Fakirler evine misafir davet etmesin bence?

Dün misafirliğe gittim nerden bilecektim fakir bir eve gittiğimizi. evleri küçücüktü yer sofraları vardı. zorla yedirdiler eğilip yemekten eteğim falan açıldı zor durumda kaldım. Sonrada sofrayı kaldırırken ben kaldırdım ve birde yetmezmiş giibi bulaşıklları ben yıkadım hala ellerim kasar gibi birşey kokuyor bu koku nasıl geçer?

Böyle bir şey görmedim yaaa... bir daha fakirlerle muhattap bile olmam.

0|0
38|50

En İyi Erkek Görüşü

• Gitme tabi en doğrusu 😉

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• fakirlerle muhattap filan olmam demen yanlış ama bulaşıkları sana yıkatmaları saçma sen sonuçta misafirsin ve durumları o kadar kötüyse bence de davet etmemeliler

1|0
    1|0
    • Ay şu sitede beni anlayan tek zeki insan sensin. Diğerleri hep yargılamaya gelmiş.. 😏

• doğrusu bu bırak onlar kendilerini yargılasın :)

Erkekler Ne Diyor 49

• Rabbim cep fakirliğinden değil de beyin fakirliğinden hepimizi korusun mübarekler.

Kimse soran gibi olmak istemez sanırım.

11|2
    0|0
  • Kendini o fakir aileler yerine koy, sana zorlamı yıkattılar bulaşıkları? yoksa türk adetinde ve insanlığında ev sahibine yardım edildiği içinmi senden beklediler bu iyiliği ve nezaketi?

Tok açın halinden anlamaz..! bende beygir damında kaldım çocukken ailem ile..! milletin verdiği yemekle ve elbiseler ile idare ediyorduk, babam 4 ay çalışıp 8 ay işsizdi ev kiraydı..!

Şimdi maddi durumumuz güzel, o günlerin bana kattıkları ile fakir insanlara saygım ve yardımım daimdir..! özüm profil açıklamamda var : vatanıma, milletime, dinime, faydalıyım, yuva kurarsam eşim olacak insan : dünyaya tekrar gelsem yine senle evlenirim der..! kimseye zararım olmaz vb.

Fakirler konusunda genellemesiz yaklaş, belki ana baba sevgisi, ilgisi tatmamış ve eğitim almamışlardan birisidir bu aile, ya da anasız babasız büyümüşlerdir, psikolojik sorunlar içinde yetişmişte olabilirler vb. neyse..!

İnşallah anlarsın dediklerimi, dikkat et o insanların haline düşerek imtahan edilme riskine girme..! onlara tafra ve laf sokarak :(.

1|0
    0|0
  • Lan ya gecrn bir okuz yok fakirlerle sevismem simdide bir inek cikmis fakirlerin evinr gitmem.. sanki babanis ananiz yerine bankamatikle iliskiye girdi ordan ciktiniz.. yalandan milletin neye tepki gosteridgi seyler yaziyosunuz ki millet hrmrn cevap yazsin puan alin.. o kadat gtunuz yiyosa gizli niye paylasiyorsunuz

0|1
    0|0
  • baydın

1|0
    0|0
  • bunun qibileride adamim diye geziyor işte. Allahta bunlar qibisine yardim ediyor. para mulk veriyo. isyan etmiym diyorum ama gercekten artik. isyan edilmeyecek qıbi deij. insanin sabri tasiyor. Allah buyuktur

0|0
    0|0
  • iyi kötü tecrübe olmuş fakat böyle bir ön yargı sana hiç bir şey kazandırmaz, kesin kararlar al ve bundan sonra arada ki ekonomik farklardan dolayı düşünmüyorum dee bu yanlış cümleleri kurma kırıcı

0|0
    0|0
  • kafana silahmı dayadılar git o insanların evinde yemek ye bulaşık yıka diye. prim yaptığını sanıyosan kendini küçültüyosun farkında bile değilsin. zenginleri görüyoz rahatlıktan intihar ediyolar. ne düzenli hayatları var ne de huzurları. kendinilerini lüks yaşamla avutup dururlar. onlarda bilir ki bu şaşalı hayat en fazla 80-90 sene sürecek. sonrası mı? Allah kerim...

