Akıl verin bilgeler Empati kurun 😔 ?

Merhaba arkadaşlar. Şuanda Stajyer emlakçıyım ve stajımın bitmesine 1 yıl var. 19 yaşındayım ve biliyosunuz emlakçılar yani gayrimenkul danışmanları prim ile çalışır. Ben daha stajyer olduğum için sadece arada harçlık veriyorlar oda yetmiyor. Ailem maddi olarak zor durumda bende kendi ihtiyaçlarımı bile karşılayamıyorum. Ailem akrabalarım falan sürekli "Doğru düzgün işin yok, maaşın yok, askere gitçen aç kalcan" diyorlar ben be yapıcam? Lütfen empati kurarak bana fikir verin.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Canm ama is yoksa senin ne suçun var zamanla ilerlersin pozizyon yükselir

0|0
    0|0
    • Olmuyo psikolojimi bozdular hep eziyo ailem ve akrabalarım

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle milletin ne dediğini umursama senin iyiliğini düşünmezler anca akıl vermeye çalışırlar ama sadece laf salatası yaparlar
    eğer zamanın kalıyorsa ve yorgun olmayacaksan ilave işlere bakın bu konuda pek önerim olamayacak maalesef ama vardır elbet bir yolu

0|0
    0|0
    • İşten ayrılıp sabit maaşlı bir işe girmeyi düşünüyorum ama çalıştığım yerin yüzünü kara çıkartmış olucam 😔

• Ordan bir yandan ayrılmakta istemiyorum geleceği var ama ben genç biriyim cebimde 5 kuruş para olmadan gezmek koyuyo

• haklısın kardeşim ve askere gideceksin böylede bir gerçek var
      onlarla diyalog kur ve durumu izah et
      olmazsa abi kardeşlik baki diyip yoluna bakacaksın
      ama önce bir iş bulup garantiye almaya çalış kendini
      iyi şanslar diliyorum

• haklılar bunları sana söyleyenler, daha iyi bi' meslek yok muydu olum emlakçı oldun mal mısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...