Baba parasıyla BMW kullanan tipler?

benim bir kuzenim var BABAsı ki o adama amca diyesim yok 500 bin dolar verip 2016 kasa bir bmw aldı sevgili oğluna sonra bir süre sonra parasız olanları sallamamaya başladı sanki biz 2. sınıf insanmışız gibi her yerde hava peşinde ya g. tveren dün b. ktn bugün koktun neyse siz böyle insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz karaktersizlik diz boyu ve birde bazı kızlarımızın hoşuna gidiyor bu para lüks otomobiller ne kadar zavallı bu insanlar yahu haksızmıyım? oysa bizim kalbimiz var paradan daha sıcak olan ! ... siz böyle insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Senin kuzenini bilemem ama varlıklı insanların sürekli havalı, züppe, kendini beğenmiş gibi algılanması ve adeta zenginlik bir suçmş gibi yansıtılmasını doğru bulmuyorum. Her yoksul iyi, her zengin kötü diye bişey yok, tamamen karakter ile alakalı... Artık her türlü ön yargılardan sıyrılmalıyız.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sonradan gorme onlar. En sevmedigim tipler hayattaki.

0|2
    0|0
    • hiç sorma kardeşim aynen öyle

• Bende bmw kullaniyorum yeri geldiginde otobuse, dolmusa da biniyorum. Bir kez hava atmadim arabayla ya da herhangi bir seyle. Super luks otellerde de kaldim geceligi 20 lira yerlerde de. Insanin kisiligine bagli bence.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne o çocuğa ne de altına o arabayı çeken babaya iyi gözle bakmam

0|0
    1|1
    • iyi gözle bakmam derler (şahsi algılama) sonra ''aaa bu çocuk çok iyiymiş ya aslında , parası var diye insanmı suç lanırmış canım aaaa cahilliğe bak ''

• Yani kendi parası kendi oğlu istediğini alır neyini eleştirelim?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• he kalbin var he he..

1|0
    0|2
  • bmw nın 500 bın dolarlık ne arabası war kanks?

0|0
    0|0
  • 500 bin dolar 1 buçuk milyon lira yapar en pahalı bmw 1 Milyon liraya m6 var, atıyon destekli at bari :)

0|1
    0|0
  • Hiç sevmiyorum haklısın

0|1
    0|0
  • bence sorun yok, gotunun kalkmasında da sorun yok. o yaşta kımın oyle ımkanları olursa kalkar cunku. baba zengın almış. bazı seylere boyle bakmayın. sız de olsanız alırdınız dıye dusunuyrum. not olarak soylıyeyım arabam yok, aılede de yoktu.

0|0
    0|0
    • ya arkadaşım canım kardeşim ben insanlara arabamla hava atmazdım sen neye dayanarak böyle diyorsun ki hiç bir zaman olmayacak o dediğin..

• mal mulk para adamı degıstırır, ınsanın dogası bole, yonetıcıler olsun zengın olan ınsanlar olsun, degısıyor. eskısı gıbı olmuyorlar, bunlar hayatta olagan ıster kabul et ıster etme, senınle alakalı bır durum degıl. zaten degıstıgınde degıstıgını kabul etmıyor farkında bıle olmuyorsun.

• Haklilar para parayi ceker. Paran yoksa asta yok bu hayatta

0|0
    0|0
    • ozaman biz fakirler hayat boyu damara bağlayalımher tarafımızı keslim eroinman falan olalım dünya zenginlere kalsın bunun mantığı budur dediğine göre...

• zaten vücut için beslenmek beslenmek içinde para gerekiyor + masraflar.. :D

• Turkiyede beslenmek pahali ama yurt disinda cok ucuz

• Bmw e değil Bentley'e biniyorum koçum..

0|0
    0|1
Yükleniyor...