkiniz nolur derken bir tepki mi vermemiz lazım bu kız bizden ilgi mi bekliyor nedir

1|0
    0|0
    • Tepki derken ne düşünürdünüz anlamında demek istedim. Yani hoş karşılayıp sizde o gördüğünüz kişi davranmak ister misiniz acaba diye sordum.

• Hos olmayan bir yani yok. Insancil ve ornek bir davranis

• Mimarlık hediye ettiğim bir hemcinsin puanı 400e yaklaşınca beni sildi attı ve yardıma biraz uzak bakmaya başladım.

1|1
    0|1
  • Takdir ederim

1|0
    0|0
  • İçim ısınır

1|0
    0|0
  • Onun yaptığı her hareket bende onla ilgili bir fikir oluşturur dostm yoksa sen böylemisin :)

1|0
    0|0
    • Aynen öyleyim ve kendimde en sevdiğim huyum bu. :)

• Yengeç burcuyum. :)

• Ya biliyodum yemin ederim hep iyili kalpli insanlar yengeçten çıkıyor artık alıştım iyi kız görünce yengeçmisin diyorum ama yayda olabilir dedim bian Yardım sever dostum banada yardım et morelim bozuk be :)

• Dilencilere para vermemesini söylerim. Onu dilenmeye teşvik etmek ve başındaki adamlara kazandırmaktan başka bir halta yaramadığını söylerim.

0|0
    0|0
  • Sokak hayvanlarına yardım evet insanlara asla çünkü nankorler

1|1
    0|2
    • Ben çaresiz ve kimsesiz küçücük çocuklardan bahsediyorum ama. Gülümserken gözlerinin içine bakmaya doyamıyorsunuz. Oradan ne zaman geçerseniz sizi tanıyorlar ve yüzlerinde kocaman bir tebessümle teşekkür ediyorlar..

• Bu konu uzar açılımı fazla bu görüş için evet haklisin

• Eh işte biraz :)

0|0
    0|0
  • Cok.

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • hayır işlerinde yarışanlara ne mutlu

0|0
    0|0
  • Hayvanları severim mama alıyorum kapının önünde kap var oraya döküyorum sokaklara yolun kenarlarına da dökerim. Alıyorum Döke döke geliyorum işte.
    Yanıma gelipte dilenci gibi zorla bir şey aldırmaya çalışan çocukları tersliyorum

0|0
    0|0
  • Erkek eyvallah ama bu ülkede bunları yapacak kız yok denecek kadar az, genç kızların burnu o kadar havada ki, ölsen su vermez sana o derece

0|0
    0|0
    • Ben yapıyorum ve çok mutlu oluyorum. :) Hele geçen karda okulun bahçesinde yavru bir köpek vardı aç. Kıyamadım okulun kantininde masanın üzerinde olan ekmek sepetinden ekmek aşırdım köpeğe götürdüm. :D Çocuklarla pek karşılaşmıyorum ama gördüklerimi ve bana bir şeyler satmaya çalışanı asla aşağılamıyorum..

• Ne mutlu sana ozmn😀

Kızlar Ne Diyor 2

• takdir ederim

1|0
    0|0
  • Ne güzel Allah boyle insanlarin sayılarını artırsın derim

1|0
    0|0
Yükleniyor...