0|0
    0|0
  • Yokya insan bu kadar öküz olamsz. Şska yapıyo srkadaşlar pirim yapıyo. Ben inanmıyorum hz muhammeed sav efendimizin sofranızı yere serin sözü üzerine yer sofrasına laf edecek kadar laşka tırşıkk bir kız olamaz bu. Yorum sayısı istiyor o kadar. Yoksa kendide biliyo elbet mal değil ya yahu.

0|0
    0|0
  • insan olmak önemli zengin ya da fakir değil evindeki bir lokmasını senle paylaşmış senin söylediklerine bak bencede bri daha gitme zaten bünyene dokunuyo baksana

0|0
    0|0
    • paylaşmasın yemek istemedim zaten artık pilavlarını.. birde bulaşık yıkkaatırıyorlar utanmadan

• troll amaçlı soru

0|0
    0|0
  • Bide müslüman olacaksın demi. işte senin gibi düşüncesiz ve hiç ölmeyecekmis gibi yaşayan aşşağılık zenginler yüzünden onlar fakirlik çekiyor. paranızı paylaşmayı bilseniz onlar da fakir olmazdı. umarım o asagiladigin fakirlige sende muhatap olursun

0|0
    0|0
    • Ben müslüman değilim zaten türkiyedende gideceğim tüm sapıklar tüm aşağılıklar burada müslümansınız birde hahayyt dinden soğutursunuz insanı

• Tabi seni kuzey koreye alalım ozaman onlar senin gibi ateistler iyi anlasirsiniz. kafir ler için yaşasın cehennem

• hahahahahahahhahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahaahhaaahahhhahaha

• Etsinler

0|0
    0|0
  • Sende aynı yoldan dunyaya merhaba dıyorsun sende aynı yoldan dunyaya elveda dıyorsun dunyadan gıdınce sende aynı yerde yatıyorsun bu neyın tribi

0|0
    0|0
  • acemi troll

0|0
    0|0
    • trol değilim!!

• Şaka gibi değil mi? senin trol dediğin şeyi ben yaşadım

• Senin gönlün fakirse onlar ne yapsın insanlar senin için ellerinden geleni yapmışlar daha ne istiyorsun bir gün senin onlara muhtaç olacağını hiç düşündün mü

0|0
    0|0
  • gidersen Adam degilsin kardeşim

0|0
    0|0
  • tamam :)

0|0
    0|0
  • Allahim insanlara beyin verir o insan aklini kullanmaz gorende prenses sanacak tuzlayim da kokma o hor gordugun insanlar sana kucak açmış sende utanmadan birde ayrintili yaziyorsun seninle su dunyada ayni havayi teneffüs ettigim icin ben utandim

0|0
    0|0
  • sen nasıl bir insansın sen de o durumda olabilirsin insanlıktan ders almamşısın

0|0
    0|0
    • fakir olsam bile misairime bulaşık yıkatmam beyinsizler gibi

• sadece bulaşıklardan bahsetmemişsin sen orda yer sofrasına eve hakaret etmişsin onları bulamayanlar var

• Çamaşır suyuna Kasar diyen bir zengin... Çok şaşkınım şu an..

Allah akıl fukaralığı vermesin..

1|0
    0|0
  • Ne guzel bee.. evler buyuyunce cep dolunca insan aklida kuculuyormus.. ah ben o sofrayi o samimiyeti hic bir yerde bulmam

0|0
    0|0
  • Fakirlerin küçücük Dünyasındaki huzur zenginlerin evinde yoktur bunu unutma...

