Kapat

Sizce ben çok mu abartıyorum. herkes bir baksın?

konu aşk meşk degl yanlış anlamıyn. ama şöyle bir durum var. yıllar öncesnde kalan birbrimden hoşlandgmz sonradan pek iletşm kurmadan yollarmzn ayrıldıgı birini. sanalda buldum. yazmak istedm ama başka bir kızla konuşmasını okumam beni caydırdı. o kızla konuşmasnda ise herhangi anormal bişe var mı dicen. hyr yok. akrabası bile olablir. ama sonucta bir kız. yani galiba aşırı mı kıskancm ne. ben eskiden de erkek arkadaşmn benden önceki kız arkadaşnn resmini gördüm diye ayrılmıştm. şimdi nasıl düşünmem gerekiyor bilmiyorm?

Güncellemeler:
siz napardnz
akıl almaya ihtiyacm var

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• paronayak olmayın bu kadar allah aşkına sen erkek arkadaşınla hiç normal olarak konuşmuyor musun sanki?

1|0
    0|0
    • ya işte mantıksal olarak düşünmeyi biliyorm ama o mantık duygularmı bastıramıyorm. o yüzden başkalarnn fikirlerne ihtiyacm var

• ya bu kadar sıkmayın karşınızdakini aynısını sana yapılsa hoşuna gidermi onu düşün mesela empati yap. bana yapılsa nasıl olurdu diye düşün her zaman

• ilginç çok ilginç önce kendi kendine gelin güvey olmussun sonra kıskanmıssın siz bayanlar çok tuhafsınız ya

1|0
    0|0
    • kendi kendime gelin güvey olmadm o nerden çıktı

• hyr ya sonucta hoşlandıgım biri ama başka birileri ile bir şekilde düşünmek itiyor insanı

• o zaman düşünmen gerek iyice çocuk çapkın ya da her önüne gelenle çıkan tipse sana gelmez kıskanç birisin sana seni el üstünde tutan gerek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...