Türklerin bir çoğu neden güzel değil sizce?

Diğer ülkelere gore türkler neden güzel/yakışıklı değil sizce?

0|0
27|57

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin annen ya da baban yabancıdır, böyle olunca da kendini Türk sürüsünden çıkarıp bir havalara egolara girersiniz, işte bunlar hep ben farklıyım ayakları... senin o egonu lego yapar oynarım... Diğer ülkelere göre derken? Hangi ülkelere göre? Her ırkında erkeği ve kadını aynı anda iyi olamıyor örneğin Rusların erkekleri çok çirkin kadınları çok güzel. Madem Türk değilsin koy fotoğrafını bakalım sen Türkiye'ye göre ne kadar güzelsin (!)
    Türkler kadar soylu, güçlü, adaletli, vatansever, namuslu bir ırk bu dünyaya gelmemiştir.
    Arada senin gibi çürükler çıkıyor ama olsun o kadar. Ayrıca Türkiye Türkleriyle Orta Asya Türkleri bir değil ki ve Avrupa Türklerini de unutmamak lazım? Maşallah atalarımız her yere bir bayrak dikmiş Macarlarda asimile olmuş Türklerdir oradaki Türkler de mi kötü ama tabi Macarlara bir şey demezsin çünkü onlar Avrupa'da

2|0
    0|0
    • Evet arkadasın annesi yabancıymış. Bende neden böyle diyor diye düşünüyordum sebep meydana çıktı :) eminim beğenmediği Türk kızlarının çoğu onu ikiye katlar. Kıskançlık işte naparsın

En İyi Kız Görüşü

• Gen, coğrafi koşullar yapacak bişey yok :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• yok be anam güzeliz aslında tipimiz fena değil de bakımsız bir milletiz. Bak sana gitmiş görmüş biri olarak diyorum evvela rusları çok överler palavra ruslar tipsizdir ama fizikleri çok güzeldir erkekleri çiyan gibidir kızları da ehh işte fizikten yırtıyorlar. Almanlar, ingilzler franızlar inanılmaz çirkindir hele almanların erkekleri ıyyyykk yani kızları güzel o da az bir kısmı yani hepsi değil ki bizde de o kadar güzel kız vardır yani. Abartıyorlar senin anlayacağın birde şöyle bir durum var sen çocukluktan beri hep burada yaşadığından sana öyle geliyor yani kıyaslama yapacak çok fazla bir veri yok elinde. Onlar ise farklı oldukları için haliyde güzel geliyor bunun bir anlamı var egzotik denir. İç güdüsel bir şey ayrıca bu. Biraz daha iyi giyinip bakımlı olsak inan çok güzel insanımız var yani yok değil

0|0
    0|0
  • Orta Asya Türklerine bak derim.

0|1
    0|0
  • güzel ama bakımsız. mesela kilo sorunu var zayıflamaz örneğin kamburluk sorunu vardır dik durmaz dik durma egzersizleri yapmaz. eline sürdüğü ojenin renginden tırnak kesim modeline giyimine ayakkabı seçimlerine kadar özensizlerdir renk uyumu nedir bilmezler saç stilleri basite kaçar gibi gibi işte. ben bir kadın gördüm 35 yaşında inan 18 lik kıza taş çıkarır fiziğiyle güzelliğiyle. evlenince eşi kaslı bir vucuda sahip spor salonu varmış kızı spor yapmak için salona sokmuş kızın bir vucudu olmuş harika ötesi sonra tutmuş kendi elleri ile giydirmiş saçlarını vs yaptırmış en kral mankenim diyene taş çıkarır olmuş kız. neyse bunları geçtim konuşma şekli dişlerin temizliği beden dili mimikler sonra genel kültür kişisel gelişim hepsi ama hepsi çok önemlidir. biri konuşur seni senden alır diğeri konuşur kaçarsın işte sebep budur.

0|0
    0|0
  • İklimimizden kaynaklı biraz..

