Kapat

Arkadaslar Türküm diyen baksın lütfen!! Bu gün sinirlerim i zor tuttum karaktersiz insanlar hala sinirden başımağrıyo?

Bu gün bır mekanda garsonluk yapıyordum ve chp li 250 kişilik bır grup vardı tolanı nın başlangıcında bir konuşma yapıldı adam ya da adamın son iki harfi diyelim biz ona konuşurken diyo deniz ler berkin ler elvan lar akp Faşizmi falan filan boş boş konuştu deli oldum ya solcu müziği filan çalıyolardı önlüğü attım işi bırakacaktım şef engel oldu ya bu kadar karaktersiz lik olmaz şehit olan onca polis asker anmazlarken Çanakkale şehitleri Sarıkamış şehitleri anılmazken bu karaktersiz solcu adamların anılması zoruma gitti birde video açtılar 10. ayın 10 unda (benim doğum günümde) ankarada olan patlamayı onlar ağladı ben güldüm barış diyolar hdpkk bayrakları var sonra gümmmm doğum günümü kutladılar sonuçta ya o kadar boş insanlar ki 1 tane polisimizi askerimizi anmadılar zoruma gitti nerdeyse oturup çocuk gibi aglayacaktım birde hepsi içki içtiler Allah öbür dünyada hesabını sorsun inşallah
Ve bu gece anladım ki ben onlardan farklıyım ben onlar gibi dil de değil ben gerçek te kalp te HAS TÜRKÜM
Ne mutlu TÜRKÜM Diyene !!!
Ve öylelerinin diline TÜRK kelimesi yakışmıyor utanıyorum

Not= bu adamların yani 250 kişinin çoğu öğretmen biz siz (kısacası hepimiz) çocuklarımızı kimlere emanet ediyoruz😕😞

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bizim üniversitede bir öğretmen10 kadında aaygı duruşuna kalkmaya bile izin vermemiş, tabii öğrenciler dinlemeyip kalkmış..(Bunu bana ev arkadaşım söylemişti ve gerçekte olan bir olAy..)
    Keşke gerçektende halkımız körü körüne değil de milli hareket edebilse..
    Toplumumuz birbiribe kenetlenmeli..

0|1
    0|0
    • Keşke ama o duruş bu tür insanlar ile olmaz olamaz

• biz TÜRKÜZ herşeyin üstünden geliriz gözünde büyütme beaaa

• Öyle ama işte😃😃
      Gerçi haberlerde şimdi bir araç gördüm hgsden kaçmak için plakayı uzaktan kumanda ile saklıyormuş, bunu da yaptıysak biz😁😁😁Almanca nedir ki?😁😁😁

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekleri göremiyorlar malesef

0|1
    0|0
    • Ya kardes adamlar hdpkk yı destekliyor ya aynı havayı solumak bile utanç kaynağı 😕

• kardeşim o berkin midir nedir o arkadaşım öldü eylem yaptılar bizim orda. akşamına hemşerimiz bir kardeşimiz o arkadaşım yüzünden öldürüldü o eylem yapanların umrunda değildi hepsi sahilde kızlarla eyleniyordu işte bunların türklüğü hepsi ş*erefsiz bunların...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen solcuların da, o kahraman mücahitlerin de ayak tırnaklarımı ye ahlaksiz.

3|0
    0|2
    • gerçekleri söylemek ağrına mı gitti

• Erken yaşta menopoza gir inşallah manikür pedikur tutmaz tırnakların emi haysiyetsiz bir dahaki 10 ekim e de bekliyom Sizinkilere söyle doğum günümü kutlasınlar

• Şakirtler baya ötmüş. Çok eğlendim okurken :) hahah

• Yiğitli gençlere karşı "amaaaa ne mutlu türküm diyene" diye bir köşede ağlayan korkak.

0|0
    0|2
    • Onursuzca yaşayın siz karaktersiz ler şehitler sizin için nöbet tutan vatani koruyanlara saygı duyun lan en azından 😕

• Kurban ol o halkın onurlu duruşuna. bir fistan öğrenmiş garibanlarim.. tek bildikleri bu. Aynı ortamda olunca bu karı kılıklı dedikleriyle agliyorlar köşede ses etmeden, buralarda ahkam kesiyorlar. Oh ne ala..

• Buyur bacı borun yiyosa mekan afyon istediğini gönder sen gel laf yapma icraat e gel
      Kanınızda bogulun inşallah

• ben de türk kelimesini akplilere yakıştıramıyorm. koskocaman türk tarihi nere, bu zihniyet nere.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• bu memleketın vatan evladıdını olmek ıcın kullanmaktan baska hıc bır makamı layık gormeyen ınsanlardan dusunce özgurlugu dıye kardeslık dıye atanan ve kayrılan ınsanlardan pekde sıkayetcı olmammız lazım
    duygu ve dusuncelerımızı pekde acık yazamadım kusura bakma

0|1
    0|0
  • ya siz akepeliler de yine Türkçü oldunuz ya dansöz gibisiniz olum bir Ümmet bir bir Amerikan bir Kürtçü ne olduğunuz belli değil.

2|1
    0|1
  • Yüzde sekseni tahsilli bir parti ve adı üstünde parti saygı duymalısın her düşünceye bu arada chp li değilim

0|1
    0|0
    • Saygı duyuyorum tamam ama neden orada bir polis veya asker anılmadı zoruma giden taraf bu

Yükleniyor...