Masaj yapan dershane hocası?

Arkadaslar merhaba sormak istedigim su gecen hafta dershanede bir erkek hocanin bir kiza masaj yaptigini gordum..
Tahtada yazilan sorulari cozuyorduk sinifta herkes tahtaya bakiyordu hocada oyle siralarda dolaniyordu bir kiz var hocalarla sakalasir falan ama sakalasmayida yanlis anlamayin normalce sakalasiyor. Sonra biz bu tahtadakileri yazarken hoca kizin yaninda konusuyordu kiz en arkada oturuyor sirasinin arkasi bos orda kizin omzuna masaj yapti ama kiz bisey demedi sonra gitti hoca. Bu hocanin amaci ney ben anlamadim lutfen ciddice soruyorum gercekten merak ettigim icin kizda guzel bisey acaba hoca kendini tatmin etmeye falan mi calisti..

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• olabılır kızda verek bıseyse not ıcın yavsıyodur hocaya :d bukadar basıt ama genede ıclerını bılemeyız belkıde hoca ogrencı ılıskısı dısında bısı degıldır

1|0
    0|0
    • Yani kizda oyle bisey yapacakmis gibi durmuyorki ama hocayi bilemem

• önemlı degıl canısı gızlı olmasaydın yazcaktım ama gızlısın

• buralardamısınkı acaba bı ıcerı kadar gıttım geldım

En İyi Kız Görüşü

• Sapik ya biliyorum öyle hocaları bizim okulda da kız soru souyo gidiyo sariliyo

1|1
    0|0
    • Baska kizlara yaptigina ya da daha oncedende boyle bisey yaptigini gormemistim ilk defa bu hocayi boyle gordum

• Kizla cok samimi degilim gidip diyememki..

• O zaman boşver hoşuna gitmis zaten yoksa tepki verirdi

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu durumu Meb e e-mail atarak şikayet etmelisiniz. Anlaşılan niyeti kötü. Bu resmen ahlaksızlık, haysiyetsizlik. Şikayet etmelisin.

1|1
    0|1
  • Hani diyorlar erkekler seksomanyak diye.
    Yemin ederim bu gibi kızların varlığından sonra erkekler temizmis.
    Bu gibi kızlar seksomanyak, herseyi cinsellige getiriyorlar.
    Sapik siz, sapik!

1|0
    0|0
    • Sapik derken bunu bana mi diyorsun anlamadim ben sadece gordugumu sordum baksana ama gelmis masaj yapti kiza

• Ben dokunuslarla samimiyetini gosteren biriyim, zaten profesyonel masorum. Elbise uzerinden biz erkekler kizi hamile bile birakiyoruz di mi?
      Ya git işine, isinize nasil geliyorsa oyle anliyorsunuz.
      Ama hepiniz sanrı ozurlusunuz.

• tatmın edıyo

1|0
    0|0
    • Kizda bisey demedi ama ona sasirdim..

• Hoca kudurmuş :)

1|0
    0|0
    • 😂😂bencede ama yaptigida sacma degilmi

• Teskkur edrrim :) ama buraya gelmesi cokk iyi oldu saglikli yasam icin :) 👍👍

• Rica ederim :) Kendime göre az buçuk bilgi sahibi oldum sayılır böyle değişik konuları araştıra araştıra :) bu işlerin uzmanı olmasam da araştırmayı seviyorum işte. her ne kadar terzi kendi söküğünü dikemez lafı benim için geçerli olsa da üşengeçliğimi bırakıp ben de gidecem hastaneye :D

• belki kızla hoca takiliyordur

1|0
    0|0
  • Kızın yaşı kaç

1|0
    0|0
    • 18 yasi neden ki?

• Kız durumdan rahatsızsa şikayetçi olsun öğrenci küçük mü büyük mü diye sordum sizde şikayet edin o etmezse

• Normal olmadığı kesin

1|0
    0|0
  • Hocayı kıskananlar var (:

1|0
    0|0
    • ahah😂😂 Ya cok guldum neden kiskanayimki :)

• Tuaf gelmedi neden dersen hoca ıle ogrencı arasında vardır ılla sevıyelı bı muhabbet mesela erkek hocalar gelirdi boynumuzun kenarını sıkardı acıtırdı buda onun gıbı bısı sadece omzunu sıkmıs yani

• Erkek kiz arasinda fark var ama bu omuza nasaj yapti oyle sikmadiki oyle olsa bnde normal karsilardim

• Sapık var

0|0
    0|0
  • hoca kızı mikcek

1|0
    0|0
  • Bazı hocalar öyle yapar ama kıza çakadabılır

1|0
    0|0
  • dersi iyi başarılı olduğu için böyle yapmış olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani yapılan hareketler hoş değil belki sevgililerdir

1|0
    0|0
    • Yok hayirbhoca evli kizinda sevgilisi yok

• Evet sende haklisin bir suru kiz var boyle

• Maalesef sırf o sevgilisi ona pahalı hediye alsında kız çevresindekilere hava atabilsin diye sevgili oluyor erkekte yararlanıyor tabii cidden ne hallere geldik

• Oha ayıp be

1|1
    0|0
  • bişey olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...