Bugun falimda neler var bakarmisiniz lutfen?

Bugun falimda neler var bakarmisiniz lutfen?

Anlayanlar lutfen bakarmi falima rica ediyrorum neler var detayli yorum yapar misiniz?

Güncellemeler:
@Hand123 canimm?
Heyo heyooo kimse yok mu bir baksaniz yorumlasaniz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Haber gördüm yine bir yerden haber gelicek sana
    İçine ay doğuyor sıkıntılarından kurtulacaksın
    Yolun sonunda seni bekleyen var koş ona :)
    E harfli kişiyi gördüm kötülük düşünüyor ama zarar veremeyecek
    3 şık arasında kalmışsin sanırım biri iyi yola biri kötü yola götürecek iyi düşün bunu
    Bu kadaar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• biraz sıkıntıların var ve bunlardan kurtulman vakit alacak, hayattan öyle çok fazla beklentin yok maddi şeylerden çok manevi arayışların bulunuyor. yakın zamanda seni sevindirecek bir haber alman muhtemel. arkadaş çevrende ve toplumlarda sevilen bir insansın ama bir o kadar da göz var üzerinde, çok yakın çevrende seni çekemeyen sürekli dedikodunu yapan insanlar var bu insanlar senin yüzüne gülselerde arkandan biraz konuşuyorlar. Hanede ya da yakın arkadaş çevrende hamile olması muhtemel biri var. Yakın zaman da bir seçim yapmak durumunda kalabilirsin kafan biraz karışık görünüyor bu konuda, biraz duygusal bir insan gibisin ama bu konuda mantığınla hareket etmen gerekecek bu yeni bir ilişki olabilir ya da devam eden ilişkin olabilir. Genel olarak çok sıkıntılı değil eğer bir dilek tuttuysan bu dileğin kabul olacak

1|0
    0|0
  • El falına bakabiltim avcunun içinin fotosunu atarsan

0|0
    0|0
  • bir gizli üyeyle sevişeceğin yazıyo o ben olabilir miyim acaba?

0|0
    2|0
  • Fala inanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim görebildiğim maddiyatla ilgili güzel şeyler var maddi bir beklentin varsa karşılanacak ve ya sınav gibi bir seye gireceksen güzel sonuçlanabilir
    Bence yani 😀

1|0
    0|0
  • Kalp gordum hadi hayirlisi 👯

1|0
    0|0
  • Canım kalbin çok sancılı sen birini çok umut ediyorsun ama tam umudunu yitirdiğinde bu kişi sana gelcek ve soğuyacaksın çünkü bu kişiyi iyi göremedim ben. Sende anlayacaksın hanenizde at şaha kalkmış ailenden birinin çok büyük bir isteği var ve olcak oldu mu rahata erceksiniz seni durmadan gözleyen aklı sende olan biri var tüfek hızıyla birinden haber alcan yalnız mutlluğun biraz kısa sürcek gibi ailende babanla ya sorun yaşamışsın ya da yaşıycam şimdilik bendne bu kadar:) harf aradım ama hiç göremedim ya

1|0
    0|0
    • Oooo o surekli takip eden hoslandim cocuk wowww😱sevgili olcakmyz peki canım

• Dikkat et kadından çok erkeğin gözü daha tehlikelidir erkeğin nazarı daha pistir yani. Her gece ayetel kürsi oku yatmadan en azından rahatlarsın başka zamana daha iyi bakarım inş her gönlünce olur

• Tesekkr edrm canım benim cok saol❤okurum tabiki

Yükleniyor...