Bu tür insanlar için düşünceniz nedir?

Az önce paylaşılmış beliki baba patasıyla hava atan zengin kaşarı düşüncenizi alabilirmiyim lütfen
Bu tür insanlar için düşünceniz nedir ?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Dikkat cekmek amacli sorulmus ergen sorusu.. evinde sobayi kim yakiyor acaba diye merak etmiyor degil insan..

0|1
    0|0
    • birtane de burada var fakirlere tahammülü olmayan

• Simdi gordum.. keser doner sap doner gun gelir hesap doner diye bir laf var.. bir gun bu sozleri ciddi ciddi sarf edenler gordukleri gunden geri kalinca, o tiksindikleri fakirlerin durumuna dusup kendi kendilerinden tiksineceklerdir..

• inşallah öyle olur allah bilir işini tamam bende günahkarım ama bu kadar da değilim

• ben bu paylaşıma yorum yapmıştım bu tarz düşüncesi olan insanlar zengin olsun olmasın farketmez düşünce önemli benim için toplumdan dışlanmış çevresi olmayan hayalperest insanları ve yaşam tarzlarını aşşalıyarak egolarını yükselten mahluklar

0|1
    0|0
  • Bence bu kendisi fas fakir olan bir şizofren. Eğer gerçeksi duyguları olmayan bir varlık.

0|1
    0|0
  • Evet bende gördum. ( geri zekali ) onlar

0|1
    0|0
  • Emin ol kendisi fakirdir hiç bir zengin bunun lafını yapmaz 😄

0|1
    0|0
    • bilinmez ama yaklaşım ve tutum çok sinirlendirdi beni

• Okuduğum üniden dolayı hep elit ailelerin çocuklarıyla muhattabım ve hiç birinde böyle hava görmedim. Zengin olan insanlar böyle şeylere takılmaz

• Tikiler işte sanki kendileri mi seciyo fakirliği bir gün o hale gelirse anlar

0|1
    0|0
  • Allah akıl fikir versin bu tarz insanlara...

0|1
    0|0
  • Ne varki bunda haklı kız bende olsam tiksinirdğm fakirlere tahammülüm yok

0|0
    1|0
    • aylık ne kadar kazanıyorsun ne iş yapıyorsun?

• Seni bir fakir becersin 👍

• Karakterindeki boşluğu dünyadaki hiç bir hazine dolduramayacak kadar fakirsin @ÜmranGergün
      kalbin
      ruhun
      beynin fakir.
      anlayamazsın bu insani olguları.
      zenginliğin gönülden geçtiğini görebilmen için;
      empati sahibi ve ''olmuş'' olman gerekir
      bunun içinde insanlaşmak tabi..
      Ve;
      edep ancak haya sahibine ait özelliktir.
      olgun ve kültürlü insanlara mahsustur.
      Cehalet zor bir durum. boş ses çıkaranlar da edepten nasibini alamamış kültürsüzlerin harcı.
      meyveli ağacın dalları toprağa yakındır ham değildir çünkü.
      kavak da gökyüzüne uzanır diktir başı ama meyvesizdir.
      tevazümüz ölçüsünde insanız net.

• Bende çok zengin bir ailenin kiziyim ama hiç bir zaman böyle bir düşüncem olmadı yazık insanligini kaybetmis bizim cemiyet te bunlara sonradan görme diyorlar

0|0
    0|0
  • Gerçek olmadığı belli

0|1
    0|0
  • başka kokunun olmasını nasıl bekler kii neyse o kokuyoo :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Soranın tepki bazında da olsa, gördüğü yoğun ilgiden dolayı zengin - fakir, bekar olmasına rağmen eşim aldattı veya eşimi aldatıyorum vb. tarz sorularla popülerlik anlayışı kapsamında sık karşılaştığımız bir durum. Bu sorular gerçeği değil soranın topluluk içerisinde var olabilme kapasitesini gösteriyor. O yüzden gerçek anlamına çok takılmamak lazım.

0|0
    0|0
  • troll bunlar dostum. muhtemelen hesap fake'tir de.

0|1
    0|0
  • Gerçekten çok fakir bir arkadaş.
    Gönlü fakir,
    Beyni fakir...

0|1
    0|0
  • Trol soru bunlar reis

0|0
    0|0
  • troll o hard kezban kendısı takma :D

0|0