Down sendromlu çocukları çok seviyorum?

Arkadaşlar benim down sendromlu çocuklara karşı aşırı bir ilgim var. Onları çok seviyorum. Gülüşlerini gördükçe içim kıpır kıpır oluyor. Hatta çocuğumun down sendromlu olmasını istiyorum diyebilirim. Sizde seviyor musunuz?

1|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenim down sendromlu çok tatlı oluyorlar ama bakımları zor malesef

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben seviyorum da onun sahibi olmak ne zordur bilir misin? Çok geç gelişiyorlar, emzirme olayı bir felaket, 2-3 yaşındayken 1 yaşında gibi duruyor, 24 saat onun başında durmalısın, yani hayat tamamen ona odaklı olmalı. Okula gitmezler ama çok uysal ve sevecen melekler onlar.

0|0
    0|0
  • Çocuğumun down sendromlu olmasını istiyorum nedir ya. Onlarla yaşamak nasıl zor bir fikrin yok sanırım. Evet çok tatlı, sempatik oluyorlar ve bende seviyorum onları inanılmaz masum ve içtenler ancak dediğim gibi onlarla yaşamadan nasıl olduğunu bilemezsin. Benim anne tarafından kuzenim down sendromlu ve cidden ailesi bazen baş edemiyor

0|0
    0|0
    • Ya bırak yaramazlık yapsın. İstediğini yapsın. Dışarda arkadaşlarıyla sağda solda serserilik yapacağına, milletin karısına kızına göz dikeceğine, evde olsun daha iyi.

Erkekler Ne Diyor 2

• bilmem hiç görmedim bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Nasıl bir gerizekalısın sen ya çocuğumun down sendromlu olmasını istiyorum diyor mal herif.

1|0
    0|0
Yükleniyor...