0|0
    0|0
  • Türkler değilll;Türkiyede yaşayan diğer milletlerden kırma olanlardan kaynaklı canım orta asyadaki kız resimlerine bir bakmanı tavsiye ederim, Türkiyedeki Kürdü, Arabı Zazası bulaşmasaydı Türk milletiniin fiziksel orantısı çok farklı olurdu. Kırım Türklerine, kazak kızlarınaihatta azerbaycan kızlarına bir bak derim hepsi eli yüzü düzgün çok güzel kızlar

2|0
    0|0
    • Katılıyorum

• Katılmalısın Hatta daha eskilere gidecek olursak GökTürk kağanlarının fiziksel yapısı eski kaynaklarda;uzun boylu hafif çekik gözlü esmer ve Yeşil-ela gözlü tasvir edilir; karizmayı hayal edebiliyormusun :))

• Kötü ve sağlıksız beslendikleri için. ayrıca herkes güzel yaratılmıştır. insanoğlu para hırsı uğruna insanların sağlığıyla oynuyor sağlıksız gıdaları piyasaya sürerek. güzellik sağlıktan gelir ve bir de çok görecelidir. sen hiç çirkin bir bebek veya yaşı küçük bir çocuk gördün mü? göremezsin. çünkü insanlar yaptıklarıyla kendilerini çirkinleştiriyor. bunların en başında da sağlıksız beslenme geliyor.

0|0
    0|0
  • Bence bilakis güzel.. çünkü çok geniş bir gen havuzumuz var. her renkten her tipten insanımız var.

1|0
    0|0
  • haset kıskançlık kibir olduğu için diğer ülkelerde

0|0
    0|0
  • Çok güzeliz aslında. Sadece bize bakmayı bilmediler. :):

0|0
    0|0
  • Osmanlı zamanında hep yabancılarla evlenilirdi. Nesilden nesile atalarımızdan böyle devam ettik, gidiyoruz.

0|0
    0|0
  • beslenme şeklinden dolayı

0|1
    0|0
  • Kendilerine bakmıyorlar çünkü

0|1
    1|0
  • Genlerden

0|0
    0|0
  • Genetiksel bişey heralde ne bileyim. Benim de annecim 1.80 olsun isterdim Walla milletin anası 1.80 olanı var.

0|0
    3|1
  • bakış açısına gore degısır bence. bana göre eli yüzü duzgun olan cok erkek var. kızlarımızında kendıne özgu bı guzellıklerı var.

0|0
    0|0
  • Genetik. Hepimiz çirkiniz

0|0
    0|0
  • nasıl bakarsan öyle görürsün..

0|0
    0|0
  • sen türk degilmisin

0|0
    0|0
  • Biz nereden bilelim.

0|0
    0|0
  • onlarda bizim tarihimizden istiyorlar ama yok.

0|0
    0|0
  • Milletçe çirkiniz ama ben ortalamanin üzerindeyim

0|0
    0|0
  • Allah yarattı bilemeyiz

0|0
    1|0
  • Melez genlere sahip olduğumuz için böyle farklı farklı görünüşlere sahibiz. Diğer ülkelerde yabancı giriş çıkışları kontrollü olduğu için genler belli o yüzden tipik insanlar ortaya çıkıyor yabancı ülkelerde

0|0
    0|0
  • Bizim ülkedeki Türk kızları gerçekten güzel değil. Ama erkeklerimiz gayet yakışıklı. Zira, her ülkenin kızlarından bizimle evlenmek isteyenler var. Para için demeyin kendinizi avutmayın.

0|0
    1|0
    • Turk erkekleri kızlara gore daha iyi evet
      Ama yabancı kızlar sizin için ölmüyor emin olun

• Gözlerim kör değil çok şükür. Antalyada rus kızları erkekleri bizim kızlara bırakmıyor. Ayrıca, Norveçten buraya gelen kızlardanda Türk erkeğiyle evlenmek isteyenlerini duydum.

• Etrafına dikkat et yeni nesil 0-6 yaş grubu baya iyi dış görünüş olarak ve bilinçli yetiştiriliyorlar. Ot gelip saman gitmeyeceklerdir..

0|0
    0|0
  • Cok kozmopolit bir yapi var

0|0
    0|0
  • Türkler Anadolu'ya, Avrupa'ya geldide güzelleşti biraz eskiden orta asya'dayken çok daha tipsizmiş o yüzden Türk hun liderleri hep Çinli kadınlarle evlenmiş.

0|0
    0|0
  • Tembeliz. Her şeyin kolayına kaçmaya çalışıyoruz. Buna kişisel bakım da dahil.

