Metro, metrobüs, dolmuş, otobüs ve bilimum toplu taşıma araçlarında ki en ilginç anınız ne oldu?

Metrobüste kulak misafiri olduğum iki hatunun konuşmasına hala yok artık diyorumm.

Sarı karı diğerine;
-aaaa sen ona da mı verdin dedi. Diğer karı sarıya
-ee kızım bir kere verdikten sonra sayaç mı var toprak olacak nede olsa veriyom geçiyom dedi...
O nasıl bir relakslıktı öyle. Vay ınısını bizim zamanımızda böylemiydi?
Bizim zamanımızda buralar hep dutluktu bee yaşlandık zaarr...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bayılmıştım metrobüste.

0|0
    0|0
    • Otobüse binmeye bayılan bayan.
      bir imzanızı şeyetseniz. Büyük hayranınız oldum:)

• Metrobüste bayılmıştım.
      Kan sekerim dusmustu 😕

• Hmmm
      Geçmiş olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Dolmuş tıka basa doluydu, ya dolmuscusu köyün gibi dizdi hepimizi en son bir kadın ile oğlu bindi dolmuscusu hiç biyere bakmadan direk kapıyı ortuce kadının ayaği sikişti ve çocuk gibi ağlamisti yardım ettik falan en son sofor dayanamadı hastaneye götürdü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Otobus biraz yavas giderken adamin teki bebegiyle oturdugu yerden kalkti ve atesi yukselmis cogunun aglama sesleri esliginde sofore kufurler yagdirmaya basladi. Sofor basta seslenmesede sonunda dayanamayip kizgin babaya ''madem o kadar aciliyetin var cocugunu taksiyle gotur'' deyip kufuru basti. Ve kizgin baba cocugu unutuverip soforle kavga etmeye odaklandi.

0|1
    0|0
  • Okula geç kalmıştım minibüse bindim yanımda çocuğa para üstü uzatıyordum tutunmamıştım daha minibüs birden hareket edince düşüyordum paraları fırlattım en son çocuk yerde paraları bulmaya çalışıyordu koşarak inmiştim minibüsten :D

0|0
    0|0
  • Gidecekleri yeri bildikleri halde bana burası neresi demeleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...