Sitede bu olay başıma geldi ne yapıcam (uzun soru)?

Sitede geçen sene bir adamla tanıştım ondan hoşlandım (bunalım), ikimizinde profilinde fotograflar oldugu için birbirimizin tipini biliyorduk. Ben onu takmıştım kafama adamı rahatsız ediyordum (bunalım zamanlarım) ama oysa beni hep aşaglıyor ve istemiyordu. Ben adamın facebook ve instagram hesaplarını stalklıyordum.
2. ci hesabımı açtıgımda ona mesaj attım beni engelledi, sınav dolayısıyla kapatıp kasım ayında tekrar 3. cü hesabımı açtım ve ona mesaj atmadım zaten olay aralık ayında oldu.
Ankaraya abime kız istemeye gittik ve sitede hoşlandıgım adam müstakbel yengemin abisi çıktı, oda bende şaşırdık o belli etmedi ama ben orada hafif fenalaştım herkes neyin var diye sordu yardım etti ama kendisi uzak durdu neyin var demedi
(buraya kadar sormuştum sizlere hatırlarsınız)

1 ay sonra Şubat ayında abimin nişanı var yine ankarada
ben gitmesem elbette olmaz oda orda olacak adamın arkadaşlarıda olacak zaten adamın bir arkadaşı beni biliyor oda görür görmez tanıyacak beni

Asıl ben nişanda ne yapıcam?

Güncellemeler:
sitede hoşlandıgım adam yani yengemin abisiyle aramda 11 yaş var
ona çok yüzsüzlük yaptım daha 1 yıl geçmeden
Şimdiyse karşımda olacak ben ne yapayım

-soruyu geceleri soruyorum çünkü bu saatelerde sitede aktif olmuyor, o görmesin diye-

Önceki sorum
www.kizlarsoruyor.com/.../q4474228-sitede-buda-basima-geldi-ne-yapicam-uzun-soru
Bu akşam yengemle abim telefonda konuşuyorlarmış yengem abime

Kız kardeşinin sevgilisi varmı?

Diye sormuş abimde yok demiş

Ya o adam sordurduysa?
Arkadaşlar delirmek üzereyim :(

0|0
1524

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...