Bütün paramı kaybetimm.. mutsuzluk, depresyon... öylesine?

4 yıldır okuyorum şehir dışında para geliyordu tabii, 2 yıl dışardaydım son 2 sene memlekete geçiş yaptım hiç param yok dışarıya çıkıcam çıkamıyorum isteyemiyorum çünkü zaten hep iğneliyolar çalış vs diye, bir çok dersim vardı alttan üstelik okuduğum bölümdende nefret ediyorum, evet zaten bayağı masraf yaptırdığımdan artık para da isteyemiyorum , bu arada psikolojim bozuk cidden hatta doktora bile gitmeyi düşünüyorum dayanamayacak haldeyim artık, takıntılar, asosyallık falan iyice çöktüm, her şeyden tedirgin oluyorum hep mutsuzum. öyle dertleşmek için açtım, mezun olsam atanıp atanamayacağım belli değil zaten insanlar içinde olamıyorum aşırı çekingenim, 22 yaşındayım, herkes doğum günlerinde sosyal medyada vs. eğlenirken benim muhtemelen doğum günümden kimsenin haberi bile yoktur , olmasın da ama ben düzelmek istiyorum, mutlu olmak güzel çok güzel mutlu olmak istiyorum ama asla olamıyorum. kafayı yemek üzereyim sınırlarda dolaşıyorum...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sendede cekingenlik ve birazda olsa sosyal fobi varsa arkadas edinmen zorlasir. Bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak

0|1
    0|0
    • Kardeş öyle birisi oldu benim için dediğin gibi ama sadece platonikte kaldı yani gidipte konuşmak veya derdimi açma cesaretini kendimde bulamadım. Merakla bekliyorum cevabını

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Adam paralel evrenden beni yazmış yuh

0|0
    0|1
  • Önce şu telefonu bırak ve yarın arkadaşlarınla dışarı çık. Kimle çıktığın önemli değil çık. Herşey para değil bence

0|0
    0|1
  • Okuyorsan üniversiteden arkadaş bulacak kendine sosyalleşeceksin başka çözümü yok.

0|0
    0|1
  • ben de senin gibiydim biraz kurtuldum kırıntıları kaldı onlardan da kurtulmaya çalışıyom.

0|0
    0|0
Yükleniyor...