Siz ne düşünüyorsunuz?
Sözün bittiği yer!

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

• Türke kim ne yanliş yapiyorsa birgün cezasini çekecek. hainlik yapan cezasini cekecek. Bunun örnekleride zaten var gecmişte, Türkün Türkden başka dostu yoktur... Allah Türklere öyle bir cesaret verdiki dünyaya hakim kildirdi. 2 ci kez de dünyaya hakim olacagiz. Atalarimizdan Vatanimiz için ölmeyi, öldürmeyi ögrendik, korkmayi degil. Kim Türke hainlik ediyorsa cezasini cekecek. ama mutlaka hesabini kesilecek, sadece zamani var, Napolyon dünyanin en buyuk lideriydi. ama napolyonu maglup eden tek irg vardi dünyada. oda Yüce Türk milleti. Savasta yenildikten snra. toplanti icin avrupa ulkelerine qiden Napolyon, Avrupali bir hukumdarin su sözleriyle eleştirilmistir bizzat birebir. Napolyon sen avrupayi istiyordun. çok gúçlüydunuz. ama olmadi. neden diye sordugunda. Napolyonun cevabi şudur. O yenemediqimiz irg Türk irgi. onlar savasmaktan kormadiklarini bizzat gördüm. evet onlarin 3 kati fazlaydik ama onlar bizi maglup etti. onlar Türk milleti. bana asil savaşmak nedir onu ögrettiler.
    bana Türklerle kurulu ordu verin, Dünyayi isgal edeyim (Napolyon)

1|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu bebeğin basina gelenler ile Berkin i neden karsilastiriyorsun? Biz bu bebeğe laf söyledik mi? Sen neyin kafası? Su anda o kadar çok çocuk ölüyor ki isimlerini saymaya kalksak bitmez. Belki bu bebegin ismini haykirmiyoruz ama "kahrolsun terörizm" diye haykiriyoruz

1|2
    2|3
    • Kahrolsun terorizm derken bir teröristi savunmak bu nasıl bir celiski

• Hadi berkine terörist di dedin. Sokaktan gecerken polis tarafindan doverek oldurulen Ali Ismail e ne dicen. Polis ceza bile almadi!!

• Noldu cevap veremedin 😏

Erkekler Ne Diyor 23

• bir berkin elvana bak bide alttaki masum yavruya bak hangisi daha suçsuz berkin elvanın yaşı çocuk olabilir ama yaptığı hareketler bir çocuğa ait olamaz herkez hak ettiğini bulur eninde sonunda

7|4
    3|3
  • Iste bende ona sinir oluyorum... elin yabanci uyruklu cocuklarina verdigimizi kendi vatan evlatlarina onemsenmiyor... kimse ölmesin o ayri ama ayrimcilk da olmasin... yazik Allah geride kalanlara sabir versin Mekanlarini cennet etsin... bir gun elbet cezasini ceker bu ulkeyi kiskirtan bolmeye calisan irkcilik ayrimcilik yapan... ve illaki bu dananin kuyrugu kopacak...

1|2
    2|0
    • Ve Fransa da ki patlamadan sonra profilleri fransız bayrağı yapan beyinler Türkiye de ki olaylar için yine devleti suclar

• Aynennn ya elin teroriatine sahip ciktilar ekmege gidiyoo dediler o cocuk terorst cenazelrinde halay cekiyo picin tekiiydi iui oldu geberdii
    Kimsin bilmiyorum ama ayakta alkisliyoeim senii buyuksunn 👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋

3|1
    0|0
  • Teröristin yaşı olmaz. Teröristler ölümsüz ilan edildi. Masumlar o teröristlerin gölgesi altında katledildi. Allah belalarını versin.