0|0
    0|0
  • dünyada 205 ülke var.

0|0
    0|0
  • karman çorman ırkız her yerden almışız

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 26

• Aa biz sizin zekanız neden kıt diyor muyuz rica ediyoruum :)))

3|0
    1|1
  • Kendi adıma senin gibi düşünmüyorum. Sarışın konusunda eksiğimiz var biraz doğal sarışın yani. Ayrıca bazı esmer erkeklerimizin Hakkını yemeyelim

0|0
    0|0
  • Kime göre? Neye göre?

3|1
    0|0
  • atalarımız desek? :d

0|0
    0|0
  • Gayette guzeller. Sizin gozunuz cirkin

3|0
    0|0
  • Türklerin gerçek ten rengi sarıymış daha sonra karışmışlar. Esmerim ama TÜRK vatandaşıyım :) Zaten bütün ırklar birbirine girdi, karıştı

0|0
    0|0
  • Aslinda geneli guzel yakisikli ama bakimsiz lar
    Mesela okan bayulgen cirkin ama tavliyir kizlari 😃
    ya da delihada oynayan bayanin ismini unuttum o kadin bile nasil cocugu kapti :)

0|0
    0|0
  • Kara kaşlı kara gözlü, kısa boylu, hafif toplu, esmer tenli, siyah saçlı... Genel özelliklerimiz kadinlar da zaten bunlar.. Bir rus ile tabi ki bir olmaz. Gen midir nedir bilmiyorum da ırk öyle işte.

1|0
    1|0
  • Bence gayet hoş olanlar var, çirkini de var güzeli de. Her millette olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • Kalbimiz guzel napalim

0|0
    0|0
  • Kanal D'yi aç sonra sorunu şikayet et.

0|0
    0|0
  • aşırı melezleşme

0|0
    0|1
  • kime göre neye göre iyice küçümsediniz neyimiz varmış bizim her şey dış görünüşten ibaret sanki sen önce güzel bakmayı bil

0|0
    0|0
  • Öyle miymiş?

0|0
    0|0
  • hepimiz çirkiniz cidden atın bizi çöpe

0|0
    0|0
  • Genetik birşey bu. Hamurumuz bu napalım yani. Ayroca Türk kadınını kötüleme.

0|0
    0|0
    • Kimseyi kötülemedim istediğin gibi anla.

• Nasıl kötülemedin çirkin demek iyi bir şey mi güldürme beni gece gece sjsjsjjs

• Bende onu merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Kültürümüz yemek üzerine ama spor diye bir şey yok :)

0|0
    0|0
  • Genleriniz...

0|0
    0|0
  • ben aynı görüşte degilim.

0|0
    0|0
  • Coğrafya + genetik miras

0|0
    0|0
  • turk erkek ve kizlarini guzel bulan bir cok ulke ve insan da var yani.

0|0
    0|0
  • s i e g o

1|0
    0|0
  • O işi oldu bittiye getirmeselerdi belki çok güzel olabilirdim.

0|0
    0|0
  • Size çirkinleri denk geliyordur bençok güzel kızlarda görüyorum uzun uzun bakıyorum aynı şekilde yakışıklı erkeklerimizde çok ve giyim konusunda iyi bayaa bakım falan

3|0
    0|0
  • Yakışıklıyı bileme ama türk kızı fıstık gibidir türk erkeği çirkin die bakım yapmıyoz hepsi erkekler için valla değerimizi bilin

0|0
    0|1
    • Asıl siz çirkinsiniz be sigara dahada çirkin gösteriyor. Ayrıca, diğer ülkenin kızları bizimle evlenmek için can atıyorsa, çirkin olmadığımızdan gayet eminim. Ama asıl siz çirkinsinizki, Avrupa erkekleri yüzünüze bile bakmıyor.

• @SavcıBey sen düzgün değilsinki gezdiğin ortamda düzgün değildir ayrıca acaba o iki rus kızının baktığı kaçıncı erkeksin

• @savcıbey ayrıca sen paylaşırken yakışıklı değil yazmısın yani genellemenin babasını sen yapmışın gelmiş bana genelleme yapma dio sen hayırdır o sınıfındaki 3 kız insan mı değil nie onlarıda genellemeye katıosun

Yükleniyor...