Hala doğru insanı bulabileceğinizi düşünüyo musunuz?

1 evren, 9 gezegen, 7 okyanus, 7 kıta, 809 ada ve 204 ülke içinden doğru insana rastlama olasılığınız 6.4 milyarda 1'dir. Bu bilgiye rağmen hala doğru insanı bulabileceğinizi düşünüyo musunuz? :)

0|0
19|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Tabikide inaniyorum bir mucize yasanmaliki askimiz buyuk olsun... ne benim onu bulmama gerek var nede onun beni bulmasina gerek var. Biz Allah i bulmussak, Allah anca bizi bulustiracakdir. Sonra bir gun gelicek aldigimiz kararlarla ben onun onunden gecicegim ya da o benim onumden gecicek... goz goze gelicegiz ve bizim bakismalarimiz farkli olucak. O gun orda bir mucize yasanilacak 9 gezegen, 7 okyanus, 7 kita, 809 ada, 204 ulke icinde... bir ve tek olan Allah birbirmizi bulmamiza vesile olucak be adinada kader denecek. 7 milyar insanin icinden o kisiyi bulmak nasil bir tesaduf olucak? Eger Allah in varligina birligine inaniyorsam o dogru hayirli kisiyide bulacagima kesinlikle inaniyorum. Allah hayirli esler nasip etsin hepimize.

2|0
    0|0
  • Belkide dogru insan bulunacak bir sonuc degildir. Dogruninsana degil dogru zamana inanmak gerek belkide herseyi sonlu olarak dusunmemek gerek

1|0
    0|0
  • Kendim doğru insan olmaya çalışıyorum

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Aslında ben sadece Türkiye içinde düşünüyorum. Tahmini olarak 75 milyon nüfusa sahipsek bunun 40 milyonu bayan olsa en az 15 milyonu 20 ile 30 yaş arasıdır. Bunların içinden de bana uyan 6 milyon kişiden bir kızdır. Nasıl hesaplama yaptım valla ben bile şaşırdım :D

0|0
    0|0
  • Ben zaten Sen demeden önce de inanmıyordum. Şimdi daha da güçlenmiş oldu inanmamam.

1|0
    0|0
  • olabilir zor

1|0
    0|0
  • Bilgiye de bak... 9 gezegenmiş. Umarım evrende katrilyonlarca gezegen olduğunu ve sadece endonezyanın dahi binlerce adaya sahip olduğunu bilmeyen bir cehalet örneğiyle birlikte olmam. Yalnızlık daha iyidir

0|0
    0|0
  • İstatistik utansın

1|0
    0|0
  • Kader seni kimle birleştirirse o doğru insandır :) Çok da kafa yormamak lazım gelir.

1|0
    0|0
  • Varsa nasibimiz olur...

1|0
    0|0
  • Nayir bizde bu şana varken 😤

1|0
    0|0
  • Karşı cins zaten 3.5 milyar, 6.4 ü nerden çıkardın?

0|0
    0|0
  • Onları yaratan RABBİM eğer kaderinde varsa o kişiyide sana buldurtturur

1|0
    0|0
  • Bizim bu tür canlı olarak yaşamamız mucize olduğu halde mümkün olabiliyorken,
    neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Allhtan umut kesilmez 😀

0|0
    0|0
  • yalan dolan o işler yaaa hangi mal çıkarmış bu doğru insan olayını bulursam 1 araba sopa atıcam valla :D

0|0
    0|0
    • bir de benden at :D

• Ahah teşekkür ediyorum bu görüş için :))

• önemli değil canım aslında seninle tanışmak istiyordum uzuzn zamandır ama malum sitedeki krolarımız hatunları bıktırıyorlar onlar gibi direk dalmak istemedim olaya zamana bırakmıştım.

• hayır hatta hiç düşünmedim bile :)

1|0
    0|0
  • Buldum bile

0|0
    0|0
  • 2 tarafta suçlu be güzelim ne kadın sevmesını biliyor nede erkek onların yüzünden ıste doğru ınsanlar bırbırını bulamıyor ben Ondan ınanmıyorum artık beklemıyorum da

0|0
    1|0
  • Bekleyeceğiz

0|0
    0|0
  • Kısmet : )

0|0
    0|0
  • karşı cinsle en son ne zaman konustum bılmıyom xd

0|0
    0|0
  • Hesap baslica yanlis sanki dunyada 1 tane dogru insan varda 6.4 te bir demissin her 10 kisiden birini dogru dersek bu oran en fazla 10 da 1 cikqr

0|0
    0|0
    • Kalbini kaç doğru insanla paylaşabilirsin? Elbette ki senin için birçok kişi doğru olabilir ama sadece birisi kalbini alabilir..

• Birisi alabilirde senin aradigin kriter 1 kiside yok 10 da 1 diye hesapladim

• Neyse öyle olsun uzatmayım :)

• 1 ihtimal dahilindeyse bence var :)

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ama inşallah çıkar.

0|0
    0|0
  • Ben buldum çok da mutluyuz

0|0
    0|0
  • Doğru oldukça doğruyu bulmak daha kolay olur diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Yanlış insan da olur bana fark yapmaz

0|0
    0|0
  • Doğru insan beni bulmaz ben de doğru insanı bulamam yani 0a 0 elde var 0

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...