2|0
    1|0
  • o meydanlara inenler bir türk bir de müslüman olamadılar. geri kalan
    terörist, hdpli, amnan, ermeni, ouspu vs vs her şey oldular ama bir tek müslüman türk olamadılar. onların amacı hükümeti devirmekten başka bir şey değildi. çocuk derdi yoktu o ne üdüüü belirsizlerin

1|0
    0|0
  • Ekmek yediği yere pisleyen herkesten hesabı sorulacak. Pisledigi yerden kurşun yiyerek. Bu ülkenin bölünmeyecegini biz size ogreticez

1|1
    1|0
  • ya ne diyeyim ben size Allah/Tanrı sizi bildiği gibi yapsın. çocukları bile ayırıyorsunuz

5|0
    1|0
  • millet enerjisini boşalttı halk hala akp dedi... bu saatten sonra hiç bir travma etkilemiyor halkı siz duyarsızlaştırdınız. ülke yansa çay içip izleyecek kıvama getirdiniz. eserinizle övünün

2|1
    3|2
    • @HaticeNurRr ne mutlu türküm diyemeyen adama oy ver millete ermeni de.. işte bu beyinsizliğiniz bizi duyarsızlaştırdı ;)

• İkisi de giden can...
    İkisi de bu ulkenin gelecegi...
    İkisi de iki ananin evladi...
    İkisi de iki babanin prensi/prensesi...
    İkisi de T. C.'nin kendisi.
    Hala taraf misiniz?
    Ben tarafsizim.
    Onlari olduren kan emiciler...
    Biri legal orgut (devlet), digeri illegal orgut (PKK)
    İkisi de asagilik!

2|0
    2|2
  • Bu ülkede yönetime olan düşmanlık insanlara her şeyi yaptırıyor. Biz de bayılmıyoruz ama nefretimizi böyle göstermiyoruz. Allah akıl fikir versin.

1|1
    1|3
  • senin zihniyetinle onlardan bir farkı yoq birgün tüm çocukların masum ve günahsız olduğunu anladığın gün zaten hiç bir çocuk ölmez. zaten biz insanlar çocukların ölümünü karşılaştırıp oh bu iyi oldu diğerine yazık oldu diyenlerle muhattap olmuyoruz son uyarayım dedim. dinede inancın vardır kesin cizrede 4 aylık bebek öldü o gün onu yapanlara niye sevindin. hangi dinde bu var. ya da hangi din seni ekmek almaya gidip öldürülen çocuğu normalmiş gösterdi söyle bizde senin gibi cahil olalım

1|1
    1|0
    • Ekmek almaya gitti ve öldürüldü ve o masum bir çocuk değil mi?
      ne diyeyim ki bu nasıl bir zihniyet at gozluklerinizle bakmayın artik

• sen paylaştığın şeyin ne anlama geldiğini bilmiyprsun. ulanla başlayıp çocuğa nerdeyse hakarete varan yazı yazılmış orda bunu görmüyorsunda at gözlüğünü benmi taktım üstelik sen türksün türkçeyi anlamıyorsun

• Maksat devleti kötülemek

2|0
    1|0
  • bu miiletin ekmegini yiyip hainlik yapan lar elbet birgun hesap verecektir okadar

2|0
    1|0
  • Bir çocuğun ölümü nü başka bir çocuk ölümü ile kıyaslamak en büyük vicdansızlıktır. Ölüm her nerden gelirse gelsin hiçbir haklı gerekçesi olamaz. Berkin elvan için de çıkıp yürüdüm şehit olan polislerimiz içinde. Bu fotoyu koyan ve bu yazıları yazan her kimse insanları birbirine düşürmekten başka hiçbirşeye yaramıyor.

0|0
    0|0
  • ölünün arkasından bu demek ve onun için üzülenleri kardeşim diye nitelendirmek gerçekten çok güzel. ben sadece ölen bebeğe değil bütün ailesine üzülürüm aynen cizrede evi bombalanan, genç-yaşlı demeden öldürülen insanlara üzüldüğüm gibi

1|0
    1|0
  • bisi dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • O çocuğun ölümüne biraz üzüldüysem ne olayım ak teröristi

0|0
    2|0
  • Ülke de daha ayrım yapın bölün tamammı cehenneme kadar yolunuz var siyaset uğruna s*ktiniz lan memleketi onur yoksunu köpekler !

