Babam korkak ve pısırık. Böyle olması beni deli ediyor. Kırmamak için kendimi zor tutuyorum. Ne yapmalıyım?

Babam hiç çevrede gördüğüm babalara benzemiyor. Kendine güveni yok, korkak, pısırık. Sen babanla ilgili Nasıl böyle şeyler söyleyebiliyorsun diyebilirsiniz ama bu şekilde davranan her insana aynı tabirler kullanılır. Bende bu sebepten kullandım.Çalıştığı yerden çıktı ve 2 aylık parasını vermiyorlar ısrarla. Para sıkıntısı yaşadığımız yok öyle ama Hakkı olanı alamıyor ve ben bile babamdan daha çok sinirleniyorum. Patronu olacak lavuk öyle cümleler kuruyor ki babam gelip anlattıkça adamı yolasım geliyor. Ben ya baba seninle böyle konuşmasına Nasıl müsade ediyorsun dedikle kaba kuvvetine güveniyor diyor. Adamlardan korkuyor. Aynı şeyi geçen sene benim çalıştığım yerdeki sahip de bana yapmıştı,300 TL'mi vermeyip çıkarmıştı beni ve hesabını sorarken hakaret dahi etti Adam bana ama babam sadece dinledi. Ben lan sen benimle ne biçim konuşuyorsun dedim babam öyle susup dinledi. Dayak yiyeceğimi bile bile saldıracaktım adama bırak 300 tl için değmez deyip çıkardı beni babam ortamdan. Polise şikayet edicem dediğimde onların arkası sağlamdır dedi. Otur döverim seni Dedi. Hep böyle ya herkesten korkuyor. Artık sabrım taşmak üzere. Kalbini kırmamak için zor tutuyorum kendimi. Bana söylemediği laf kalmıyor ama başkalarına tek kelime edemiyor. Ne önerirsiniz

0|0
36

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...