Turk kızlarında ki kezbanlıgı ve tribi napalım beyler? beyler cevaplasın mumkunse :D?

abazalıktan kızları sacma sapan ego sahibi yapan erkekleri bir kenara ayırarak soruyorum. turk kızlarında ki bu yersiz egonun nedeni nedir? kriterleri bir ozetleyelim isterseniz turk kızlarındaki ;
guzellik : yok
cekicilik :cok az
zeka : sıradan
fizik : damacana
trip : asırı fazla
ego : olmaması gerektigi halde maksimum duzeyde

ya gencler bu neyin egosu tribi yuz vermeyin artık sunlara :D

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Umarim sizin gibi erkekler hayatim boyunca benden uzak olur..
    Türk kizina kezban diyen en büyük kamil sendin pikaçu

0|0
    0|0
    • soruyu daha da aciyim istersen. turkiyede ki erkekler bu kadar abaza kızlar da bu kadar kezban ve egoluyken fikrim degişmez. kamillikle ilgili bişey degil bu toplumsal bir kusur malesef ;)

• kişisel bahsetmiyorum ben burada cogunluktan bahsediyorum. bu elestiriyi sadece kadınlara yapmıyorum erkeklerde aynı durumda malesef. bahsettigim sey sacma sapan egolar.

• Egolar, karakterler vs. vs.
      Bunlar genelleme yapilacak seyler degildir bireyin bizzat kendisini ilgilendirir karsi tarafa etiket yapistirmaktansa insan önce kendine bakmali kendi kusurlarini düzeltmeli hiç birimiz mükemmel degiliz bazen kendimizi mükemmel sanarak en büyük hatayi yapiyoruz..
      ve gennellemelerden hiç hoslanmiyorum o kadar insani zor duruma dusurmekten baska bir sey degil kisisel algilama demissin ama kusura bakma benim milletimden bahsediyorsun ve ben... iyyy evet yaa kezbanlar ölsün onlar ben hiç öyle degilim. s
      Diyen bir tip degilim.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Canısı senin o beğendiğin mankenler gibi her insan kuaförden, binbir çeşit bakımdan çıkmasa aynı bu tip olur. Ha dersen ki öyle değil bayıla bayıla izlediğin mankenlerin makyajsız haline bir bak google'dan. Her şeyi biliyorsunuz ya zahmet olmazsa bir açıp araştırın :) Cahilliğine veriyorum kusura bakma.
    Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır!

0|0
    0|0
  • annen rus filanmı gerçi banane ez ırkından olan kadınları böyle devam

0|0
    1|0
  • Beğenmiyorsan git Almanla evlen

0|0
    0|0
  • Dönüp dolaşıp bir Türk kızıyla birlikte olucaksın...

0|0
    0|0
  • Siz çok zorlusunuz sanki >:(

0|0
    0|0
  • Ee türk erkeği gibisine türk kızo naparsın ama şunuda unutma dönüp dolaşıp bu kriterdeki kızlara i. t gibi düşücelsin haa bide hayırdır bu ne ego? Tribe gelirsek türk erkeği ağzına s. çmadıkca anlamıyo ya hani düşüncesiz ya ondan oluo bunlar

0|0
    1|0
    • yazdım zaten turk erkeklerindeki bu abazalık verken kızlarda bu durumda olmaya devam edicek diye.

• yaş kac 11 falan mı? bu neyin sacmalıgı ya

• Yok canısı emin ol senin yaşının 11 fazlası noldu laf bulamayınca kaldın öyle sizin gibi erkekler kahrolsun inşallah türkiyede değil erkek gibi erkk değil gelmiş burada türk kızı böyle türk kızı şöyle dikkat ette türk kızı ağzının payını verince yaş kaç 11 mı deme şekil a da olduğu gibi hadi koş sütünü iç uyu sen büyüyünce değişir düşüncelerin canısı

Erkekler Ne Diyor 1

• Bütün kızları aynı kefeye koyarak ne kadar dar görüşlü ön yargılı olduğunu gösterdin ne diyelim. Birinden fena kazık yemiş olmalısın...

0|0
    0|0
    • yuzdeye vurman yeter. dar goruslukle ilgisi yok turk toplumundaki kadın algısı cok yanlıs oldugu icin bu noktaya gelmişler bence.

• Evet bu dar görüşlülüktür. Hiç bir kadın aynı olamaz hiç bir insanın aynı olamayacağı gibi. Ama sen bütün Türk kızlarının aynı olduğunu söylüyorsun. Genellemedir bu. Ön yargıdır. Dar görüşlülüktür. At gözlüklerini çıkaramamadır.

Yükleniyor...