Kendime güvensizliğim gittikçe artıyor ! (herese +1 ) ?

Giyinmeyi bilmiyorum ; nedeni sanırım parasızlıktan giydiğim seyi 2 gün kesin giyerim.
Etrafımdakiler yakışıklı olduğumu söylüyorlar ; ama ben kendini beğenenler gibi biri değilim.
Konuşmayı bilmem ; biriyle konusurken her seferinde söyliyeceklerim düğümleniyor.
Ufak şeyleri büyütüyorum ; en küçük örneği benimle konusan birinin başka birşeyle ilgilenmesi.
Arkadaşlarım tarafından kendimce dışlanıyorum ; Arkadaş ortamında benim sözüm hep kesiliyor.
Espiri anlayışım çok kötü diyorlar ; ama benim yaptıgım espiriyle bir başkasını güldüren insan dolu.
Zayıf ve kısayım ; 170 boyunda 55 kiloyum.
Dert dinleyen biriyim ; Ama kimseye derdimi dinletemem. dinlemezler...

Bu durumlarımı baz alarak bana ney tavsiye edebilirsiniz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Üzülme canm bunlar geçici seyler senin altın gbi kalbin var

0|2
    0|0
    • altın gibi kalbinbe 5 kr' luk değer veren bir kitlem yok.

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş çevrende az konuş bu 1 sen onları dinle onlar da seni dinleyecektir eğer dinlemiyorsa zaten muhabbet edecek seviyede insanlar değillerdir muhattap olma. Giyimine takılma çoğumuz her gün farklı giyinecek kadar zengin değiliz. Espri konusuna gelince boşver yapma espri madem, yapmak zorunda değilsin doğal ol. Kendinden ödün verme hayatta başarılar kardeşim

0|1
    0|0
    • Seninde herşey gönlüne göre olsun kardeşim ilgilendiğin için teşekkür ederim selametle

• Rica ederim hoşçakal

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu durumu değiştirmek senin elinde bence karakterini biraz sertleştirmelisin

0|2
    0|0
    • sert tarafımı göstersem kırmadığım kalp kalmaz. buda beni yine üzecek

• Senin derdini dinlemeyen insanlarla arana mesafe koy. Hayır diyemezsen kaybedersin bu hayatta

• teşekkürler sanırım bunu birden fazla kişiye diyeceğim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanka seni kafandaki insan gibi yaparız ama sonradan pişman olmayasın

0|2
    0|0
    • Kardeş ezilmekten bıktım desem yeridir..

Yükleniyor...