Dün gece uyurken çok garip birşey oldu ne olduğunu anlamayadık fikir verirmisiniz?

Gece saat bir buçuk civarıydı babam rüyasın da kaynar sular ve garip şekilli birşeyler görmüş bana anlatmadı tabiki bende uyuyordum o ara derin uykudaydım antidepresanımı içtim yattım zaten birden gözlerim açıldı tavanda küçük bebek gibi bir şekil gördüm daha sonra annem horluyordu anneme horlamamasını söyledim sonra uyudum tekrar birden gözlerimi açtım yanımda birşey duruyordu çığlık atasım geldi istemeden çığlık ata ata baba diye babama koştum sonra annem bana benim horladığımı gece yarısı saatten kan akıyor dediğimi filan duymuş ve ayağa kalkmışım cinler mi sebep buna?

Güncellemeler:
Yardımcı olana eig vericem söz
Heyoo

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• şanslısın bu konu uzmanlık alanım, soruna cevap vermem için öncelikle konuyla alakalı uyuşturucu madde bağımlılığı var mı , antidepresanın adı nedir, yattığın yerde yiyecek kırıntısı felan bıraktınmı bu son soru cinlerle alakalı

0|0
    0|0
    • Uyuşturucu hayatımda kullanmadım antidepresanın adı atarax yattıgım yerde yemek yemem zaten

• ok atarax kaygı bozukluğu nedeniyle verilir. beneğin tavanda yürümesi annen ile babanın senin bir davranışını ya da arkadaşını vs gibi bir sorunun gösterir, ama kurtulma aşamasındasın, ben rüya araştırıyorum şimdiye kadar bebeğin tavanda yürüdüğünü gören yedinci kişisin diğer altısıda eroin kullanıyordu, ataraxta uyuşturucudan yapılan madde olduğu için sebep olabilir, cinler katrandan ölürler tek korkuları katran. katran satın al yakıp kokusunu içine çek iki üç sefer. fazla çekme zehirlidir, mümkünse evin içinde yak kokusu eve girsin

Yükleniyor...