0|0
    0|0
    • Yaaa. evet kızlarının mutluluğu yüzünden okunuyordu yarın ben şuralara takılmaya gidiyorum dediğimde bende gelmek isterdim ama izin vermezler hayatı zindan ettiler tek yaptığım iş evde bulaşık yıkamak dedi.. Mutluluk buysa istemezzz

• Sen huzuru mutlulukla karıştırıyorsun;
      Ayrıca herkes bu Dünyaya zengin olarak gelmiyor herkes senin kadar şanslı değil neden yadırgama gereği duydunki, birgün sende onların seviyesine düşmeyeceğinin garantisi var mı tabiki yok...

• Hala sinirim geçmedi senin gibi salakların burada ne işi var a q bu sitede yönetici denetleyici yok mu seni siteden değil ülkeden atmak lazım insanlıktan nasibini almış kaşar bu yaşına kadar kaç para kazandında kimin parasıyla hava atıyorsun kaşar

• Anan seni zen gin dogurmuş sanırım senin burnunda götünde bir karış havada allah seni onların yerine kosunda gör halini burnu kafdağında zengin züpesi

0|0
    0|0
  • Bence o kaşar kokusu senden geliyordur

0|0
    0|0
  • Fakir lokumundan yer misin?

0|0
    0|0
  • Yazik dicek cok sey var da gerek yok.

0|0
    0|0
  • Şunu unutma ve hiç kimseyi kınama ne oldum derken bide ne olacağını düşün günün birinde fakir olursan goturun seni ben

0|0
    0|0
  • Diyoruz ya aile terbiyesi, ahlaki önemli.
    Iste bu yuzden önemli.

0|0
    0|0
  • Kaşar kokusu ordan dolayı gelmıyor cun ku hakiki bir kaşar sın ondan geliyordur sana

1|0
    0|0
  • Troll olmayı bile beceremiyorsunuz

0|0
    0|0
    • trol değil çünkü bu ah be akıl yoksunu

• Akıl yoksunu mu?

Şu sorduğun soru ile kapasiteni az çok açıklamışsın benim bir şey dememe gerek kalmamış açıkçası

• Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 37

• Geldiği yeri unutan gittiği yolu bilmezmiş ne yazık ki ayrımcılık yapan insanlara daha yaşamayı bilmiyorlar ve gittiğin yere göre giyinmeyi öğren yazık ya valla yazık nekadar geri görüşlüsünüz

1|2
    0|0
  • Yerde yemek kötü değil ancak yani bir sehpaya falan tepsi bişey ile halledebilirsiniz.
    Ama bulaşık olayı saçma.
    Evde bile zorla yıkıuorum ben

Ama col Yaslı ise üzüldü isem yıkarım dert değil.

0|0
    1|0
  • Noldu elin mi kırıldı iki bulaşık yıkayıp bir sofra topladıysan? Madem beğenmiyosun o insanlari evlerine gitmeseydin. Keşke kendine o paralarınla bir beyin bide şeref satın alabilseydin. Üstelik insanların senin soruna inanmamalarının sebebi gerçekten beyni olan birinin böyle saçma sapan bir soruyu sormayacağını bilmesidir.

0|0
    0|0
  • keşke gerçek bir soru sorsaydın yorum almanın tek yolu bu eski üye olarak çok iyi bilirim. kaldiki gerçek diyelim gittiğin evde yardım etmek zoruna gittiyse evindeki hizmetçiyi peşinde taşı😂 gittiğin yerde sana hizmet etsin zenginsinya hizmetçin vardır🙈 yer sofrasında yemek yemen sana tecrübe olmuştur senin g.. tün çok kalmış yer görmüş oldu işte babana söylede bir çek hazırlasın hemen sana insanlık satın alsın nasıl olsa zenginsin.

0|0
    0|0
  • Senin olmayan aklına tüküreyim. seenin Allah uzun ömür versin. o insanlara muhtaç kal

2|1
    0|0
  • Ne kadar ayıp. İnsanda vicdan duygusu olmalı. Ben ileride iyi bir iş sahibi olunca fakir bir aileye özellikle de çocuklarına gönüllü maddi yardımda bulunmayı düşünürken insanlığın bu hallere düştüğünü görmek gerçekten üzücü, trol bir soru olsa dahi dalgaya vurulması da aynı şekilde.

