Herkes iyi niyetli ise kötü niyetli kim sizce?

Hep söyleriz iyi niyetliyim diye. Kime göre neye göre deriz.

Peki gerçekten iyi niyetli misiniz, hiç yanlışınız olmaz mı?
Öz eleştiri yapar mısınız?

0|0
37|22

En İyi Kız Görüşü

• Yanlislarim tabiki oldu oluyor bazen karsimdakini kotu niyetli algilamamdan oluyor bazende durum ve haller oyle gerektiriyor bir bakima canim istiyor oyle yapiyorum ama cogu zaman kimseyi isteyerek bilerek uzmuyorum hata yapmamaya dikkat ediyorum bazilari gercekten haketmiyor bende sonradan anliyorum hayat bazi noktalara getiriyor biz insanlari ve hataya surukleniyoruz sadece bence degil gercekten iyi niyetli bir insan oldugumu biliyorum herkeste soyler bunu gencliklede alakali tabi

1|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• her ilişki karşılıklı çıkar ilişkisidir. Kimi zaman manevi çıkar ; kimi zaman maddi çıkar ; kısaca illaki her şeyden bir çıkar sağlarız. Bunlar çatışırsa kötü niyetli olduğuna varsayarız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Iyi niyetli bir insana hic kotuluk yapmamak degildir. Bir insana kotuluk yapma firsatin oldugu halde bunu kullanmamaktir iyi niyet. Bir insanjn sana zarari yoksa onun icin zaten kotu dusunmezsin.. Ama sana zarar veren canini yakan insana dustugunde el uzatabilecek alcakgonulluge sahipsen ben buna iyi niyet derim. Neticede hic birimiz tam anlamiyla iyi niyetli degiliz.. Kimse sutten cikma ak kasik degil cunku bu hayatta..

0|2
    0|0
  • Bir kisi en cok neyinden ovünüyorsa kendisinde o yoktur deniliyor.
    Genelde hep iyi niyetliyim diyenler kötü çıkar.
    Elbette her insanın ^yanlışları^ vardır.

0|3
    0|0
  • Ben insanların kendileri hakkında söylediklerinden çok yaptıklarına bakarım. Nice "kalbi temizler" var çevresinde kötülük yapmadığı insan yok. Sinirlendiğimde çok yanlış biri olabiliyorum.

0|1
    0|0
  • bunu senın soylemen degıl baskalarının soylemesı onemlı bana devamlı safsın ıyı nıyetlısın herkesı kendın gıbı sanma cok masumsun zart zurt drler aılem yakın cevrem benı yenı tanıyanlar arklarımın aılelerı ohooo demekkı bu boyle ben de bunu kabul ettım artık :)

0|1
    0|0
  • Gerçekten iyi niyetli olduğumu düşünüyorum ama söyle bir gerçek var ki bazen istemeden anlık duygular içerisinde benimde istemeden çok kötü olmasada bazı insanları zor duruma soktuğum olmuştur fakat her zaman telafi etmisimdir. Simdi çok şükür daha dikkatliyim.

0|1
    0|0
  • Her meleğin içinde şeytan, her şeytanın içinde bir melek mıuhakkak vardır ;) Şeytan da bir melektir unutulmasın :)

Hatasız kul olmaz,, önemli olan tekrar etmemek en az hatayı yapmak.. Kimse 4/4lük değildir olamaz da..

0|1
    1|0
  • İyi niyetli falan değilim. Kötü de Düşünürüm. Sonra derim kendi kendime bu kötü düşüncemin bana bir faydası var mı? Hayır. İşte o zaman iyi düşünmeye çalışırım.

0|2
    0|0
  • Tamam itiraf ediyorum. Ben birazcık kötü niyetli olabilirim !

0|1
    0|0
  • Bilmem kimsin :D

0|1
    0|0
  • İşimize gelmiyorsa demekki :/

0|1
    0|0
  • İyi ve kötü kavramının evrensel olduğunu düşünmüyorum ki değildir de. O yüzden bunu tartışmak benim için yersiz. Kafama uyuyosa yapıyorum istediğimi.