0|0
    0|0
  • Koçum benim

0|1
    0|0
  • birini polisler öldürdü birini teröristler ne alaka ki

0|0
    1|1
    • alaka şu ki polis öldürünce öldürülen kahraman oluyor hepsi Berlin oluyor. Ama masum bir bebegi teröristler oldurünce o hepmiz berkiniz diyenlerin hiçbirinin sesi çıkmıyor

• polis öldürünce kahraman olmuyo, polis öldürünce ülkedeki adalet yoksunluğu, diktatörlük, halkın ezilişi gibi kavramlar ortaya çıkıyo bu kavramları temsilende ölen kişi simgeleşiyo, yan, kimse o çocuk kahraman diye dert yanmıyo beni koruması gereken polis nasıl beni öldürür diye dert yanıyo anlamadığın bu, polis görevini doğru düzgün yapsın teröristleri durdursun o bebekte ölmesin.. her yıl milyar dolar harcanıyo bizim askeriyeye ee nerde hani üç beş tane çapulcu eğitimsiz gerillayla bile mücadele edemiyo yanlış yere dikkatini veriyosun söylyim sana

• Çocuk bildiğin eylemci polise taş atıyor kamu malllarina zarar veriyor. Çocuğu olumsuz ilan ettiniz adam nerde oturuyor ekmek almaya taksime gidiyor ya brn 19 yaşındayım 19 yıldır istanbuldayım taksime daha gitmedim

1|0
    0|0
  • Yuzde 50 yi disari cikaran bir basbakan vardi o cikarsaydi ya, ya da hani yuzde 60 oy aliyorlardi niye tepki gostermiyorlarda simdi o bebek icin... sen kalkmis bir eylemde olen cocugun arkasindakilerinden tepki bekliyosun?

0|1
    0|1
  • Bu toplumda efsane olacaksan alevi olacaksin. Solcu olacaksin. Azinlik olacaksin. Ve en önemlisi vatan uğrunda değil ihanet ederek oleceksin...

4|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 12

• O ekmek almaya giden Bebe için neler yapıldı okullara adı verildi felan.
    Bu küçük zavallilarin adı bile bilinmez, kaldı ki okula adı verilsin

1|1
    0|0
  • Çok doğru bu ülkede kıymetin bilinmesi için vatan haini olmak gerekiyor

2|2
    0|0
  • Normalde bunları öldüreceksin fakat devletin başı izin vermiyor nedense hatta ona diktatör dedikleri halde keşke diktatör olsaydı da bunları tek tek öldürseydi

1|1
    1|0
  • Kesinlikle cok haklısın. Şu polisi taslayan koca yürekli cocuk değil mi evet evet o. Herkes kendi cikarlari peşinde a q

2|1
    0|0
  • Valla bunu kim dediyse haklı..

2|1
    0|0
  • Ne kadar da cahil ve sacma insanlarsiniz

2|4
    4|6
  • Berkin mi ne b ok sa bu lanetin isimi. Hepsi bunun gibi gebersin hepside acı çeksin. Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz. Türk annelerin ağıtlarnı kimse duymaz oldu!

2|0
    1|1
    • Şu durumda polsimiz askerimiz ve onlarin yakinlari yatağında rahat uyuyamiyor bunu hesabı elbet verilecek

• İkiyüzlü insan çok Fransa da patlama oldu desen profil değişir hemen değil mi?

1|1
    0|0
  • Yürü be , onlar şimdi susar.

2|0
    1|1
  • Bu neyin kıyası allah aşkına? Hepsi çocuk, hepsi masum... Berkin elvan bütün bu haksız ölümlerin simgesi haline geldi. Ölümdür bu, ve çok acıdır.. Hiçbirinin acısı diğerinden daha fazla değildir. Olmamalıdır. Bari şu masum çocukları siyaset aracı etmeyin allasen!

0|1
    2|2
  • Ölüler üzerinden neden siyaset yapıyorsunuz?

0|1
    1|1
  • Bu nasıl bir kafa yapısıdır yaa ölenlerin 2side çocuk nasıl kıyaslayabilirsin? Eğer bu kadar önemsiyorsan kalk İrem içinde sen ayaklan meydanlarda ağıt yak niye illa birilerinden bekliyosun kendi iraden yok mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...