Madde bağımlısı olmak?

Arkadaşlar duygularımın değişiminden rahatsızım şöyle erkek arkadaşım aktip madde kullanıcısı haptı sigaraydı bende kullanıyorum ama onun kadar sık değil yani bir gece clubune çıktığımızda ya da arkadaş ortamında şimdi hiç vaaz vermeyin bırakmaya çalışıyoruz zaten ben daha çok sigara tüketiyorum şimdi şöyle bir durum var onu seviyorum yanındayım destek olmaya çalışıyorum herşey çok mükemmel yani bu lanet şeyi kullanması dışında çok iyi bir adam ama benim kafam boşken o içip yanıma geldimi resmen soğuyorum tiksiniyorum ondan midem bulanıyor onu o halde görünce ama ikimizde iyiyken sıkıntı yok ayıkken zaten gene sorun yok sizce ben bu adamı sevmiyormuyum napmalıyım bu ilişki için kafam çok karışık?

Güncellemeler:
ayrılırsam bu yollara devam edecektir iyi olmasını istiyorum bırakması için destek olmak isityorum bu sayede kendimde bırakabilirim

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Her çıkışın bir düşüşü vardır ilk olarak unutmayalım.. İnsan nefsi varlığından büyük haz aldığı her ne olursa olsun yenik düşmeye hazırdır. İlk olarak şunu bilmelisinizki birkisel, kimyasal ya da sentetik uyuşturucular kullanım esnasında hangi yetinizi güçlendiriyorsa aslında alttan alttan o yetinizi köreltip bitiriyordur, kötü birşey yani.. Şimdi vaazı geçelim konuya gelelim. Bu yola çıkmış bir insanın tam anlamıyla bırakması imkansız gibi birşeydir. Tedavi bile olsa aklının bir köşesinde patır patır patladığı, dumanların arasından ak sakallı dede gibi çıktığı günler hep olacaktır.. Ama bir yöntem geldi aklıma.. İlk olarak sen iradeli olup kullanmayacaksın, erkek arkadaşınıda yanından hiç ayırmayacaksın.. Arkadaş ortamı her zaman tetikler, arkadaşlarınızı seçmeyi öğrenmelisiniz aynı zamanda size zarar verenleride silmeyi.. Ortamlardan nekadar uzak kalırsan okadar az aklına gelir bir süre sonra.. Aradan vakit geçince çıkarıp yaktıklarında istemiyorum diyebilecek kıvama gelirsin.. Bunlar şahsi tavsiyeler hanım apla.. ya da 155i arayacaksın sevgilini ihpar edeceksin, ilk yakalanmanın ardından 1 yıllık mahkeme süreci olur, ardından 1 ya da duruma göre 2 yıllık denetimli serbestlik süreci olur ki bunun 6 ayı zarfında test verdiğin için hiçbirşey kullanma ihtimalin yok. Ardındanda amerikan filmlerinde gördüğün toplu görüşmeler olur ki bu insanı öok bilgilendirir. . Tavsiyeler şirketten, allah kolaylık versin 😉

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• kendini yorma
    bitir

0|0
    0|0
  • Müptezellerin sonu ya cezaevidir ya da mezar. Uzak dur, yapma kendine bunu

0|0
    0|0
    • bırakmak isityor başlıyo artık hayatımızdan çıkarıcaz yok falan sonra bir bakıyorum gene o arkadaşlarının yanında kafası bir dünya gelmiş ben zaten zor zor nefsimi tutuyorum hele onu öyle görünce yutukkca yutasım geliyor

• O adamdan sana hayır gelmez boş adamların işi onlar

0|0
    0|0
    • aslında çok iyi bir insan gerçekten

• derdi sıkıntısı olduğu için bizim bir sorunumuz yok ama ailesi çok sıkıntılı

• Anlıyorum ben bütün sevdikleri mi kaybettim asla o merete bulaşmadım çare değil çünkü neyse Allah kolaylık versin

• Requiem for a dream'i izle Mutlaka izle naapman gerektiğini anlarsın

0|0
    0|0
  • bir kere o kişi sana bunu alıştırdıysa ondan cacık olmaz yaş kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...