Zamanınızı boşa geçirdiğinizi farkında mısınız?

Eskiden kaç ederim diye bir site vardı ben hep oraya girer kendimi sorardım. Herkese 10 puan verirdim ki dönüp onlar da bana 10 puan versinler. Parmaklarım yoruluncaya kadar puan verirdim. Oradaki tek amacım 1. Olmaktı onca kişinin arasından kazanmaktı ve olmuştum da. Sonuç mu? Hiçbirşey madalya vermediler bana bir şey yapmadılar. Şimdi diyorum ki ne kadar boş işlerle harcamışım şu zaman denilen şeyi... siz peki zamanın ne kadar hızlı geçtiğini farkında mısınız? Bence değilsiniz eğer olsaydınız şu an burada vakit geçirmek yerine ailenizle sohbet ediyor olurdunuz.
Sevgiler...

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Farkındayım kahretsin

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• Farkindayim ama neler yapicam bilmiyorum farkinda olup bisey yapmamakta kötü :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• farkındayım kanks

0|0
    0|0
    • Ama bir şey yapmıyorsun oda güzel.

• Olsun fikirlerimi sunuyorum ve insanlar fikirlerimi görüşlerimi görüyor. Bu çok mutlu edici bence

0|0
    0|0
  • bu saate aile mi kalir. Benim ailem sizlersiniz :)

0|0
    0|0
    • Çok yanlış bir düşünce

• nesi yanlis saat 00.30 herkes uyumus (belki kimsem yok) baka ne yapayim sohbet ediyoz iste. kan bagisimi yaptim ibadetler tamam uykum yok :))

• Evet öyle zaman hep boşa akıyor.

0|0
    0|0
  • Tatile girdik ak zaman geçsin diye giriyorum zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sohbet edecegim bir ailem yok.

0|0
    0|0
  • Sende buraya bunu yazmak yerine aılenle ülke sorunlarını konuşuyor olurdun.. Saygılar efenım

0|0
    0|0
    • Benimki bir bilgilendirme bütün gün Eig yüzdem yükselsin diye soru cevaplamiyorum. 😊

• valla saat 10da işten cıktım. Bıraz kafa dagıtmalı diye düşünüyorum. Bilgilendırmen içn teşekkür

• Evet su an baska seylerle ugrasmak isterdim ama yapamıyorum elimde olan bisey degil yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...