O insan evladı delikanlı adam aranızdamı eğer burdaysa teşekkür etme istiyorum burdamı?

Bundan bir hafta önce çıkmazdaydım kurtulmak için turlu yollara başvurdum taki burdan bir insan evladı çıkıp bana el uzatana kadar
sözlerime nereden başlıyacapımı bılemıyorum aslında troll zannetmeyin lütfen hikayeme gelince bundan bir hafta önce benı es-cort çetesinin elinden kurtarıp daha sonra bana iş doğru düzgün bir hayat yolu gösterdiği için ona çok teşekkur ediyorum.
ailemle tartışıp evı terketmiştim çok ciddi bunalımdaydım ne gıdecek yerim nede cebimde 5 kuruşum vardı ve ailem bana bir o. pu gözuyle bakıyordu ama ben temızdım ne yapabilirdim bilmiyorum aslında çok uzun anlatmak gerekir ama uzatmak istemıyorum herneyse babam benı evden kovduğu zaman sokakta kalıp cep telefonumla buraya yazıp daha sonra benım elimden tutan bir insan evladı o burdamı acaba ona teşekkur etmek istıyorum bir turlu kendısıne ulaşmamı istemıyor nasıl ulaşabılrım acaba ona okuyorsan lutfen gel nolur gel en azından teşekkur etmek istiyorum çok gorme lutfen bunu bana.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yaptiki o

0|0
    0|0
    • kotu yola duşucektim elimden tuttu babamın yapmadığını yaptı bana.

• Neyse umarim karsilasirsiniz.

• inş inş yaaa.

Erkekler Ne Diyor 3

• Trol olmadigina inanilmasi icin senin bir hafta once paylastigini ve onun verdigi cevabi okumamiz lazim. Sonucta burada hicbirsey silinmiyor. Uyeligini silsen bile sorular yorumlar kalir. Evet konu basligini ya da o sayfanin linkini paylas okutalim nasil yardim etmis. Sonra bizde adina tsk ederiz.

0|0
    0|0
    • size inandıracak hiç birşeyim olamaz ben o insan evladınına teşekkür etmek istiyorum lütfen kırıcı olmayın ve gıdın.

• Birisiyle bu yönde yazışmıştım ama kim hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Sitemizde bir hizir var ne guzel :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...