Kapat

Arkadaşim beni resmen taklit ediyor ne yapmalıyım?

Mrhb arkadaşlar. Kız arkdaşım kankam yani ben ona ne söylersem ben bir kere söylersem o her gün benim ona öğrettiğim seyi bana oğretmeye çalışıyor. Mesela ben ondan zayıfım o benden kilolu iste squat yapıyorum o yüzden sıki dedim bir keresinde on gün sonra geldi bana o kilolu haliyle ben hep squat yapıyorum sen hic yapmıyor musun diyor. Halbuki ilk söylediğimde o ne demek demişti. Biri bana göüsümü olctum bilmem kac santim dedi o da yanımdaydı bende ayy benimki de bu kadar santim dedim. Öbür gün gelmis bana ölçtüm seninkinden daha büyük falan diyor. Çok sinir bozucu bir durum. Ben de artık buna hiçbir sırrımi söulemez oldum ne ayy şu urun bana cok iyi geldi dedim ne de ayy onu kullanma bunu kullan dedim. Inanır mısınız evime 1 kere bile gelmeden kullandigim bir seyin aynısını almış. Artık anlamıyorum. Ne yapmalıyım. Cok sinirimi bozuyor herseyimi derlerimden saçıma başıma kadar herşeyimi taklit ediyor.

Güncellemeler:
Okuyunca bile sinirim bozuldi

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu duruma sinir olacağına gururlanmalısın belli ki seni güzel buluyor ve senin gibi olmak istiyor.

0|0
    0|0
    • Yani ilk başlarda ne güzel diyordum. Sabırlı bir insanım. Sonralarda ne oldu bilmiyorum iyice abarttı göya bana biseyler ögrettigini saniyor

• O zaman aranızda bir çekişme başlamış sanırım. Bu durum sana rahatsızlık veriyorsa konuşup onu komplekslerinden kurtarmalısın eğer yakın arkadaş isiniz yapman gereken bu bence.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu iyi bir şey değil mi ne güzel işte seni rol model almış

1|0
    0|0
    • Valla öyle

• şikayet edecek bir şey yok bence. Senden öğrendiği şeyleri sana caka satmak ya da gösteriş yapmak için kullanıyorsa da onu bir kaç kez bozarsın toplum içinde daha yapmaz.

• Al birini vur ötekine

0|0
    0|0
  • yaş kaç kanka

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Uzak dur cekemiyor

0|0
    0|0
  • yüzüne vur tüm yaptıklarını