0|0
    0|0
  • Olma onlara iyilik etmiş olursun

0|4
    0|0
  • Bende senin gibi kendisini beğenmiş küstah birisini görmedim unutma bu hayat atan düşüp essege binersin yüksekteyken yere cakilirsin

0|0
    0|0
  • Puan toplama çabasıysa aptalcaydı cidden böype düşünüyorsan alçakça!

0|0
    0|0
  • Acaba sadece ellerin mi kaşar kokuyor diye bir bakmak lazım :)

0|0
    0|0
    • kaşar değil canım kasar suyu

• 😂 Yok ben sana sovmeyecegim
    Yorumum kaldirilir xperlerime yazik olur.
    Ama keske nefes almasan

0|0
    0|0
  • Onlarda sana bayılıyordu zaten.

0|0
    0|0
  • Değişiksin. Fakir olmayacagına garantin ne bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ayıp yani

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm..

Kim bilir ne emeklerle, binbir güçlük içerisinde misafir ettikleri bir insanın bunları söylemesi..

Keşke haketseymişsin..

0|0
    0|0
  • nasil bir ego dur bu ben anlamadım bu sitede herkes de zengin galiba !!! vallaha biz de fakir falan değiliz (ha olsak ne fark eder onlarda insan) ama misafirliğe gitiiğimizde elimizden gelene kadar ev sahibine yardım ederiz fakir de olsa zengin de olsa !!!

0|0
    0|0
    • ay daha yeni alışverişten geldim mutluluğumu bozamazsınız

• sen yat kalk da o insanlar senin gibi bir insanı (!) evlerine davet edip seni sofralarında ağırlayıp seninle ekmeğini paylaşmışlar. sen bu dünya da hiç bir şeyi hak etmiyorsun.

0|0
    0|0
  • Trollerin de belli bir zeka seviyesi var ama yapmayın

0|0
    0|0
    • Sen benim aylık kazandığım miktarı bir arada gör önce ergencim.

• @ahmetdatcali Görüş sahibine sanırım yorumunuz

• Kelime bulamıyorum söyleyecek aslında çok var ama terbiyem müsade etmiyor

• ıyıymı

0|0
    0|0
  • nasıl uzuldum bak görüyormusun? bulasık yıkamıs, bak yerde yemıs. yazık. kasar kokusu snden gelıyodur elnden degl. sevdiğim bir laf vardır.
    Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter , güvenme zenginliğine bir kıvılcım yeter.

0|0
    0|0
  • senin ben taaa ya kaşar olduğun için kaşar gibi kokuyordur kevaşeye bak ay burada olsan da yolsam seni bir güzel kurban ol sofraya ya kaşaarı

1|0
    0|0
  • Ay trolu bile sikti bu sorularin hee

0|0
    0|0
  • Elindeki koku kendi kokun olmasın?

0|0
    0|0
  • peki, sen annenin karnından milyoner olarak mı doğdun?

0|1
    0|0
  • Vay ya

0|0
    0|0
  • Çok yaşa git

0|0
    0|0
  • Troll sorularınızdan site 1 gram ilerlemiyor.

0|1
    0|0
  • Troller olmasa bu site nasıl stres atar bilemiyorum asdf

0|0
    0|0
  • Güldüm, yazık sana :D

0|0
    0|0
  • Bulaşıkları sen neden yıkadın ki?

0|0
    0|0
    • onlar yıkattı zorla neymişte koskoca kızmışım bulaşık yıkamak bana düşermiş 👎💩

• İşte bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama bu sitedekiler hep yargılamış beni

• Fakirler evine misafir davet etmesin yazarsan saldırırlar, damardan girmişsin mevzuya 😂🔫

• Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...