Cinler hakkında bilgisi olan var mı bu olayın sebebi ne?

Dün gece babam kötü rüya gördüğü esnada benim çığlık atarak kalkmam saatten kan geldiğini görmem ve kendi kendime uyurken konuşmam ayağa kalkmam neye işaret ben anlamadım kafayı yicem?

Güncellemeler:
Duvarlardan kan akıyor da demişim
O kadarda ayetel kürsü okumuştu annemle babam ben besemele çekip yatmıştım

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Oluyor bazen. Bana da geliyorlar. Abimi kaybettim maalesef. Sürekli Ölüler üç harfliler. Ciddi ciddi bilen birine gideceğim. Benim de ilginç anılarım vardır. Hayal değil bak, gerçek.

0|1
    0|0
    • Öyle birşey ki resmen dokundu uyurken daha önce de kendimi boğuyordum babamlar kurtardı babam eskiden bulgaristan da yaşarken mezarlığun üstünde olan evde yaşamış çok şey yaşamaşlar

• Alemsin Yahu :D ben namaz kılarken hissediyorum korkma korkarsan bunu kullanırlar senin Allahın var yanında bunu hatırla ve ayetler ezberle

• Korkmuyorum da uyurken korkuyorum sadece

Erkekler Ne Diyor 2

• kardes kafayi yemeye gerek yok, cinle Allah tarafindan yaratilan isiga yakin olan ve micro enerjiye sahip olan varliklardir bunlarinda senin ve benim gibi musluman hiristiyani bulunmakta cogalmaktalardir dunyadaki ve fezadaki basi isleri yapilmasi icin gorevlendirilmislerdir. bu bakima Onlar da senin benim gibi gelecegi goremez bilemez.. lakin insana zuru edebilir ama bundan korunmanin en kolay yolu Nas felak suresidir.
    diger baska bir durum ise senin icinde bulundugun paronik ozellik bu bence once bir psikolojiye gidilmesi gereken birseydir.. yataga yattiginizda eger burnunuzda et var ise sirt ustu yattiginizda uyku aknesi oluyorsunuzdur buda vucutta basinc ve rahatsizliklar sonucu beyninizde kotu ruyalar gormeye sebeb olabilir bir doktora baktirin
    en son insanlar cinlerden korkmamasi gerektigini kuranda yazilmistir. bu bakima ayakta yurumeniz kan gormeniz psikoloji ya da paranoyik bir sebebi olabilir bunu bir baktirmanizda fayda var...

0|0
    0|1
    • Psikolojik oldugunu sanmiyorum şöyle ki ayni anda iki kişi kabus görüyorsa bu psikolojil değildir

• Göz kırpmanı sevmedim yalnız

• kusura bakma el aliskanligindan dolayi lakin bundan baska bir mana bulundurma..

• Sadece besmele çekme kardeşim. 21euzu besmele ve ardından
    Hz. Aişe’den (ra) rivayet edildiğine göre:
    “Peygamber (asm) her gece yatağına girdiği zaman avuçlarını birleştirir, sonra onlara üfürerek içlerine:
    “İhlas, Felak ve Nas” surelerini okur, sonra ellerini cesedinden erişebildiği yerlere sürermiş. Önce, onları başına yüzüne ve cesedinin ön kısmına sürmekle işe başlar ve bu işi üç defa tekrarlarmış.” (Ebu Davud)

0|1
    0|0
Yükleniyor...