0|1
    0|0
  • Benimdir madem

0|2
    0|0
  • İnsanlari kirmaktan cekinirim ama beni kiran olursada fena odetirim cok yanlisim oldu tabiki herkezin olur☺

0|1
    0|0
  • Konuya Göre niyetim de değişir.

0|1
    0|0
  • Şeytan hepimizin aklında dolanıyor. Bunu inkar edemeyiz.

0|1
    0|0
  • Ben iyi niyetliyim her 3. kişi bana saf diyor

0|1
    0|0
  • Oz elestiri sart

0|1
    0|0
  • Tabikide çok yanlisim oldu iyi niyetliyim diyip de kendimi ovmek istemem ovenleride hiç sevmem öyle bişey olsa zaten çevremdeki insanlar bana söyler gerek yok ego kasmaya. Ve ben iyi niyetliyim diyenlerin yüzde doksani serefsizin teki boylede bişey var yani

0|1
    0|0
  • Ne iyiyim diyebilirim kendim icin ne de kötü.
    Kimine gore iyiyimdir kimine gore kötü.
    Herkesin de boyle oldugunu kabul ederim

0|1
    0|0
  • Kimse dort dortluk dosdogru degil... iyi niyet su istimal edilirse icindeki kotu insan mutlaka cikar ortaya

0|1
    0|0
  • Yanlışı olmayan insan yoktur. Ama bazı yanlışlar affedilemez ve sizi kötü niyetli yapar. Uzun lafın kısası ibnelik yapmayın

0|1
    0|0
  • İyi olduğum halde bu konumdaysam, ben kötüymüşüm diyorum...

0|1
    0|0
  • Herkes iyi niyetli değil

0|1
    0|0
  • İyi niyetliyim diyenden korkacaksın

0|1
    0|0
  • Benim

0|1
    0|0
  • Her zaman iyi niyetli olmayabiliriz:)

0|1
    0|0
  • Orta niyetliyim

0|1
    0|0
  • ben ben

0|1
    0|0
  • Iyi niyetliyim bence

0|1
    0|0
  • icimizdeki seytan

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 21

• kendine göre iyi niyetli olman baskasina gore kötü niyetli olmani degistirmez
    herkes kendincr iyidir kimse benim yogurdum ekşidir demez

0|2
    0|0
  • Herkes iyi niyetli ise kötü niyetli kim sizce?
    ben.
    Peki gerçekten iyi niyetli misiniz,
    hayır dedim ya la.
    hiç yanlışınız olmaz mı?
    ıı-ıh olmaz mükemmelim ben totom bile hepinizden değerli hıh..
    Öz eleştiri yapar mısınız?
    mina bile korum niahahah.

0|1
    0|0
  • Ben istesem de kötü olamıyorum..

0|1
    0|0
  • Benimde yanlışlarım oldu. Ama aslında kimse kötülük yapmadım, ama en büyük hatam ise bazılarına inanmamdır. Sonunda kimseye güvenmemeye başladım

0|1
    0|0
  • kötü niyetli olan şeytan diyorlar.

ben iyi niyetli değilim
    cünkü şeytan dürtüyor kötülük yap diye diye
    öyle işte.

0|1
    0|0
  • ben bir allahınn garip kuluyum içimde allah korkusu olduğu sürece hep iyi niyetliyimdir allah utandırmasın

0|2
    0|0
  • İyiler iyiyim demez
    kötüler iyiyim der

0|1
    0|0
  • Kötü niyetli olan benim.
    Tam bir pisliğim. :):

0|1
    0|0
  • Hepsi zemzem suyuyla yıkanmış hepiniz doğrusunuz biz yanlışız :)

0|1
    0|0
  • İyi'yi iyi taklid edenler gerçek kötüler.

0|1
    0|0
  • Benim kötü niyetli kişi.

0|1
    0|0
  • Daha az iyi niyetli olanlar dsfsdf

0|1
    0|0
  • Herkes sözde iyi niyetli aslında çoğumuzun şeytandan farkı yok

0|1
    0|0
  • Şeytan :)