Eve gelirken ya da Dışarıda Tuvalete Sıkıştığınız Oldu mu :D :D?

Eve gelirken ya da Dışarıda Tuvalete Sıkıştığınız Oldu mu :D :D :D İtiraflar beklenir :D :D En İyi Olaya EİG :D

Güncellemeler:
Hadi yazalıım :D En iyi Olaya EİG :D :D

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Defa 1.5 Saat Tuttum..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eve kendimi hep zor atarim disarda kesinlike gitmem mikrop bulasir adama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet oldu kötü bir şey D

1|0
    0|0
  • 3A sınıfından arkadasınızın sorusunu okudunuz :D bu neymiş ya nasıl soru bu

1|1
    0|0
  • Arkadas hep olmadik zamanda gelio zatennn

1|0
    0|0
  • Tuvaletten yazıyorum.

1|0
    0|0
  • Ohoo herrgün :)

1|0
    0|0
  • geçen

1|0
    0|0
  • bir defasında çok sıkıştım dayanamadım çıkardım sağa sola bakarak kontrol ederek tenha bir yere benim küçüğü rahatlattım 😂😂

0|0
    0|0
  • Kesin sıkışıp hafiften kaçıran olmuşturda çaktırmıyolardır ahahahah :D

0|0
    0|0
  • Ishal bir sekilde 15 saatlik otobüs yolculuğu yaptım o gün ömrumden omir yedi :))

0|0
    0|0
  • O konuda sıkıntı yaşamıyorum ileride sorun yaşayacağımı bile bile 48 saate kadar tutabilme yetisine sahibim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Alkol almistim arkadaslar sabaha kadar. Sonrasimi.. sabah 7 de mekan kapandi.. bende otobuse bindim. bu akbilli olanindan.. oda mubarek. Kopruden gitti.. bir cisim geldi bir cisim geldi.. karnima agrilar girdi. . normal yoldan gitse sabah acik olan. cafelerin borekcilerin orda inip gircem ama otobandan gitti güzel kardeşim. Bir sancilandim bir bagirdim.. millette dolu herkes ise gidiyo.. toplandilar. Sofere dedimki. allah rizasi icin hastanenin orda durun. Dusuk yapiyorum. :D hamileyim dedim.. .. oda medical hastanesinin asagisinda durdu poliste cevirme yapiyomus. Onada korna basti.. indirdiler poliste araciyla beni hastaneye tasidi. acile girdim millet basima toplandi wc nerde dedim. . gosterdiler ben vc kosuyorum. Millette arkamdan kosuyor :D neyse 10 dakka sonra. Kapiyi actim. Herkes kapuda.. dedimki dusuk degilmis kum doktum dedim iyiyim dedim taksi ile eve gectim hic unutmam :D

0|0
    0|0
  • ne degısık sorular napacan sanane

1|0
    0|0
  • bir keresinde oldu allahtan cafe vardı yürüdüğüm yerde bir kahveye işimi gördüm :)

1|0
    0|0
  • Evet :(( çok su icmistim
    Yaninda bir arkadaşa ugradim 🙆😃😃😃

0|0
    0|0
  • dışarıda yapmam asla bu yüzden bu durumu sıkça yaşıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...