Babam korkak ve pısırık. Böyle olması beni deli ediyor. Kırmamak için kendimi zor tutuyorum. Ne yapmalıyım?

Babam hiç çevrede gördüğüm babalara benzemiyor. Kendine güveni yok, korkak, pısırık. Sen babanla ilgili Nasıl böyle şeyler söyleyebiliyorsun diyebilirsiniz ama bu şekilde davranan her insana aynı tabirler kullanılır. Bende bu sebepten kullandım.Çalıştığı yerden çıktı ve 2 aylık parasını vermiyorlar ısrarla. Para sıkıntısı yaşadığımız yok öyle ama Hakkı olanı alamıyor ve ben bile babamdan daha çok sinirleniyorum. Patronu olacak lavuk öyle cümleler kuruyor ki babam gelip anlattıkça adamı yolasım geliyor. Ben ya baba seninle böyle konuşmasına Nasıl müsade ediyorsun dedikle kaba kuvvetine güveniyor diyor. Adamlardan korkuyor. Aynı şeyi geçen sene benim çalıştığım yerdeki sahip de bana yapmıştı,300 TL'mi vermeyip çıkarmıştı beni ve hesabını sorarken hakaret dahi etti Adam bana ama babam sadece dinledi. Ben lan sen benimle ne biçim konuşuyorsun dedim babam öyle susup dinledi. Dayak yiyeceğimi bile bile saldıracaktım adama bırak 300 tl için değmez deyip çıkardı beni babam ortamdan. Polise şikayet edicem dediğimde onların arkası sağlamdır dedi. Otur döverim seni Dedi. Hep böyle ya herkesten korkuyor. Artık sabrım taşmak üzere. Kalbini kırmamak için zor tutuyorum kendimi. Bana söylemediği laf kalmıyor ama başkalarına tek kelime edemiyor. Ne önerirsiniz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu saatten sonra adam değişecek hali yok öyle kabul et kendi işini kendin görmeye çalış abin falan yok mu. Ama vur başına al ekmeğini diye bir laf var ya öyle olursan herkes seni ezer ben bunu çok iyi anladım sesin heryerde çıkacak boş konusmayacaksin ama konuşulması gereken yerde de susmayacaksın ne olursa olsun.

0|0
    0|0
    • Ben zaten üniversiteden mezun olucam az kaldı o konuda sıkıntım yok. Abim yok ama erkek gibi kızım ruh olarak. Yeri geldiğinde susarım ama haksızlık olduğu Zaman deliriyorum. Bana değil başkasına da yapılsa hak yiyeni süründürmek istiyorum lakin babam tam tersi. Deli olucam ya

• Hemşirelik okuyorum

• Mmm çok iyimiş hangi üni

En İyi Kız Görüşü

• Demek ki babanız kavga gürültüyü sevmiyor sakin bir yaşamı tercih ediyor. Bu korkak olduğu anlamına gelmez. Kavgacı ve kuru gürültü yapan erkekler çok cesur olduklarından bu şekilde davranmıyorlar buna emin olabilirsiniz. Sorunlar hır gür ile çözülmez.

0|1
    0|0
    • Yeri geldiğinde insan kendi Hakkını savunmak için hır gür çıkartabilmeli ama. Aile içinde kendi kızına vurabilen dışarıya karşı sessizlik mi isteyecek? Biraz ironik bence

Erkekler Ne Diyor 5

• Zaten bu tipler böyle kızına karısına aslan dışar da fare sen en iyisi evlen. Bak benim cadaloza hergün fırça manyağı ediyor beni gıkımı çıkaramıyorum.

0|0
    0|0
  • kendine saldırgan bir koca bul

0|0
    1|0
    • Bu ne biçim cevap ya. Ben babam diyorum siz koca

• Emin olun verdiler sizden önce. Teşekkürler

• aklın yolu birdir o halde lafımızı dinle :)

• Kafasına sık pikachu 🔫

0|0
    0|0
    • Kendi kafama sıksam daha iyi herhalde

• her insan farklıdır. baban sonuçta yapacak birşey yok öyle kabullencen.

0|0
    0|0
    • Çıldırıyor insan ya. Kafamı duvardan duvara vurmak istiyorum

• baban kaç yaşındaki? ben de benim babam için endişeleniyorum bir yerde dövecekler diye. çok patavatsız konuşuyor bir çok zaman olur olmadık her yerde :)

• 56 yaşında

• Karakteri öyle benimki onları çüker

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle gelmiş böyle gider o değişmez kabullenmeye bak.

0|0
    0|0
  • güçlü bir kişi olmak için kendini geliştir babana ihtiyacın olmasın ileride sen de onu korursun yapacak bişey yok baba bu reddedecek halin yok

0|0
    0|0
    • Ben zaten güçlüyüm ve babamın böyle pısırık olmasına deli oluyorum

Yükleniyor...