Asosyal, evden bakkala çıkamayan kızları görünce midem bulanıyor iki kelam edesim gelmiyor. sizin de öyle oluyor mu?

Bu yüzden bana kim meraba yazsam direk dışarıda bulusalimmi diyorum yalandan. Olmaz evden çıkamıyorum diyor. Yapıştırıyorum engelli.

Boşa zaman kaybı yaşamak bana gelmiyor. Sizinde öyle düşünceleriniz var mı? Mesela 24 saat nette sabaha kadar lak luk tak. Gündüzde tüm gün uyusun sonra ben topluma faydali bireyim desin.

KS'de asosyal olduğunu öğrendiğiniz birini engeller misiniz? Veya muhabbeti keser misiniz?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam bu yaşın getirdiği bir tutum herhalde. Zaman kaybetmek istemiyoruz. Ayrıca bu tutumun sergilenmesinin sebebi, dış görünüşünde bir parça önem arz etmesi olabilir. Hemen buluşup tanışalım, kaynaşalım istiyoruz. Leğende yıkamasını bilen, İngiliz mürebbiyeleri tarafından yetişitirilmiş, güler yüzlü, hanım hanımcık biri ise, kolundan tuttuğumuz gibi, nikah masasına geçelim istiyoruz.

0|0
    0|0
    • :-D Hahahaha. Yok evlilik felan değil de. Bana çok ters geliyor. Evden bakkala çıkma ee sanal arkadaşlık sanal sevgili sanal düğün :) gerçek hatta olduğumuz için olabilir mi?

• Sanal düğün. :D Hocam belli mi olur, belki kısmetin buradadır. Sanaldan gerçek hayata taşırsın. Teşekkür ederim. :D

Kızlar Ne Diyor 9

• evden bakkala çıkmıyomuşum onu farkettim şu an.

0|0
    0|0
  • İşte ya sandığın ya kandığın gibi:) çalışan olsanda yoğun sosyal bir hayatın içinde olsanda asosyallik seninde siteye giriş yaptığın ve zaman geçirdiğin an başlıyor. o yüzden içinde bulunurken böyle düşünmek anlamlı gelmedi bana.24 saat burada vakit geçirenlerin çoğununda gerçekten hayatın odağını kaçırdığını ve objektif düşünüp yorum yapabildiklerini düşünmüyorum. engel konusunda nezaket ve saygıya önem veriyorum. engel kriterim asosyallik değil.

0|0
    0|0
  • ya tamam da sana yalan da söylüyor olabilir, biri bana direk dışarda buluşalım mı yazsın kabul etmem, hadi onu geçtim muhabbetimiz bile olmuş olsa sanaldan kimseye güvenemezsin ki

0|0
    0|0
    • O zaman ne diye soru sorup görüş aliyorsun:)

• Mesela ben. 3.5 senedir buradayım. Ismimi dahi bilmezler ")

Mesela takip gönderirler
      Mesaj yazarlar

Konu ne diyorum

Tanışmak istiyorum diyorlar

Tamam gel tanisalim dışarıda

Olmaz! Önce burada :)))

Komedi

• garip insanlar var

• haklı olabilirsin de, ilk sohbetten buluşalım dersen zaten illa bir bahane bulacaktır karşındaki. bu devirde nerede öyle koşulsuz karşındakine güvenmek?

0|0
    1|0
    • :/ sanal da her türlü şey dönüyor güven oluyor da bu nasıl olmasin.

Ben herkese yapmıyorum ki sadece bana takip gonderen veya mesaj atanlara")

• Bakkala gidebiliyorum

0|1
    1|0
  • bende öyleyim engelleyin beni de vakit kaybı olmasın

0|0
    0|0
  • 32 yaşındasın , tutupta 16-20 yaş arası gruba yazarsan tabi ki çıkamazlar. herkesin aile yapısı bir mi? Kimse de elin oğlu için anasını babasını kandırıp çıkmak zorunda değil. 30 yaşında bir kadına yaz o zaman irainmancığııım :)

0|0
    0|0
  • Bende asosyal bir insanım ama buluşalım mı deyince bahane üretip gitmemezlik yapmıyorum

0|0
    1|0
  • Evden bakkala gidemeyen kızlara karsı takıntın var herhalde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben engelledim hocam. Slav asıllı olduğunu iddia eden sevgilisinin kıçını parmaklayıp, adamın bundan zevk aldığını söyleyen, 2 yorumundan birinde kaslı erkek fotoğrafları atan, kelimenin tek anlamıyla KEZBAN sıfatını hak eden bu kızı (kız olduğuda şüpheli ama neyse eheh) hiç muhabbete girişmediğim halde engelledim.

1|0
    0|0
    • Ahauahuahauahaha ya o aptal bu sitenin manyağı banada yaziyodu bundan 3 ay falan once :D profiline barbara palvinin fotosunu koyan embesil :D

• Onun 18 yaş altı olduğunu bilmesen de olur.

• Hemen hemen böyleyim. Yok telefon vermem. Yık fotoğraf yollamam... Uğraşamam çoluk çocukla. Bakarım keyfime...

0|0
    0|0
    • :-D dimi. Telefon da istemiyoruz ciksinlar dışarı hava alsınlar kafi

• Aynen. Onlardan cacık olmaz bak söyleyeyim. İşi gücü burada sohbet etsin. Başka şey yok.

• Sanal aşk
      Sanal çocuk doğurma
      Sanal yüzük
      Sanal seks
      :-D yine midem bulandi

• Sen kimsin ki kıza buluşalım dicen de kız gelecek hayırdır sen?

4|0
    0|0
  • hayir topluma kazandirmaya calisirim sonucda her kesin farkli karakter yapisi var hos gorulu olmakdan yanayim...

0|0
    0|0
  • La bırak asosyal olsunlar bizim kızlar şimdi torbacılık yapiyor onlara benzemesinler

0|0
    0|0
    • Evde oturan OTURa burada hayali senaryo uretiyorlar haberin var mı?

Bknz Cinsellik katagorisi

• Uretsinler reis dısardaki kızları görsen hayata kusersin arkadas dediğim adam sevgilisini altıma attırıyodu kız hayırda demiyo ah bir görseniz bunlar hayalle kalır kocasıyla yapar onlar gelenek görenek gibi uygular sence hangisi iyi

• sen direk dışarda buluşalım mı dersen öyle der mantıken

0|0
    0|0
  • @IRainmaN Usta, bakkalin yolunuda unutmuslardir onlar :) Hayrimiza iki ekmek yolliyalim. :D

0|0
    0|0
  • bıyıkları varsa aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...