Nasıl bir hayatınız olsun isterdiniz ?

(Bana hayallerinizi yazabilirmisiniz. Herkesin hayal dünyasnda yatan gerçekler vardır yaşanmamışlar sizin yaşamak istediğiniz hayat nasıl?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Oyuncu olmak. Parası umrumda değil. Mesleği çok seviyorum. Farklı karakterleri canlandırmak hoşuma gidiyor. Türkiyenin usta oyuncularından biri olmak istiyorum. Aşık olup evlenmek. Mutlu mesut bir hayat sürmek. Ve çocuk esirgemeden bir ya da iki çocuğa annelik yapmak istiyorum. Şiddet gören kadınlara yardım etmek istiyorum. Hayvanlar için özel bir barınak açmak istiyorum. Ama her şeyden önce her zaman kendim olarak yaşamak istiyorum. Hiçbir zaman kalbim körelmesin..

1|1
    1|0
    • Tanıdığım yani eskiden tanıdığım bir insana çok benziyorsun. Onun hayallerine

• Evet kendisi bu sitede bir gün karşılaşırsın mutlaka onun ve senin gibi düşünen az kişi vardır

• Umarım karşılaşırım. Tanışmayı çok isterim

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı zengin lüx içinde işviçre bankasında milyar dolarları olan biri olmak isterdim yalan yok oluruda yok zaten :)

1|0
    0|0
    • Ah yine hayallere mi kaldık. Batsın bu düna :D

• Avuntu gibi oldu bu :D

• avuntu değil abi para çamur gibi gerçekten bırakman zordur kirletirde seni anca sende su gibi yürek olcakta onu temizleyip verebileceksin fakirin hakkı var onun içinde sen o fakiri bulman gerek ne zamana kadar yaparsın ki onuda kendini görev edinirsin o ayrı birde seytan nefs var

Kızlar Ne Diyor 13

• Eşimle çocuğumun atçılık oynadığını görmek.
    Babamin cocuğumu parka götürmesi.

0|0
    0|0
  • Hayatımdan çok memnunum

0|0
    0|0
  • Başarılı bir spor spikeri olabilmek, belirli bir süre İspanya'da yaşamak. Aşık olup evlenmek, insanlara yardım etmek ve engelli kardeşlerimiz için okul açmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • hayatın amacını, aklımdaki soruları, herşeyi bildiğim ve öğrendiğim zaman. şu an kendimi amaçsız biri gibi görüyorum, doğdum, bir , işe yaramadanda ölücem. öğrendiğim zaman rahatlayacağım

0|0
    0|0
  • Bir gun bana anne ya da teyze diye bagiran kucuk bir cocuk dusledim 😁

0|0
    0|0
  • Bir karadeniz sahilindw maviyle yesilin bulustugu kasabada yasamak isterim

0|0
    0|0
  • Yurt disinda dogmak isterdim

0|0
    0|0
  • Hayallerimi yaşıyorum huzurum yerinde

0|0
    0|0
  • Dünyayı gezmek, tek hayalim bu..

0|0
    0|0
  • Kimseyi ilgilendirdiğini sanmıyorum.

0|0
    1|0
  • Yurt dışı eğitimi

0|0
    0|0
  • Bir kişi var. O olsun. Sokaktada yaşarım.

0|0
    0|0
    • insallah olur bea cok icten yazmisin.

• Hep kırsal bir alanda doğup orda büyüyüp orda yaşamak isterdim ne okul var ne iş etrafında kimse olmayacak ne yaparsan yap özgürsün yaptıklarından dolayı sorgulanmıyosun ve doğal bir ortam ben hep bunun hayalini kurarım daha eklerdim de gerek yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• anne ve babam sağ olaydı sadece

3|3
    0|0
  • konuşma fırsatımız olduğu halde sevdiğim kadınla aynı kitabı karşılıklı okuyup sonrasında üzerine kafa patlatmak isterim :)

1|1
    0|0
  • Hep gezip tozarak

0|0
    0|0
  • herkes iyi bir hayat ister, bende öyle

0|0
    0|0
  • şu an olduğumdan bir 20 cm daha uzun olsam fenalardaydım gelçi şimdi de canlı bomba gibiyim 😃😄

1|0
    0|0
    • Teşekkür ettim görüş için :D biraz ego var ama :D

• Kendimi yıpratmamdan iyidir 😃 benim artisliğim kendime zaten yoksa kimseden kendimizi üstün gördüğümüz yok 😄

• Boşver sen kendini sevde :D bende şaka ettim yanlış anlama :D w

Yükleniyor...