Kızlar neden yanında başka bir kız övülünce delirir?

Tabii ki sevgili için değil bu dediğim. Sevgili kıskansın anlarım da. Normal sıradan bir arkadaşımla otursam bile bir kız hakkında güzel, tatlı, şirin gibi sıfatlardan biri dediğimde hemen bozuluyorlar. Hayır yanda bir kızla kesişeyim hemen suratı düşüyor. Hatta sürekli bir kötüleme çabası doğuyor. Nedir bu çekememezlik anlamadım ki? Kızsal rekabet neden bu kadar fazla? Neyi paylaşamıyorsunuz?

Kızlar neden yanında başka bir kız övülünce delirir?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Cidden iyi kızsa bende derim iyi kız diye ama millete şirin yüzünü gösterip bana pislik çıkartıyor kimisi, sonra cazgır ben cici kız onlar oluyor o zaman deliriyorum.
    Asıl sorun kadınların birbiriyle yarışı. Freud'a göre hepimiz biraz "pipi sevdalısı"yız. Ataerkil düzene sahip olduğumuz için, en kaliteli erkeği kapmak demek en iyi en yüksek kalite çocuklar doğurmak demek, e bu da statü farkı demek bir yerde. Mevzu budur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de hoşuma gitmiyor yanında birilerinin övülmesi.

0|0
    0|0
    • Valla sevgilim değilse kız arkadaşlarım istediği kadar övsün başkasını sıkıntı değil. Benden çok yakışıklı bir sürü insan var bunun bilincindeyim sonuçta.

• Enteresan ben daha önce hiç duymadım bir erkeğin bunu dert ettiğini

• 😄 Görmüş oldun artık. Sadece bir kez bahsetmeleri önemli değil benim için sorun olmuyor ama sürekli bahsettikleri zaman sinirleniyorum.

Kızlar Ne Diyor 11

• Normal kız arkadaşın var ya pek normal değil

0|0
    0|0
  • Bu duygu anlatılmaz ki ama 😕 kızlar arası bir rekabet diyelim ama yanımda başkası övülünce öven kişiden soğurum

0|0
    0|0
  • Aadg evet rekabet😂kızlar arasında olan bişey ben bile bazen yapıyorum🙈kızıyorum kendime ama engelde olamıyorum gülerken gözüm kısılıyo bende geçen fark ettim da ben bunu sevmediğim insanlara yapıyorum arkadaşımı överlerse mutlu olurum

0|0
    0|0
    • Nickin çok güzelmiş-sia :) Yapmayın bence karşı tarafı zor durumda bırakıyorsunuz bir de direkt söyleyeyim toy erkeğin aklına şu geliyor beni kıskandı ondan böyle davranıyor ama mevzunun erkekle alakası yok sadece kızların kendi arasındaki bir savaş :)

• 😂teşekkür ederim ya öyle de işte erkeklerin yanında daha dikkat ediyorum gülümsüyorum falan yani gülünce gözlerim küçülüyo zaten sıkıntı olmuyo o yüzden

• Belki kadınları erkeğin yanına süsmüş gibi gördüğümüz ve ister istemez oluşan "Erkek tarafından beğenilmiyorsam değersizim." algısıdır nedeni.

0|0
    0|0
  • Öz güven eksikliği, fesatlık..

0|0
    0|0
  • Ortamda bulunan veya bahsedilen tek kizin kendileri olmasini isterlerde ondan😊😊

0|0
    0|0
    • tamam da neden yani nedir bu ego

• Dar görüşlülük mü ne olduğunu bilmek. Tanımadığı kızlara laf atan, eleştiren çok kız var onları ne yapıcaz :)

• Onun adi kiskanclik😊😊cekememe

• Bende o yok ya ben rahatım kiskanmisyorum kafaya takmiyorum miss o kizlarid a anlamiyorum zaten :)

0|0
    0|0
  • Canan Karatay'ın capsı geldi aklıma ilk gifi görünce.😄

0|0
    0|0
  • Sizin o 3 cmlik penislerinizi paylasamiyoruz. Tee allam

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşın senden hoşlanıyor bence. ya da hiç kendini beğenmeyen hep kendisinin güzel olduğunu duymak isteyen biri
    Benim erkek dostum /arkadaşım bir kızı güzel vs dese derim yürü arkandayım yani kıskanmam da asla kimi beğense. ama erkek arkadaşım/sevgilim ise deliye dönerim

0|0
    0|0
  • çünkü ayıp

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanında bir kız varken, başka bir kızı hakkında güzel düşünce belirtmek, ateşe benzinle gitmek gibidir. Yanındaki kızı öv, methet, bak senden iyisi olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Kızlar her şeyi kıskanır. Her şeyde rekabet ederler.

0|0
    0|0
  • en iyisinin kendilerinin olmadığını öğrenince dünyaları başlarına yıkılır

0|0
    0|0
    • Hayır bunu bilmiyorlarsa yazık onlara çünkü bu dünyada en iyisi diye bir şey yok ki. Şurada dünyanın en güze kadını kim diye soru açsa bin tane farklı cevap gelir. Enteresanlar gerçekten kadınlar.

• dizime oturtup sevesim geliyo bazılarını bu yüzden

Yükleniyor...