BATARYA TEK BAŞINA PATLAR MI? LÜTFEN BAKIN KORKUYORUM?

Merhaba telefonumu bir süredir şarja takıp çıktığım halde şarjım sıfırlanıyordu telefondan anlayan bir arkadaşıma gösterdim bataryamın şiştiğini her an patlayabilecek durumda olduğunu söyledi. Bende bataryayı çıkardım telefondan ama kendi kendine patlamasından korkuyorum çok çünkü masada ittim bataryayı ışık çıkar gibi oldu KENDİ KENDİNE PATLAR MI? YANGIN ÇIKARIR MI?

Güncellemeler:

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Durumu tehlikeli.. Geridönüşümkutularına atmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Açık balkon gibi bir yere koy üzerini de küçük bir yoğurt kabı gibi bir şeyle ört. Evde durmasın tutuşabilecek şeylerin yanında durmasın.

• ama nemden etkileşim olursa ya 1 gece idare etmez mi

• eder de ne zaman kıvılcım atacağı belli olmaz ve sadece yanma değil patlama sonrası yanma olur. batarya işi biraz tehlikelidir. nemden birşey olmaz dediğim gibi üstünü kapat zaten hava kuru kalrı.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Şişik halde iken şarj etmeye devam etmezsen patlamaz..
    Koyduğun yerde şimdilik dursun, korkma..
    Yarın BİM'lerde bulunan pil kutularına atarsın..

0|0
    0|0
    • şu an şarj etmiyorum odaya koydum ama ya alev alırsa diye içim içimi yiyor

• Bişey olmaz merak etme..
      Ben 21 yıldır elektronik ve bilgisayar teknisyeniyim.. Masamda bir aydır atılmayı bekleyen balon gibi şişmiş bir batarya var.. Herhangi bir tehlikesi yok..

• sistiyse takma bence, sarj aletin orjinal degildir büyük ihtimalle ve asırı sarj ediyordur

0|0
    0|0
  • Doluysa patlayabilir.. En iyisi at.

0|0
    0|0
  • patlar kardeşim

0|0
    0|0
    • gecenin bu saatinde ne yapacağım bataryayı :/ telefondan çıkardım başka odaya koydumnu gecelik idare etmez mi :/

• eder yarın yenisini al şarjzda falan uunutma

• Tabiki de patlamaz ısınmadığı sürece. Kaldır at kullanmıyosan

0|0
    0|0
    • Atık pil kutusuna geri dönüşüme

• atıcam zaten de yarın şimdi gece patlamaması lazım..

• Patlamaz garantisini veriyorum

• Telefonun olmus yenisini almalisin? Bendede olmustu samsun telefonunda sonra iphone a gectim ve memnunun hic sorun olmadi

0|0
    0|0
    • batarya sıkıntılı bir tek telefonun genel bir sıkıntısı yok ki ama :/

• Bataryayi degistirdigin zaman yine aynisi olacak ve anakarti yakacak. Benim de basima geldi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...